Ubrania dla dzieci - co i gdzie?

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Witam,
na pewno każda mama lubi kupować ubrania dla swojego dziecka. Zastanawiam się gdzie wy najczęściej robicie zakupy? jak je robicie? raz a porządnie czy na bierząco? Sklepy godne polecenia? które nie polecacie?
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Ja głównie w sklepach online, mam kilka sprawdzonych, więc jeśli muszę coś dla dzieci kupić i nie spieszy się na tyle, żeby było na już, to wybieramy i zamawiamy online, zawsze to większy wybór i niżśze ceny, ale przy ubrankach zawsze jest kwestia rozmiarów najtrudniejsza. Co innego kupić "pod wymiar", co innego przymierzyć.
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Ja teraz szukam kurteczki na wiosnę. Zakupy robisz w jakimś konkretnym sklepie?
 

Jakub Nalepa

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2012
Posty
28
Punkty reakcji
0
polecam sportsdirect :) ale lepiej zamowic w pare osob bo przesyłka troche wynosi. Ale dzięki temu idzie wyrwa tanio ciekawe rzeczy :)
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Ale to chyba nie jest sklep z ubrankami dla dzieci :027:?
 

Jakub Nalepa

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2012
Posty
28
Punkty reakcji
0
jest tam sporo tez ubrań dla dzieci :) tylko najlepiej zamawiac w pare osob zeby byla tania przesyłka :)
 

królkaroli

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2011
Posty
21
Punkty reakcji
0
Nawet fajny ten sklep, choć fajniejsze rzeczy dla siebie znalazłam niż dziecka :D, ale to nic nie szkodzi. Ja dla córeczki robię zakupy w endo.pl. Jak się pośpieszysz to załapiesz się pewnie jeszcze na konkurs z rabatami.
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
A co to za konkurs? co trzeba zrobić? A w tym sportowym nic dla swojego dziecka nie znalazłam. Po co kupować za granicą skoro u siebie też mamy takie rzeczy?:)
 

królkaroli

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2011
Posty
21
Punkty reakcji
0
Bardzo prosty konkurs, zapisujesz się = dostajesz 10% rabatu, wysyłasz zaproszenia/rabaty do znajomych a jak skorzystają to masz 20%. Można też wygrać bon o wartości 500zł. Ja jak robiłam zakupy to się dowiedziałam o rabacie więc miła niespodzianka :)
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
To faktycznie dużo narobić się nie trzeba, dzięki za info, chętnie skorzystam. Mam nadzieje, że znajomi jeszcze zakupów na wiosnę nie robili ;p.
 

miekasia

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam!
To mój pierwszy post na forum ale.. kiedyś trzeba zacząć:)
Orientujecie się gdzie można kupić dobre rajstopy dziecięce zaopatrzone w płaski szew? Czy wasze dzieci mają to samo co moje, że jak tylko skarpetka albo rajstopy mają nieco większy szew to... mojego Wojtka wprost roznosi jak ma buty założyć bo mu ciągle niewygodnie :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Graszka - mam kilka sprawdzonych, z takich wydaje się większych, które wyszukałam w Internecie, co prawda znajomi rodzice robią online w innych sklepach i też byli zadowoleni. Wyszukuję przez wyszukarkę często jakieś sklepiki polecane i sprawdzam i mam już trochę na liście tych "sprawdzonych" :)
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
To się koniecznie podziel jak masz jakieś :). Mi się udało z tym Endo, trzech znajomych skorzystało z rabatu wiec dostałam 20%. Zniżka przyda się ogromnie.
 

Konrad Driesen

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Drezdenko
Polecam sklepy internetowe. Chyba nawet w tym z mojego podpisu są jakieś rzeczy dla dzieci. Warto kuknąć.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Graszka - jak szukasz sklepu takie "all in one" z ubrankami, pieluchami, wózkami etc to zgoogluj sklepik maxi baby, nie jest najtaniej ale mi go poleciła znajoma której się sprawdził, mi też.
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Głownie mi chodziło o zakupy ubranek, a ten maxi baby to internetowy? Znalazłam tylko taki BabyMaxi ale ubrań nie mają.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
W Maxi akurat inne rzeczy, a ubranka zobacz np. tututu.pl albo agagu.pl, w tym drugim jest dużo fajnych t-shirtów dla chłopaków :D szczególnie te z autkami :)
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Przyznam, że nie za bardzo mi się podobają.. Nie wiem czemu polecane w temacie są sklepy gdzie nie ma ubrań skoro to ubraniach właśnie jest temat :).
 
Do góry