Twoje paznokcie

Diablica1000

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
136
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Witam
Chcialabym sie dowiedziec krok po kroku ja zakladac akryl na swoja plytke paznokciowa i jaki akryl dobry kupic by byl dobry i sie trzymal.
Bardzo prosze o odpowiedz....PILNE!!!!!!!!
 

anulcia_g

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
małopolska
zaczynasz od przygotownia płytki paznikcia (czyli tak jak do tipsów) piłujesz paznokcie lekko za opuszek jeżli są ogryzione roisz zaczep z żelu, następnie nakładasz primer na płytke a po paznokieć wkładasz dokładnie formę. Pamiętaj by szablon dorze przylegał do paznookcia, następnie nakładamy żel bardzo dokładnie (najlepiej jednofazowyjest gęsty) uważaj b7y nie bylo dziur przy nakładaniu zwracaj uwagę na boki paznokci ponieważ wtedy bez używania zaciskarkin otrzymasz ładny tunelik. Po utwardzeniu żelu ściagnij delikatnie szablon. Przecierasz cleanerem i opiłowujesz by nadać im kształt, wastrw żelu musi yć dwie lub 3 zależy ile go nakłasz ozboby wtapiasz po nalożenuu drugiego żelu. Chyba tyle jeśli masz jeszcze jakieś pytania pisz pozdrawiam :*
 

anulcia_g

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
małopolska
Witam
Chcialabym sie dowiedziec krok po kroku ja zakladac akryl na swoja plytke paznokciowa i jaki akryl dobry kupic by byl dobry i sie trzymal.
Bardzo prosze o odpowiedz....PILNE!!!!!!!!


Skrotowo wygląda to tak :)
1. Odsuwasz skorki
2. Matowisz płytkę paznokcia np blokiem polerskim
3. Usuwasz nagromadzony pył szczoteczką
4. Zmywasz cleanerem (czekasz aż wyschnie)
5. Nakładasz primer (czekasz aż wyschnie)
6. Namocz pedzelek w liquidzie nadmiar odsącz np 5ręcznikiem papirowym lu poprostu obetrzyj o kieliszek z płynem
7. Zanurz pędzelek w pudrze
8. Następnie nakładaj akryl na paznokieć najłatwiek klejąć kulki zaczynając od końcówkipaznokcia druga kulka środek paznokcia trzecia kulka od wału paznokia
9. Opiłuj i nadaj kształt paznokciom
10. Wygładz powierzchnię polerką
11. Nałóż lakier nabłyszczający lub żel na koniec
12. posmaruj skórki oliwka KONIEC :):)
 

Diablica1000

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
136
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Bardzo dziekuje za odpowiedz .
Mam jeszcze jedno pytanko czy akryl polozony na paznokciach swoich jest szkodliwy dla kobiet w ciazy?
Bardzo prosze o pilna odpowiedz...
 

anulcia_g

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
małopolska
Bardzo dziekuje za odpowiedz .
Mam jeszcze jedno pytanko czy akryl polozony na paznokciach swoich jest szkodliwy dla kobiet w ciazy?
Bardzo prosze o pilna odpowiedz...
Niestety akryl nie jest polecany kobietą w ciąży jest szkodliwy ze względu na nieprzyjemny i ostry zapach dla kobiet w ciąży polecam żel
 

lukasz255

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Jak już zadbasz odpowiednio o akryl, to pomyśl nad frenchem.. Idealnie prosta linia uśmiechu wygląda cudnie.. Jesli nie wiesz jak sobie z nią poradzić, to polecam tą wycinarkę : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=808884750
Sama się przekonaj, jakie to cudeńko :)
 

tajemnicza:)

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2012
Posty
80
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Ja ostatnio szukam ciekawych pomysłów na paznokcie .Kompletnie nie mam w tym doświadczenia więc proszę o pomoc i jakieś pomysły lub linki stron w których mogłabym coś o tym znaleźć.
 
Do góry