transferowy szal :)

hanys1986

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2008
Posty
129
Punkty reakcji
0
To dopiero transferowy szał - Pawel Abramov w Jastrzębiu :) byłam w szoku jak to przeczytałam i niezmiernie cieszy mnie ta wiadomość, bo to tylko świadczy o tym jak ciekawa dla zagranicznych zawodników jest nasza liga. Co prawda nie lubię ruskich siatkarzy, ale nie umniejsza to mojej radości. Szkoda tylko że żeńska siatkówka nie jest tak bogata w gwiazdy światowego formatu. No ale nie można mieć wszystkiego ;)


No o szykuje sie mocna liga;-) Najpierw mocna kadra, teraz liga. Wszystkie znaki na niebie i ziemii pokazuja sile polskiej siatkowki;-)
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
lepiej niech odbuduje forme i zostanie w Polsce bedzie kolejna gwiazda. Bo po co do rosji jak my mamy rownie mocna lige
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
Piotr Łuka w AZS Czestochowa. Szału nie ma ale co zrobic...

:]
 

olka_96

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
dalekooo..
A jeśli chodzi o Winiarskiego, to w jednym z wywiadów powiedział: "Mam z Itasem ważny kontrakt i nie zanosi się na jego zerwanie". Więc NIESTETY raczej do polski nie wróci ):
PS.: Kontrakt ma ważny jeszcze przez 2 lata
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Ale Świderski o ile pamiętam mówił coś o powrocie do Polski po nadchodzącym sezonie, więc może być ciekawie ;)
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Nawet jeżeli, to byłoby to na pewno duże wzmocnienie dla PLSu ;)
Ostatnio czytałem też, że Giba bardzo chętnie zagrałby w naszej lidze i nie wyklucza za rok przyjścia do nas. Oczywiście jeżeli jakiś klub wykaże zainteresowanie ;)
 
Do góry