Kosmetyki do cery dojrzałej jako prezent pod choinkę

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
lepszego chyba nie ma :) poważnie, to była fajna chwila relaksu, przyda się każdemu. a przy jakimś bonie podarunkowym rzeczywiście opcje są otwarte i tylko wartość bonu ogranicza wybór zabiegów
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
no fajnie fajnie, u mnie juz je wykorzystal, fajnie wszyscy juz mamy pakiety w lux medzie wiec nie zaluje ze wybralem taka forme prezentu.. a zaraz dzien babci i dziadka.. chryste tez trzeba cos wybrac :D
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
Na dzień babci/dziadka fajnym pomysłem jest jakiś bon na usg czy badania krwi, bo na nfz prócz kolejek to lekarze niezbyt chętni do dawania skierowań...
 

palinka812

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja bym chyba nie zaryzykowała takiego prezentu i nie tylko dlatego, że ktoś może mieć mało dystansu. Nigdy na 100% nie wiadomo czy ktoś nie jest na coś uczulony. Na przykład moja mama ma taki problem z cerą, że połowa kosmetyków ją uczula i praktycznie wszystko musi konsultować z dermatologiem.
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
chuckchuck w sumie racja :) a jesli chodzi o uczulenia no to fakt, lepiej wczesniej sie dowiedziec co i jak, ale zawsze tez mozna podarowac masaz co nie:) jak sie komus daje prezent to sie raczej wie czy to lubi czy nie :D[/size]
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
Jak by się dało bon na jakieś zabiegi w klinice medycyny estetycznej to tam już by skonsultowali i dobrali jakiś odpowiedni zabieg :)
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
myślę, że jak już szaleć to chociaż oddać taką bliską nam osobę w ręce fachowców w tej dziedzinie :) żeby bubli nikomu nie podkładać :p
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
klinika medycyny estetycznej? w sensie czyli tam gdzie ja czy cos jeszcze inne? bo nie wiem czy to sie czyms rozni od siebie? tez w sumie latwiej o taki prezent w duzych, wiekszych miastach, wiecej jest takich zakladow, przychodni czy klinik wlasnie niz w miasteczkach czy wsiach...
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
tak, zdecydowanie klinika medycyny estetycznej, ogólnie jakiś oddział medyczny, bo w salonach piękności to się historie różnie kończą :p myślę, że dla osób uczulonych też się coś znajdzie, jakieś pakiety badań? to bezpieczna wersja, a przy obecnych kolejkach na nfz myślę, że całkiem pomysł z głową ;)
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
no to akurat prawda ze lepiej wybrac sprawdzone miejsce, nawet ciut wiecej doplacic niz pozniej sie rozczarowac, u mnie wszyscy z prezencikow zadowoleni wiec pewnie nastepnym razem tez cos wybiore u nich, teraz dziadkowi tez bede kupowal szereg badan bo oczywiscie jak byl dzis u lekarza to musial by czekac 3 tygodnie na badania;/
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
eej, 3 tygodnie to przecież i tak chwilka patrząc na kolejki na nfz :) chyba bym zzieleniała, jakbym miała miesiącami czekać na badania które są dla mnie być albo nie być. na szczęście u siebie w przychodni z reguły czekam tylko kilka dni :przewraca:
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
No ja właśnie jestem po przebojach z kosmetyczkami, niby miały być 'kompetentne', ale powiedziałam sobie: nigdy więcej! w klinice to podchodzą tak profesjonalnie i bardziej od medycznego punktu widzenia w razie potrzeby, sprzęt i kosmetyki też lepsze
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
dla mnie to przede wszystkim gwarancja, że w takim miejscu nie będą robić na mnie eksperymentów. już znam i personel i wiem, że sprzęt mają dobry, także wiem że w tej kwestii ciężko byłoby mnie przekonać by robić zabiegi w innym miejscu, niż w tej klinice
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
a Ty feelthevibe korzystałaś tam z czegoś? z jakiś usług też? noo 3 tygodnie no racja chyba przesadziłem lekko bo jak dziś byłem na obiedzie u dziadków to mówili że dzięki wykupionym wizyta tam teraz moga bez czekania iśc i zaoszczędzają kilka miesięcy.. uśmiechnąłem się pod nosem bo widze że jednak naprawde im się to przyda :)
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
tak :) ogólnie się tam leczę, ginekolog, dermatolog, swego czasu ortopeda i rehabilitacja. zabiegi i inne masaże też, tylko to już jak tylko mam trochę grosza przy duszy oczywiście :))
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
no my ogolnie tez na codzien sie tam leczymy, mamy pakiet i jest ok, ostatnio na szczescie nie chorowalismy ale byl taki okres ze naprawde nam sie bardzo przydalo:) no podroz tez super sprawa, ajjj, no ale to juz jednak wiecej pieniazkow niz masazyk wykupic komus:D
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
podróże małe i duże bardzo chętnie, z tym że czasami wymagane są jakieś specjalistyczne szczepienia przed wyjazdem, w szczególności kiedy jedziemy w tropiki
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
no ale to zawsze mozna sie zaszczepic w swojej przychodni:) pewnie powiedza wszystko co i jak i na co trzeba sie tam zaszczepic bo wiadomo inny rejon inne zalecenia
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
dexterrr napisał:
no ale to zawsze mozna sie zaszczepic w swojej przychodni:) pewnie powiedza wszystko co i jak i na co trzeba sie tam zaszczepic bo wiadomo inny rejon inne zalecenia
ale to chyba nie da się tak w jakiejkolwiek przychodni, w sumie zawsze myślałam że zwykły internista to ogarnia, ale to chyba potrzebny jest lekarz medycyny podróży, taki mądry termin obił mi się o uszy jakiś czas temu :D
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
ale wlasnie wszedlem az z ciekawosci na strone lux medu tam gdzie jestem i jest taka mozliwosc, badz zdrow w podrozy, tak to sie nazywa i istnieje tam taka opcja, wiec jednak jes to mozliwe:D
 
Do góry