Trycholog Gdańsk

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Może ktoś ma namiary na jakiegoś specjaliste od wypadania włosów w Gdańsku czy okolicach ? ;/ Mój ojciec jest łysy jak kolano . Boje sie,ze już przysżła pora na mnie bo od jakiegoś czasu widze,.ze włosy są o wiele słabsze ;/
 

Anna Kalata

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2016
Posty
16
Punkty reakcji
1
Zapisz sę do Michajłowskiego na Sklodowskiej. Zleci Ci badania. Masz może jakies foty głowy? Może jedynie panikujesz? Piszę bo mój brat panikował swego czasu bo wymyślił sobie,że mu sie zakola robią i tylko latał z lustrem i porównywał sobie jak to wszystko wygąlada w oknie ( u nas to rodzinne, ojciec również ma kiepskie włosy , sama równiez nie mam mocnych).
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Dasz jakis telefon? Nie chcę tutaj na forum dawać zdjęcia ale nic sobie nie wymyślam bo nawet dziewczyna zobaczyła,ze robią mi sę coraz wieksze prześwity. Zakola i na czubku głowy ;/ Jak na razie łykam sobie witaminki na wypadanie włosów ale wiekszej róznicyh po nich nie widze.
 

Anna Kalata

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2016
Posty
16
Punkty reakcji
1
No cóż Jak wyłysiejesz nikt Cię nie podpyta o dowód w sklepie ( żarcik). Zapiszesz się na wizytę pod tym numerem: 793 997 080 .
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Chodziłeś tam? jak efekty? Czy przy genetycznym łysieniu można odwrócić sytuację ;/ ?
 

Anna Kalata

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2016
Posty
16
Punkty reakcji
1
Nie wiesz przecież na 100%czy jest to genetyczne wypadanie włosów czy nie. Musisz zrobić sobie badania, trycholog już wszystko powinien Ci powiedzieć. U mnie okazało sie,ze cebulki sa zdrowe tak więc można było odwrócić problem wypadania włosów. Po kuracji zaczeły odrastać.
 
Do góry