Ubezpieczenie

Marcinos123

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,mój problem polega na tym że niedługo mam operację jest to raczej zabieg byłem zarejestrowany jako bezrobotny w powiatowym urzędzie pracy więc posiadałem ubezpieczenie które ten zabieg obejmowało jednak spózniłem się z podpisami i utraciłem status bezrobotnego własnie dostałem list że utracilem go w dniu 04.12.2015 dostałem rownież informacje że ubezpieczenie zachowuję do 30 dni po ustaniu obowiązku ubezpieczenia zdrowotnego z tym że operacje mam na dzien 03.01.2016 po tej operacji będę leżał w szpitalu przez jakieś 3 dni czyli wyjdę mniej więcej 5-6 teraz pytanie jak mam się ubezpieczyć ? jest mozliwosc w jakis sposob dogadac sie z zusem ? czy mogę ubezpieczyć się jakoś prywatnie jesli tak to na jakiej zasadzie jak to zrobic jakie sa procedury ? próbowałem znalesc informacje na ten temat ale wszystko jest tak pogmatwane ze nie wiem już o co chodzi co mam zrobić w tej sytuacji ?
 
E

Elen

Guest
Jest sposob ale nie przez ZUS tylko przez prywatne ubezpieczenie. Podam Ci namiary , musisz sie ubezpieczyc jak najszybciej, bo czas Cie goni. Na ZUS w tak krotkim czasie juz nie licz.
 

Uniek

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2011
Posty
54
Punkty reakcji
1
Można ubezpieczyć się w Zusie samemu, ktoś może Cie też ubezpieczyć a na zgłoszenie Cię do Zusu ma 7dni.
 
Do góry