Tussipect

dzieffczynka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
525
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Nie wiecie może ile to kosztuje??
Bo wiem ze Tussipect jest dostępny w postaci syropu i tabletek.
Tanie to jest :) Tabletki niecałe 5 zł. a syrop z 6 zeta :)



A mam pytanie : Czy zawsze po Tussipect'cie są halucynacje? I czy długo one trwają??

Faktycznie przy zejściu ma sie cholernego doła?
 

patrysiolka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
słyszałam, że tussi hamuje głód,zarazem przyśpiesza przemianę materii, daje dużo energii, człowiek jest lekko naspeedowany:]
Nie wiecie może ile to kosztuje??
Bo wiem ze Tussipect jest dostępny w postaci syropu i tabletek.
w tabletkach kosztuje ok.8zł
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
A mam pytanie : Czy zawsze po Tussipect'cie są halucynacje? I czy długo one trwają??

Faktycznie przy zejściu ma sie cholernego doła?
po 1 tabletki sa mocniejsze niz syrop
po 2 nigdy nie miałem halucynacji. brałem tylko w małych ilosciach na pobudzenie i odejscie znużenia. pewnie ktos przeszarżował z dawakowaniem :p
po 3 zadnego doła nie miałem, nigdy
 

Glossiness

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2009
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
31
halucynacje po Tussipect? działanie jak amfa? :lol: Toż to jak czarne i białe :) Po Tussipku mozesz czuć się co najwyżej jak po kilku kawach, a z amfą to ma niewiele wspólnego.
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
halucynacje po Tussipect? działanie jak amfa? :lol: Toż to jak czarne i białe :) Po Tussipku mozesz czuć się co najwyżej jak po kilku kawach, a z amfą to ma niewiele wspólnego.

Ma sporo wspólnego, efedryna jest prekursorem amfetaminy. Działanie jest bardzo podobne, tylko słabsze. Przy nadużywaniu moga wystąpić takie same psychozy, jak przy długotrwałym zazywaniu amfetaminy.
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
niszczy żołądek
powoduje bardzo nieprzyjemny oddech(w końcu: patrz wyżej)
niszczy zęby
czasem występuje odruch wymiotny
siada na nerki
zwiększone wydalenia moczu(w końcu:patrz wyżej)
chole... niszczy wzrok po dłuższym braniu(halucynacji może nie ma, ale jest zaburzone widzenie np. można pomylić dwie podobne osoby)
powoduje bóle serca, omdlenia, brak sił
mroczki przed oczami
no i objawy skórne wszelkiego rodzaju(najczęściej pryszcze, ale bywa że skóra schodzi w niektórych miejscach)
ciemniejszy odcień skóry
drgawki
przede wszystkim trzęsienie się rąk
czasem jakby odkłada się w organizmie i działa po wypiciu samej kawy, bywa że jest to najmniej pozadany moment

A tak ogólnie to w porównaniu: można brać fete przez miesiąc aż dojdzie sie do tych samych efektów ubocznych co po efedrynie przez tydzień-dwa.
No i wiadomo, że osoba wysportowana, cięższa, z dobrą kondycją, będzie dłużej się trzymała od chuderlaka.

Jakieś plusy...
odrobinę lepsza pamięć
więcej siły
możliwość zarwania nocy
poprawia samoocenę i samopoczucie
zmniejszone łaknienie(plus tylko dla tych którzy nie mają jojo, bo nie zaczynają wpiepr... po schudniąciu)
można zmusić się do jedzenia
można zmusić się do zaśnięcia
niezauważalne zejście(czyli czas kiedy przestaje działać)

'efedryna' jako tussipect
nie wiem czy ktos zrobił już jakiś przelicznik ile wziąć na początek w zależności od wagi, ale moim zdaniem jest to od 3 do 5 tabletek, bo zawsze po godzinie można wziąć więcej
popija się to colą, kawą, czy też innym napojem z kofeiną
na odruch wymiotny-gorzka herbata
na smród z buzi- mocne miętowe gumy, bo mycie zębów nie pomaga



wydaje mi sie, czy takich tematów jest więcej? pisałam to wszystko juz kilka razy, nawet skłdniej niż teraz, ale nie wiem w jakich tematach
 

Ziel4rz

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Skierniewice
Zgadza się. Tussipect brałem od 5 do 20 tabletek:
-Pobudzenie fizyczne
-W większych dawkach problemy ze skupieniem się, rozlatany wzrok
-Uczucie sytości
-Problemy ze snem, wymęczenie organizmu
I to by było na tyle.
Tak, efedryna ma dużo wspólnego z amfetaminą - w końcu bierze udział w jej produkcji.
Nie, nie działa jak to drugie.
Nie, nie powoduje żadnych halucynacji xD
Z resztą: od czego macie hyperreala? ;>

Aha: genialne wręcz antidotum na dxm, muszę przyznać.
 

bazyl92

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Tussipect nie jest na receptę? Wydawalo mi się , że jest.
 

Ziel4rz

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Skierniewice
Teraz już jest. Od września ub.r. , od października syrop.
Fakt, tak właściwie to temat nieaktualny, chociaż jak się uśmiechnąć do aptekarki jakoś ładnie, może i sprzedać ;]
 

bazyl92

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Teraz już jest. Od września ub.r. , od października syrop.
Fakt, tak właściwie to temat nieaktualny, chociaż jak się uśmiechnąć do aptekarki jakoś ładnie, może i sprzedać ;]
Chciałem ostatnio kupić w 2-ch aptekach...ni..ch.. :phi: szkoda ;)a jest jakiś inny syrop tabletki - działające podobnie do tego?
 

Ziel4rz

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Skierniewice
Są jeszcze anty-katary z pseudoefedryną. Acatar i Sudafed. Efekt podobny, ale nieproporcjonalnie więcej trzeba tego łyknąć. Osobiście uważam, że lepiej zrobić z tego met-kat niż jeść na 'surowo' ;]
 

Glossiness

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2009
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Teraz już jest. Od września ub.r. , od października syrop.
Fakt, tak właściwie to temat nieaktualny, chociaż jak się uśmiechnąć do aptekarki jakoś ładnie, może i sprzedać ;]
no cóż, u mnie sprzedają bez recepty ;P
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
nie zgodze sie z tym, ze pseudoefedryna jest antidotum na dxm, bralam dwa naraz i dzialanie bylo mocniejsze lecz innego typu. otepienie zupełne. bralam tez deksa a potem pseudoef (na nastepny dzien albo na zejsciu) i nie jest to dla mnie andidotum.
 

Ziel4rz

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Skierniewice
Po pierwsze mówię o Tussi, czyli o efedrynie, ale może masz rację - na mnie tak działa, nie musi na wszystkich. Brałem efke przed i po wzięciu dxm, za każdym razem pobudzenie całkowicie zamazywało wpływ kaszlaka.

BTW: a już jutro przyjdą do zaprzyjaźnionej apteki kropelki Efrinol, powinno wyjść zdrowiej od tego świństwa ;]
 
Do góry