trening?

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Witam, w dziale jest wiele tematów napisanych przez Panów poświęconych „robieniu masy” itd. Ja zaś prosiłabym o rady co do treningu dla kobiety. Czy może on być na podobnej zasadzie prowadzony(wiadomo mniejsze obciążenia) czy powinien być zupełnie inny? Oczywiście ćwiczeniem chce wyrobić trochę siły i wytrzymałości. Chodzi głównie o wyrobienie rąk i brzucha. Dodam, że jestem w miarę aktywną osobą. Jeżdżę na rowerze 3razy w tygodniu i pływam(ostatnio brak czasu).
Mam 19lat, 160cm, 47kg i brak kłopotów ze zdrowiem. Będę wdzięczna za rady :)
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Polecam Full Body Workout. Generalnie na wytrzymałość robisz więcej powtórzeń. Na YT znajdziesz mnóstwo treningów na brzuch, można coś wybrać. Osobiście polecam wszelkie treningi brzucha z Tony Hortonem
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Trening staram się wprowadzić w życie tym bardziej, że teraz znalazłam pracę w której non stop siedzę i po 8h niezbyt dobrze się czuję ;) Obecnie 5razy w tygodniu trenuje (siłownia, rower, pływanie w zależności od pogody) i pytanie czy nie warto by zainwestować w coś na stawy?
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Mój wiek jest w pierwszym poście. Ciężko to konkretnie nazwać, ale czasami odczuwam jakby zmęczenie w kolanach.
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Sorry spojrzałem tylko na ostatni post, nie wydaje mi się żeby to było coś z chrząstką jesteś młoda i waga w porządku może podczas jazdy jesteś za lekko ubrana i masz niedogrzane te stawy jak tak miałem jak ćwiczyłem nogi w krótkich spodenkach teraz to tylko w dresie no chyba ze jest bardzo gorąco lub jeśli biegasz to kup dobre buty do twojego typu stopy.

Jeśli to nic z tych to może warto skonsultować się z lekarzem.
 
Do góry