Kosmetyki do cery dojrzałej jako prezent pod choinkę

Fitorka

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2013
Posty
60
Punkty reakcji
1
łooo taki prezent.... nie koniecznie byłabym zadowolona:) ja teraz czekam na słuchawki:) liczę że na dzień kobiet dostanę :)
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
nie no te szczepienia to może faktycznie nie jest najlepszy prezent, ale jak ktoś myśli o sprezentowaniu wycieczki np. do tajlandii to najzwyczajniej w świecie warto pamiętać że i taki bonus w formie szczepień dobrze byłoby dołożyć w pakiecie :D :D
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
nie no wiadomo ze szczepienia nie hahah tylko mowie ze mozna tez zrobic tam:) raczej to nie jest fajna forma prezentu. no chyba ze wycieczka i odrazu w pakiecie szczepienia :d wtedy to bym sie cieszyl :D
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
haha nie no jakby mi ktoś sprezentował wycieczkę do Tajlandii, to na szczepienia już sama bym się szarpnęła :D nie bądźmy sknerami :D
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
chodziło mi głównie o całokształt i fakt, że wycieczka wycieczką, ale szczepienia są szalenie ważne i lepiej o tym nie zapominać w ekscytacji wyjazdem
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
feelthevibe napisał:
chodziło mi głównie o całokształt i fakt, że wycieczka wycieczką, ale szczepienia są szalenie ważne i lepiej o tym nie zapominać w ekscytacji wyjazdem
chyba jakoś wcześniej trzeba to ogarnąć, last minute odpada :D no ale śmiechem żartem, to za poważna sprawa !
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
no trochę słabo last minute, bo same szczepienia czasami potrafią zając ok 6-8tygodni. zależy od rodzaju, no ale tak czy siak z rezerwą czasową dobrze jest podchodzić do tego tematu :)
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
ale też chyba są takie obowiązkowe i zalecane? może czas zależy od rodzaju szczepienia? jednak sporo zachodu z tym, no ale warto, jechać ze spokojną głową, a nie panikować po ugryzieniu komara (których zapewne jest całe mnóstwo)
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
no tak, przynajmniej te obowiązkowe szczepienia dobrze jest zrobić przed wylotem jak ma się juz mało czasu. te zalecane to już raczej nie na ostatnią chwilę bo to faktycznie się w miesiącach rozciąga wtedy ;)
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
jak pięknie udało się nam odbić od głównego topiku :D no ale temat warto obgadać, bo teraz w sumie wakacyjne egzotyczne tematy są na topie, a kwestia ważna :) przynajmniej się doedukowałam, że istnieje coś takiego jak medycyna podróży :))
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
w sumie wycieczka na pewno jest trafionym prezentem, ale raczej nie byłabym w stanie jej nikomu zafundować :( prędzej szczepienia przed podróżą czy też jakieś zabiegi/pakiety badań, ale to raczej tak we własnym gronie, żebym miała pewność, że żadnej damy tym nie urażę :))
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
no z takimi zabiegami to trzeba być ostrożnym :D chociaż osobiście nie pogardziłabym nawet jakąś mezoterapią na zmarszczki i chyba raczej bym się nie gniewała ;)
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
też mam takie podejście do tematu, chyba trzeba mieć pewien dystans do własnej osoby :) ja to co i rusz partnerowi podsuwam pomysły na zabiegi, niestety większość z nich w dalszym ciągu muszę sobie fundować sama, ale czasami ma jakieś przebłyski :))) ostatnio myślę o tym zabiegu scarlet fr
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
feelthevibe napisał:
też mam takie podejście do tematu, chyba trzeba mieć pewien dystans do własnej osoby :) ja to co i rusz partnerowi podsuwam pomysły na zabiegi, niestety większość z nich w dalszym ciągu muszę sobie fundować sama, ale czasami ma jakieś przebłyski :))) ostatnio myślę o tym zabiegu scarlet fr
a cóż to za zabieg ? :) może i ja zażyczę sobie coś upiększającego :D
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
no u mnie to ten zabieg scarlet rf głównie na taką zwiotczałą skórę twarzy, przeraża mnie to w jakim jest stanie, a przecież nie jestem jeszcze taka wiekowa :( myślę tylko co będzie dalej jak tak to będzie się posuwać
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
u mnie też skóra wiotka, szczególnie na linii żuchwy, ale moją wymęczyło 13 walki z trądzikiem... takim prezentem bym nie pogardziła :D
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
no to zamawiaj na Boże Ciało :lol: ahah. szkoda, że tych okazji do zamawiania sobie prezentów jest tak mało. ja już się pogodziłam, że ten scarlet rf to raczej sama sobie zafunduję :) już skarbonkę zapełniam
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
a nie ma czegoś takiego że latem ze względu na mocne słońce nie można go wykonywać, czy coś ? Może zażyczę sobie mocno przedwczesny prezent na urodziny :D
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
nie mam wiedzy, ale póki co deszcz leje za oknem a Ty się martwisz o słońce :)) myślę, że nawet jeśli to i tak jeszcze pora na ten zabieg scarlet jest idealna. do przypiekania jeszcze chyba daleko patrząc na prognozę pogody
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
feelthevibe napisał:
nie mam wiedzy, ale póki co deszcz leje za oknem a Ty się martwisz o słońce :)) myślę, że nawet jeśli to i tak jeszcze pora na ten zabieg scarlet jest idealna. do przypiekania jeszcze chyba daleko patrząc na prognozę pogody
nie no w sumie poczytałam co i jak, to chyba nie ma żadnego związku z dalszym promieniowaniem słonecznym :D a buzie i tak trzeba chować pod filtrami żeby się szybko nie zestarzała :D
 
Do góry