Ubrania robocze dla firmy

ddy

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2020
Posty
12
Punkty reakcji
0
Na jakie rzeczy zwracać uwagę przy wyborze odpowiednich ubrań roboczych dla firmy?

W jaki sposób kupujecie takie ubrania?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Kupujesz na próbę 1-2 egzemplarze i dajesz wybranemu pracownikowi do przetestowania. Jeżeli stosunek do jakości będzie zadowalający to kupujesz większą ilość.
 

tomekwck

Zbanowany
Dołączył
7 Październik 2020
Posty
7
Punkty reakcji
0
Napisz coś więcej w temacie. Dla jakiego zawodu kupujesz te ubrania, bo wszystko tak naprawdę zależy od tego, kto je będzie nosil. Najwazniejsze tutaj jednak są
dopasowanie do pracownika
wygoda ubrania
jakosć wykonania - nie ma sensu kupować najtańszych z uwagi na to, ze nie ma sensu ich potem wymieniać na inne jak się szybko zniszczą

Daję tutaj namiary na dobra hurtownię odzieży roboczej:
Ferpol Odzież robocza - BHP
ul. M.C Skłodowskiej 98
96-100 Skierniewice
tel: 46 832 80 20

Doradzą Ci tam odpowiednie ubrania tego typu.
 

uncle_sailor

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2017
Posty
39
Punkty reakcji
2
Czy ktoś z was miał okazję używać odzież podgrzewaną? Chcę sobie do pracy kupić, mam już mniej więcej wybraną milwaukee, bo ich elektronarzędzia mam i te same akumulatory pasują. Jak się wam tego typu ubrania nosi?
 

pielegniarkapola

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2023
Posty
4
Punkty reakcji
2
Planuje zakupić odzież medyczną w tym sklepie Colormed. Przeważnie będą to bluzy medyczne i spodnie medyczne dla mojego personelu. Czytałam bardzo dobre opinie na ich temat, ktoś może już dokonywał zakupów w tym sklepie i jest w stanie potwierdzić jakość? Z góry dziękuję pozdrawiam!
 

Aridn

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2023
Posty
89
Punkty reakcji
0
Odzież roboczą warto jest przejrzeć sobie na tej stronie:
https://bhp-protect.pl/odziez-robocza-ochronna

Jest to hurtownia, która oferuje odzież robcozą oraz ochronną dla wielu grup zawodowych - wystarczy zajrzeć sobie w wyszukiwarkę na stronie. Ubrania oraz buty są wysokiej jakości, tak wiec powinny posłużyć na długo.

Wszystkie mają rónież odpowiednie atesty.
 

zanetka88

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2024
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jeżeli chodzi o odzież medyczną to mogę z ręką na sercu polecić sklep internetowy Colormed. Pani która odbiera telefony zawsze doradzi i odpowie na każde możliwe pytanie. Zamawiam u nich co roku komplety medyczne na chłodniejsze dni, a na okres wiosenno-letni zakupuje sukienki medyczne. Gorąco polecam!
 
Do góry