Kosmetyki do cery dojrzałej jako prezent pod choinkę

jadzix

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
Co myślicie o kupowaniu kosmetyków do cery dojrzałej pod choinkę? wypada czy nie? chciałam kupić mamie taki krem z vichy neovadiol bo marudzi że zmarszczki coraz bardziej widać ale mąż mówi że może się obrazić - naprawdę tak myślicie? Wiadomo że przecież takie prezenty kupuje się z troski :)
 
E

Elen

Guest
Nie znam wrazliwosci Twojej mamy... ale moja na pewno nie obrazilaby sie. Jesli to prezent od corki, to nie widze w tym niezrecznosci. Kremy te do tanich nie naleza, sa dobre jakosciowo. Mysle, ze dobry prezent. Moze nawet bardziej niz oklepane mydelka, dezodoranty czy szaliczki. Przynajmniej z pozytkiem dla skory.
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Według mnie wypada, i nie widzę w tym nic niestosownego. W końcu wiadomo, że osoba starsza stosuję kosmetyki odpowiednie do swojego wieku. Moja mama z takiego prezentu by się bardzo ucieszyła, zwłaszcza, że lubi kremy z vichy.
 

Alex1

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2015
Posty
24
Punkty reakcji
2
Od swoich dorosłych dzieci inaczej przyjmuje się kosmetyki a szczególnie kremy. Troskliwie dbają o nasze twarze, żeby jak najdłużej były młode.
Bardzo dobry prezent.
 

Merlina96

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
ja swojej kupiłam neovadiol na urodziny (znaczy m.in.), oczywiście wcale się nie obraziła ;), przecież normalnie sama kupuje, ale macie rację to zależy generalnie od stosunków jakie macie z matkami.
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
kiedys kupowalam mamie takie kremy, w tym roku postanowilam pojsc o krok dalej i kupilam jej bon podarunkowy w kliniki medycyny estetycznej w hotelu marriott i sama sobie wybierze jaki zabieg na twarz chce miec, czy jakis masaz :) mam nadzieje ze bedzie zadowolona
 

andrzejbb

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
trzeba wyczuć co kto lubi i na co jest wrażliwy :D tu czy nie jest zbyt wrażliwy na swoim punkcie :p
 

Merlina96

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
andrzejbb napisał:
trzeba wyczuć co kto lubi i na co jest wrażliwy :D tu czy nie jest zbyt wrażliwy na swoim punkcie :p
dokładnie, bliższym znajomym czy rodzinie można kupować jakieś bardziej dopasowane, jak ich znasz, mniej znajomy lepiej bardziej neutralne
 
A

Amber27

Guest
Ja juz długo przed świętami mam pokupowane prezenty. Dla mamy kupiłam w tym roku suszarkę z babyliss. Tamta padła smiercią naturalną. Ta nowa ma jakis silnik bezszczotkowy co działa 10 razy dłużej niż normalnie. Ciekawe czy i nas przezyje:)
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
chuck chuck a ile dales za prezent? pytam bo ja podobny prezent sprawilem, tylko bardziej masaze:)
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
Ja kupilam bon za 200 zl, mozna bylo w innych kwotach no ale na tyle moglam sobie w tym roku pozwolic :) jesli zazyczy sobie masaz - moze wybrac i masaz :D
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
chyba jakaś nowa moda, ja dostałam pakiet zabiegów upiększających "bankiet" pod choinkę i wiecie co? teraz, przed sylwestrem przyda się tak bardzo, że aż nie mogę się doczekać :D
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Ja mamie praktycznie co roku kupuję tego typu kosmetyki, bo sama mnie o to prosi. A sama również jestem zadowolona jak dostaję coś do pielęgnacji. Także kupowanie dla mnie prezentów jest wyjątkowo proste ;)
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
feelthevibe napisał:
chyba jakaś nowa moda, ja dostałam pakiet zabiegów upiększających "bankiet" pod choinkę i wiecie co? teraz, przed sylwestrem przyda się tak bardzo, że aż nie mogę się doczekać :D
haha i dobrze Cie upiekszyli? :D mysle ze wiekszosc kobiet cieszy sie z takich prezentow (nie tylko pod choinke, Panowie :D )
 
M

MarcysiaK

Guest
wszystko zalezy komu taki prezent, jeśli najbliższej rodzinie jak mamie, to nie miałabym nic przeciwko temu, ale jeśli już jakiejś cioci, to różnie mogłoby z tym byc. to tak samo jak kupno dezodoranu ;)))
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
chuckchuck napisał:
chyba jakaś nowa moda, ja dostałam pakiet zabiegów upiększających "bankiet" pod choinkę i wiecie co? teraz, przed sylwestrem przyda się tak bardzo, że aż nie mogę się doczekać :D
haha i dobrze Cie upiekszyli? :D mysle ze wiekszosc kobiet cieszy sie z takich prezentow (nie tylko pod choinke, Panowie :D )
oj, dobrze :D ogólnie zawiesiłam oko jeszcze na kilku zabiegach z ich oferty, mam nadzieję, że uda mi się w tym nowym roku troszkę uskutecznić moją pielęgnację, może znowu mnie obdarują :tongue: :przewraca:
 
O

Obrusik

Guest
Myślę, że z mamą jest się na tyle blisko, że nie powinna się obrazić tylko być zadowolona, że o nią dbamy. Co innego teściowa - lepiej podarować kartę upominkową np. do rossmanna niż krem do cery dojrzałej z wiekiem (60+ czy 70+). Zależy jaka teściowa, ale karta jest chyba bezpieczniejszym rozwiązaniem.
 
M

monikakow79

Guest
Moja mama również by się nie obraziła. W tamtym roku zafundowałam mojej mamie w ramach prezentu pod choinkę wybrany zabieg w salonie kosmetycznym. Mama zdecydowała się na zabieg termoliftingu okolic oczu. Była bardzo z tego prezentu zadowolona. Podobał jej się salon oraz miła i fachowa obsługa.
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
feelthevibe napisał:
chyba jakaś nowa moda, ja dostałam pakiet zabiegów upiększających "bankiet" pod choinkę i wiecie co? teraz, przed sylwestrem przyda się tak bardzo, że aż nie mogę się doczekać :D
haha i dobrze Cie upiekszyli? :D mysle ze wiekszosc kobiet cieszy sie z takich prezentow (nie tylko pod choinke, Panowie :D )
oj, dobrze :D ogólnie zawiesiłam oko jeszcze na kilku zabiegach z ich oferty, mam nadzieję, że uda mi się w tym nowym roku troszkę uskutecznić moją pielęgnację, może znowu mnie obdarują :tongue: :przewraca:



Też bym się chętnie upiększyła! podsunę chyba taki pomysł mojemu mężczyźnie, w końcu powinien chcieć żebym wygląda jak najlepiej, prawda?! a jakiż to lepszy sposób niż takie zabiegi w klinice medycyny estetycznej ? ]:->
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
no wlasnie wiec naprawde mozna zrobic w taki sposob komus mega fajny prezent:d lepiej wydac na cos takiego pieniazki niz na kolejne kwiaty kino, restauracje..bla bla bla;P
 
Do góry