tran Gal

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
ja go piję, znaczy dolewam sobie do herbaty tak jak jest na zaleceniu, nie przeszkadza mi smak, a poprawił mi się stan zdrowotny, nie choruje tak często, kości mnie nie łamią, także myślę że działa.
 
N

natulka123

Guest
Mozna łatwo wygrać produkt Gala. Na tym fanpageu jest konkurs https://www.facebook.com/photo.php?fbid=284230501616547&set=a.276578905715040.68820.173500522689546&type=1&theater . Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie
 

enterme

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2011
Posty
42
Punkty reakcji
0
nie znam produktu o tej nazwie, ale kupuje preparaty tranowe od kilku lat i chwalę sobie ich działanie. pamietam że wcześniej miałam preventic w kapsułkach a dzieciom podaję specjalny tran da dzieci vitamarin. uważam że to naturalna osłona organizmu przed infekcjami i widzę że jest to skuteczna metoda profilaktyki. I naturalna! (te preparaty nie zawierają żadnych sztucznych dodatków)
 

tokyooo

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Naprawdę takie preparaty działają?? Ja czy zażywam czy nie zażywam - różnicy nie czuję...
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Działają od razu na psychikę, też wzięłam dwa opakowania chyba iskialu i szczególnej poprawy nie zauważyłam. Poza tym to trzeba systematycznie przez dłuższy czas przyjmować by był efekt.
 
B

blondyneczka83

Guest
Iskial to nie tran :) Nazwa to jest zarezerwowana wyłącznie dla oleju z dorsza ;) Ja piję tran (np. gal) od września do maja, codziennie i jestem przekonana, że działa. Tran to suplement, a ich skuteczność oparta jest wyłącznie na długotrwałym stosowaniu.
 
Do góry