Trwala Prostująca Wlosy

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Czy któraś z Was ma zrobioną taką trwalą? Jakie są jej skutki na wlosach (chodzi mi o to czy sa bardzo zniszczone)
Ja jestem wlasciwie juz zdecydowana, na wizyte jestem zapisana na 10 pazdziernika czyli za 4 dni, czekalam na ta wizyte prawie 2 miesiace, ale ostatnio jakos tak sie martwie ze moje wlosy tego nie wytrzymaja.... A poza tym nie przypominam sobie zebym kiedys wyszla od fryzjera w pelni zadowolona.... Wiecie cos na ten temat?
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
ja się bawiłam w prostowanie włosów najpierw prostownicą, później zdecydowałam się na taki "zabieg". wiesz... włosy sztucznie wyprostowane są baardzo suche i zniszczone, po jakimś miesiącu po prostowaniu radziłabym podciąć końcówki, bo nieładnie to wygląda... nie wiem jak u innych, ale u mnie trzymało się to 3 miesiące, z góry wiem, że więcej tego nie zrobie :] skutki uboczne są straszne. myłam codziennie włosy i używałam odżywki, ale niewiele to dało. ogólnie fajnie to wygląda, ale jakoś przez 3 tygodnie.
pozdrawiam
 

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
Moja koleżanka z klasy sobie zrobiła.
Wysuszyła sobie tym cholernie włosy,a efekt prostych włosów był bardzo krótki naet mniej niż 3 tygodnie :/
Nie dośc że wyrzuciła pieniądze,to jeszcze nie może teraz dojść do ładu z włosami.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Hmm z przesuszeniem wlosow liczylam sie od poczatku ale poczynilam juz pewne kroki aby juz po tym prostowaniu odbudowac moje wlosy m.in kupilam taki profesjonalny jedwab do wlosow oraz zestaw z Loreal ale czy oprocz przesuszenia istnieje jeszcze jakas inna mozliwosc zniszczenia wlosow? Np ze zrobia sie takie gąbczaste?
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
no ja slyszalam ze wlosy sa bardzo zniszczone ale gabczaste to chyba nie...
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
hm Loreal mi nigdy nie pomógł, a używałam kilku produktów i nic..kicha
co do jedwabiu to tez mi fryzjerka nakłada po kazdym prostowaniu(ale takim nie na stałe) ostatnio musiałam podciąć koncówki bo strasznie wyglądały. Tez kiedys myslałam o prostowaniu na stałe, ale nie zdecydowalam sie ze względu na ich działanie na włosy
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Hmm no dzisiaj mam wizyte u fryzjera.... Zdecydowalam sie jednak na ta trwala. Mam dzisiaj o 17...
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Wiecie co? Poszlam na ta 17 ale okazalo sie ze do tego zakladu nie przywieziono takich roznych kosmetykow do wlosow w tym takze tych specyfikow do prostowania wlosow... Najpierw sie troche wkurzylam ale wlasciwie to nawet dobrze sie zlozylo bo w sobote mam wesele i w sumie ladnie by bylo upiąć cos z kreconych wlosow :) W kazdym razie umowilam sie z tym panem w niedziele (nie wiem od kiedy sie pracuje w niedziele ale ok :) na 17 i wtedy :) Ale powiedzialam mu o moich obawach ze slyszalam ze taka trwala procz tego ze wysusza wlosy to one robia sie takie gąbczaste a w szczegolnosci wlosy jasne (a ja takie mam) ale on je obejrzal dokladnie i powiedzial ze tak rzeczywiscie jest ,ze wlosy jasne bardziej sie przy takim zabiegu niszcza ale ze na takie wlosy naklada sie zupelnie inne specyfiki i ze ostatnio robil taka trwala na wlosach jasniejszych nawet niz moje i wszystko jest ok :)
Wiecie co wlasciwie teraz to ja sie juz nie boje i jestem zdecydowana na 100% Tak naprawde nigdy nie wyszlam od fryzjera w pelni zadowolona ale tez nigdy nie bylam u tak drogiego fryzjera. Chyba najdrozszy w moim miescie ale do tego jest jeszcze stylista i znajomym mojego chlopaka wiec raczej specjalnie wlosow mi nie zniszczy :)
No nic dziewczynki napisze Wam wszystko w niedziele kolo 20 :) Ale poki co jestem bardzo pozytywnie nastawiona :)
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
moja koleżanka sobie to zrobiła...ma przesuszone włosy bo tego uniknąc się raczej nie da przy takim zabiegu ;) [ale to zabrzmiało hihi ]
Ale po jakimś czasie już się zaczęły pokręcać...
...i z czasem coraz bardziej...
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Hmm to kosztuje w zaleznosci od dlugodci wlosow i ja mam dlugie wiec bede musiala zaplacic okolo 100 zl razem ze scieciem moze to wyniesc 90-100.

Madzia:( a jakie wlosy miala Twoje kolezanka przed trwala? Krecone czy proste?
 

NoNe

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2006
Posty
467
Punkty reakcji
0
Miasto
Miasto 'innych' aniołów
Ja mam bardzooo proste włosy. I dosyć często je kręce. Teraz tez siedze z papilotami. Zastanowiałam się nad trwałom, ale zdecydowanie nie pozwole sobie zniszczyc włosów :)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Oj k*** znowu nie byla ide dopiero w ta niedziele bo tydzien temu mialam wesele i delikatnie mowiac nie bylam w stanie siedziec 2 godziny u fryzjera :D
Ale moja kolezanka sobie zrobila i musze Wam powiedziec ze dzieki niej jestem zdecydowana juz na 100% bo wyglada przeslicznie, naprawde super :)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ła....zapomniałam o tym temacie :)
Wiecie co, 3 razy do tego podchodziłam i nie zrobiłam :D
Cóż fryzjer obejrzał moje siano na głowie i stwierdził, że jak zrobi taką trwałą to wszystko wypadnie....
No więc nie zrobiłam a w zamian dogadałam się z tym panem i zakupiłam u niego profesjonalną prostownicę, która co prawda wyniosła mnie znacznie drożej niżby ta trwała, ale włosy się poprawiły i efekty są znakomite.
A opinię co do tego zabiegu zmieniłam, bo ta koleżanka co o niej pisałam, ze sobie zrobiła żałuje tego, bo po 3 myciach znowu musiała używać prostownicy.
 

Justyna Juha

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2012
Posty
320
Punkty reakcji
0
Jeśli masz dobrą kondycję włosów to tego tak nie odczujesz a jeśli nie to zauważysz skutki, tak niszczy.
 
Do góry