Trener reprezentacji- ,,zamienił stryjek siekierkę na kijek''?

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 526
Punkty reakcji
87
Jak chcesz, żeby ja odpowiadała na Twoje pytania, to musisz je adresować do mnie.
Podobał mi się styl Michniewicza, bo był skuteczny. Polska na drugą Brazylię się nie kwalifikuje, więc niech chociaż wygrywa, albo przynajmniej w d. nie dostaje.

Ja jak wynika z wątku, od początku byłam przeciwna zmianie Michniewicza. Uważam też, że lepszy jest trener znający podwórko, na którym gra. Wyjątkiem był Beehakker.

Lewandowski zupełnie nie zachwyca w reprezentacji, psuje w niej atmosferę, do tego jest stary, jak na napastnika. Co to są 3 bramki, jak na taką gwiazdę, z takimi drużynami, gdzie wszystko ustawione było pod niego?
Problemy w drużynie załatwia się w szatni, nie skarży do mediów, jeszcze tuż przed ważnym meczem. Wiocha totalna.

Kocham Ronaldo, bardzo lubię Messiego. Teoretycznie powinnam też zachwycać się Lewandowskim- tym bardziej, że ,,nasz''... tymczasem wzbudza we mnie ambiwalentne, że tak to ujmę, uczucia. Może dlatego, ze ja oglądam piłkę reprezentacyjną, nie klubową.
Nie będę płakać jak nie będzie go w kadrze.
Powinni radykalnie odmłodzić to towarzycho i zrobić porządek na górze.
 
Ostatnia edycja:

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 311
Punkty reakcji
199
1. Dziś też mógłbym napisać że ja to bym wolał Michniewicza.
Niektórzy by uwierzyli.

2. Tłumaczę specjalnie dla Pyskatej.
Napastnik to jest taki gość któremu najczęściej trzeba piłkę podać by ten
strzelił bramkę.
Jeśli więc mu się ich nie podaje to bramek zwykle nie ma
wyjątek to bramka na 2:0 Lewandowskiego z Arabią Saudyjską.

Problemy w drużynie załatwia się w szatni, nie skarży do mediów, jeszcze tuż przed ważnym meczem. Wiocha totalna.
Dariusz Dziekanowski o ile Pyskata wie kto to taki odniósł się do tego problemu.
Zaproponował odstawienie Lewandowskiego od reprezentacji ostrzegając
że odstawienie go za słuszną krytykę sprawi że będziemy "pośmiewiskiem dla świata".
Dla mnie i dla tych którzy na piłce się znają rację ma Dziekanowski a nie Pyskata.
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
357
Punkty reakcji
48
Ja to myślę, że naszej reprezentacji jest potrzebny dobry psycholog, a nie trener.

Goście grają w najlepszych europejskich klubach, osobno każdy z tych piłkarzy reprezentuje dobry poziom, a jak się ich wszystkich zbierze do kupy, to wychodzi kupa właśnie.

Jak można było przegrać z Mołdawią 3:2, jak można było się męczyć z jakimiś budowlańcami i piekarzami i wymęczyć 2:0? Wreszcie jak można mieć przedostatnie miejsce w grupie śmiechu, a nie śmierci, gdzie teoretycznie jedynym rywalem powinny być Czechy? Przecież to jest pośmiewisko.
 
Do góry