Twoja najlepsza impreza w życiu!

ewka_22

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
no więc ja piernicze, moją najlepszą imprezą w życiu, był sunrise 2005 bylam tez na wczesniejszysz tych imprezach, na sunrise 2006 ale zaden nie był tak Z-A-J-E-B-I-S-T-Y jak ten 2005, a dlaczego?? sama nie wiem... w sumie dla osób w klimacie chyba wszystko jest jasne, pizganie robi swoje, a tak jak na sunrise 2005 nigdy w zyciu mi tak :cenzura:scie feta i piksy nie weszly :D :D :D i za to chwala panu :D :D :D :D
 

sieja

Wesoła pesymistka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
664
Punkty reakcji
1
Miasto
Tam gdzie się błękit splata z betonem
no tak pamiętam.. Jak do tej pory to moja najlepsza impreza miała miejsce dokładnie 21 lipca 2006 :) na dyskkotece:) Wybawilam się jak nigdy, poza tym poznałam fajnego kolesia, naprawde fajnego :DDużo by opisywac, po prostu nasjlepsza impra w życiu! Jak do tej pory oczywiście, a kolejne przede mną:D
 

ElizQa

exmiziaczkamisia.
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
2 293
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy bajek :D
A ja byłam jakiś rok temu na imprezie u kumpeli i tam poznałam obecnie swoją byłą połówkę... Ale było na prawdę niesamowicie :D
 

fantas_y

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
ostróda
ehh...moja najlepszą imperaż zdecydowanie był mój pierwszy w życiu koncercik :D Anastasis..ehh..było wspaniale :D
pierwszy w życiu koncert, pierwsze w życiu pogo....mrauuu to co kocham :D
 

tomassino88

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
moja najlepsza impreza wlasnie jest przedemna bo sie szykuje na nia
a dlaczego??bo bede na niej z moja ukochana osoba :D :D
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Są to oczywiście imprezy trance :)

Sunrise with Ekwador 2004
Sunrise Festival 2005
Sunrise Festival 2006
White Sensation w Wrocławiu
Koncert Tiesto w Wrocku

Teraz planuje pojechać do Poznania na Armina :) Oj będzie się działo :D :)
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Urodziny mojego kumpla. Urządzone na działce, 100 osób do tego bardzo spoko (kumpel student więc towarzystwo równe ;) ) no i poznałem tam dziewczynę, z którą byłem rok i 3 miesiące potem... szkoda, że musiała wyjechać do Warszawy :/ No, ale impreza była po prostu świetna :)
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
A ja sobie zawsze powtarzam, że najlepsza impreza w życiu jest jeszce przede mną. Mam motywacje, żeby iść na impreze , jak mi sie niechce :)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Najlepsza impra to było pare ale osttania to Pod lasem z ekipką było :cenzura: tylko ze troche film mi sie urywał :D ale było super bawiałam sie na całego ... Później do mnie do domu przyszłam z przyjaciółką bo sama byłam .. a wczesniej po imprezie lezałyśmy na ławce pod blokiem paczac w gwiazdy :p A wiem ze ja chyba zasnełam w wielkiej trawie bo pacze nikgo nie ma a potem kumpel przyszedł i podniusł mnie i poszlismy gdzies .. a jak szłam przez pasy to Psy stały i on musiała mnie trzymac by sie nie skapli :p
:cenzura: było :D a dwa dni później były poprawinki :p
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Aż wstyd się przyznać, ale najlepiej się bawiłam na balu 6-klasistów ^_^
No i może jeszcze na imprezie u koleżanki.
 

dzieffczynka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
525
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
pamiętasz taką?
Zazwyczaj dobrych imprezek nie pamięta sie tak dokladnie.. ze szczególami.. a dlaczego..? wiadomo... Ja mam jesczze takiego zonka ze po wypiciu troszke duzej ilości trace przytomność.. Pech :]

Najlepszy to chyba był sylwester 2 lata temu.. mhm.. :) Fakt że nie wszystko pamiętam.. Ale z opowiadać wynika ze było super ;)

I jeszcze wycieczka w tamtym roku.. 5 dni z zajefajnymi osobami ;) Może w tym roku tez to powtórzymy.. :)
 

zara

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
z nieba
oojjj imprez bylo tyle ,że nie zdolam ich wymienic, aaaale teraz to będzie impreza :tanczy: a tego pana nie musze chyba nikomu przedstawiać,bedzie można usłyszeć jego najnowsze kawałki :zakochany:
14.04.2007.
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Najlepsza impreza w moim zyciu???
Hmmm... urodziny mojego dziatka :lol:
Nie no to oczywiscie zart :p
Ja nie lubie imprez i nie chodze a wiec nie mam ulubionej :p
 
Do góry