Ubezpieczenie biznesu

kometon

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2009
Posty
203
Punkty reakcji
1
Mały biznes to lokal, sprzęt w lokalu, pracownicy , często samochód itd. itp. i brakowało mi dla firm takiej właśnie oferty jak zaproponowało PZU z duża ilością opcji i pakietów do wyboru, żeby mozna było wybrac i ubezpieczyć praktycznie kompleksowo wszystko.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
No spora ta ilość pakietów do wyboru, każdy raczej znajdzie dla siebie coś odpowiedniego, nawet przy okazji można ubezpieczyć siebie i rodzinę.
 
A

Alek06

Guest
No spora ta ilość pakietów do wyboru, każdy raczej znajdzie dla siebie coś odpowiedniego, nawet przy okazji można ubezpieczyć siebie i rodzinę.


Tak ? to jest tez taka mozliwosc ze przy wykupieniu ubezpieczenia dla firm mozna ubezpieczyc rodzine ?
 

kometon

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2009
Posty
203
Punkty reakcji
1
Tam tych opcji do wybory jest całe mnóstwo (jak mówi moja chrześnica milion pięćset sto dziewięćset :) ), każdy może wybrać coś pod siebie.
 
M

magiczna

Guest
Podobno do końca roku jest 30% zniżki na ten pakiet, zainteresowani powinni się szybko decydować :)
 

kometon

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2009
Posty
203
Punkty reakcji
1
Duży wachlarz możliwości, możliwość indywidualnego skomponowania pakietu, no i ten assistance bardzo praktyczna opcja.
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
Myślę, że jest od zatrzęsienia doradców ubezpieczeniowych, którzy pomogą Ci wybrać optymalne dla ciebie ubezpieczenie. wystarczy spojrzeć na serwisy ogłoszeniowe, lub po prostu użyć wyszukiwarki, żeby znalexć sobie takiego konsultanta od polis ubezpieczeniowych.
 

kometon

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2009
Posty
203
Punkty reakcji
1
No ja trochę czasu na ubezpieczenie firmy poświęciłem i porównywalnej oferty do tego z assistancem co oferuje pzu nie znalazłem.
 

MonikaCz

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
W przypadku gabinetu kosmetycznego to lepiej rozszerzyć to ubezpieczenie o odpowiedzialność cywilną na wszelki wypadek gdyby ktoś był niezadowolony z usług. No bo ubezpieczenie sprzętu jak to podstawa.
 

Halinka_Mosacka

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2017
Posty
11
Punkty reakcji
0
O innym rodzaju ubezpieczeń - ale to bardziej dla firm, które biorą udział w przetargach - można poczytać na gwarancjeprzetargowe.pl. Są tam informacje odnośnie wadium, gwarancji przetargowych, to też bardzo istotne informacje, o których warto wiedzieć :)
 
Do góry