Tworzenie stron internetowych

aganieszka89

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Cześć wszystkim, chciałabym gorąco polecić chłopaków pracujących w DoubleM w Koszalinie. W tym roku zakładam szkołę języka francuskiego i potrzebowałam do tego dobrej witryny, żeby zachęcić klientów. Chłopaki zrobili mi prototyp strony w zaledwie 2 dni, więc bałam się trochę, że będzie z tego kicha.

Okazało się, że strona wyszła naprawdę ładnie, dużo znajdowało się na niej grafik tematycznych, a układ strony wyszedł flagowo: góra strony niebieska, środek biały i stopka czerwona. Efekt był naprawdę zachęcający, do zapisania się do mojej szkoły. Jestem osobą, którą niełatwo zadowolić, jeżeli znajdę gdzieś drobiazgi, które mi nie odpowiadają. Można mnie nazwać nieco pedantyczną. W przypadku zrobionej przez nich strony również miałam uwagi :tongue:, ale znając siebie, u kogoś innego miałabym ich więcej. Moja strona jeszcze nie jest dostępna, bo czekamy na odpowiedź od dostawcy domeny, ale jeśli byście ich znaleźć, to jak wpiszecie Doublem Koszalin lub strony internetowe Koszalin, to wam wyskoczy pierwsze u góry.

Ja jestem akurat z Kołobrzegu, chłopaki mi powiedzieli, że robią nawet zagraniczne strony, więc można śmiało pisać z całej Polski.

Pozdrawiam! :tongue:

developer

Zbanowany
Punkty reakcji
3
Ich główna strona zawiera info o rzekomo dwóch CEO co jest celowym błędem.

Poza tym:

SPAM/pseudo reklama/nieudany szmatketing

izakowska

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Układ stronu powinien być przemyślany i pasować do rodzaju działalności.
Tekst i obraz powinny być powiązane.
Jeżeli już coś piszemy to przemyślmy to.
No i oczywiście jak się reklamujemy - piszmy prawdę.

Do góry