Ubranka dla dzieci dobrej jakości

silencio

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
Na co zwracacie uwagę przy wyborze ubranek dla swoich maluszków? Kupujecie najtaniej, wychodząc z założenia, ze dzieci i tak szybko niszczą i zaraz trzeba kupić nowe? Czy stawiacie na jakość, mając nadzieję, że posłużą dłużej? A może macie jakieś swoje ulubione marki, sklepy, gdzie można kupić ubranka niedrogo, nie tracąc na jakości?
 

Fudżik

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
Często kupuję w ciucholandach, ale stawiam na jakość. Nawet tam za małe pieniądze wymagam ubranka, które posłuży dziecku i jego rodzeństwu. Kilka razy też zamawiałam z www.ancymonki.pl, bo mają ubranka dobre, nie tracące fasonu ani koloru po praniu.
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
kupuję czasami w ciucholandach, ale tam też ceny czasami powalają. Z nexta są dobre ubranka i właśnie w lumpkach się trafiają. Bo nowe są droogie. też mam bluzkę ancymonkę, kupiłam córce jakiś czas temu, o taką:
78f406c4e4697090fafb988637ea23a4.jpg
 

silencio

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
Dziewczyny, a jak z rozmiarówką tych ancymonek? Bo ja czasmi juz głupieję, co marka, to inna rozmiarówka. Trzeba sprawdzać wymiary, czy rozmiary raczej standardowe?
 

Kolorina

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja bardzo zwracam uwagę na jakość, stawiam na materiały dobre gatunkowo, naturalne i miłe w dotyku. Nie znaczy to jednak, że lubię przepłacać, dlatego najczęsciej kupuję ubranka na wyprzedażach i w internecie, bo jest dużo taniej.
 

silencio

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
Kolorina napisał:
Ja bardzo zwracam uwagę na jakość, stawiam na materiały dobre gatunkowo, naturalne i miłe w dotyku. Nie znaczy to jednak, że lubię przepłacać, dlatego najczęsciej kupuję ubranka na wyprzedażach i w internecie, bo jest dużo taniej.
Ja też stawiam głównie na jakość, pomimo że dzieciaki szybko niszczą i wyrastają. Z drugiej jednak strony, szkoda mi wydawać na ubranka niewiadomo ile pieniędzy, bo dzieci szybko rosną i czasami nie zdążą się nachodzić, jak już jest za małe.
 

agawroclaw1

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja osobiście szukam na internecie allegro itd, ale ostatnio znalazłam fajny sklep internetowy abobasek.pl i teraz czesto kupuję u nich. Naprawdę ciuszki wysokiej jakości i myślę że w zadowalającej cenie...
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
Ja zaopatruję synka w ubrania gównie na wyprzedażach, kiedy ceny są znacznie obniżone. Teraz jest duża letnia wyprzedaż, więc wybrałam się na zakupy do blue city i kupiłam dla dziecka kilka naprawdę fajnych, letnich ubrań w bardzo atrakcyjnych cenach :) .
 
Dołączył
8 Lipiec 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
Na jakość zawsze zwracam uwagę, niezależnie z jakim przeznaczeniem kupuję ubranka. Często szperam w C&A czy H&M ale też i w PEPCO albo w hipermarketach na działach z odzieżą. Sporo rzeczy moja córeczka dostaje po starszej kuzynce. Ale wiadomo, że też jak większość mam lubię czasami wystroić moją księżniczkę w coś nowego :) Wtedy najczęściej wybieram zakupy online, bo to na specjalne okazje, więc wybór musi być przemyślany. Baaardzo lubię sklep slodkiciuszek.pl Moją prześliczne sukieneczki, można się zakochać. Zachęcam do zajrzenia, wrzucam też fotkę sukienki, którą ostatnio kupiłąm na letnie spacery z dziadkami :)
 

Attachments

  • slodkiciuszek bialakoronka.jpg
    slodkiciuszek bialakoronka.jpg
    50,3 KB · Wyświetleń: 1

ceriffa

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2011
Posty
7
Punkty reakcji
2
Wiek
41
Miasto
Wrocław
przy małych dzieciach dłużej nie posłużą ale na jakość trzeba patrzyć chociażby ze względu na to żeby nie były z jakiś drażniących skórę materiałów...
 

Wamoru

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
ceriffa napisał:
przy małych dzieciach dłużej nie posłużą ale na jakość trzeba patrzyć chociażby ze względu na to żeby nie były z jakiś drażniących skórę materiałów...
Właśnie to Najważniejszy jest komfort maluchów, zwłaszcza jeśli chodzi o te ciągle wystające metki przy kołnierzyku. Ja polecam ubrania Boccoo Kids, metki są estetycznie przeszyte na zewnątrz, nie drażną, a materiały z których zrobione są ubrania są super cieplutkie :)
 
I

ItaliaAmore

Guest
ja patrzę na to jak się je zakłada, żeby nie było zbędnych guziczków, suwaczków itp. (syn ma pół roku) strasznie się wierci przy ubieraniu, więc to dla mnie ważne, poza tym wiadomo, materiał, u nas wyłacznie bawełna, ale patrzę też zwyczajnie na to by były ładne, czasem zabawne itp. :)
 

Katarina29

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Doskonałe na prezent spódniczki tiulowe znajdziecie na stronie Malilatutu.pl . Teraz mamy karnawał więc szczególnie mogą się przydać :) Swojej małej kupiłam już jedną, w niskiej cenie więc nie jest to duży wydatek. Prezentuje się świetnie i wygląda na prawdę jak mała baletnica :) MaLila TUTu ma też spódniczki dla całkiem dużych księżniczek, więc mamy będą miały także w czym wybierać :)
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
W pepco to raczej dpobrej jakości nie znajdziemy. Ancymonki ok, ale co jeszcxze, zNacie firmę, która szyje ciuchy z dobrej bawełny, takie, zeby nie traciły koloru i fasonu pom pierwszym praniu? A jeszcze najlepiej niech są szyte i projektowane w Polsce.
 
M

moniac84

Guest
ja szukam z drugiej ręki ciuszków dla dzieci, teraz jest tyle komisów ubranek :) że można kupić coś orginalnego za grosze ;)
 
K

kaludia

Guest
robię dokładnie to samo, bo nie stać mnie też na kupowanie orginalnych, ale dzieci wyglądają jakby same nowe rzeczy nosiły i to drogie :) także jestem z siebie dumna :)
 
I

ItaliaAmore

Guest
i ja tez tak samo, no w pepco masz tyle, ze tanie, dresiki po pierwszym praniu juz sie mechaca strasznie
 
M

moniac84

Guest
można też sprawdzić swoje umiejętności krawieckie, bo czasem coś fajnego można wyczarować :)
 
K

kaludia

Guest
a to fajna zabawa może być dla mamy i dla dziecka ;) bo współpracy można nauczyć ;)
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
No własnie, pepco odpada. Sama tez kupuje z drugiej ręki, ale casami chciałbym coś nowego kupic, ale dobrego, tak, aby potem komuś jeszcze sie przydało.
 
Do góry