Tradzik - Leczenie Cebula ?

Maax

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
Witam na poczatku powiem ze nie wiemczy dobry dzial wiec jakby co prosze o przeniesienie :)

Jak wiekszosc nastolatek niestety mecze sie z tradzikiem, duzo czytalem na temat magicznej wlasciwosice Cebuli :eek:

wszyscy chwalili ja ze po kilku dniach juz mieli czysta buzke i nie mieli tradzika chcialbym tez ta kuracje zastosowac tylko nie wiem jak sie to robi, czy ktos moze mi powiedziec jak to sie robi ?

Z Gory Dziekuje :)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ja słyszałam że to nie za dobre bo cebula podrażnia skórę no ale może nie mam racji :p
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
aha.. no jak chcesz ;) mówię tylko co słyszałam :p
 

Ugarte

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
368
Punkty reakcji
10
A nie lepiej iść do dermatologa zamiast stosować jakieś "cudowne" metody, które prawdopodobnie nie przynoszą żadnych rezultatów? <_<
 

Maax

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
A nie lepiej iść do dermatologa zamiast stosować jakieś "cudowne" metody, które prawdopodobnie nie przynoszą żadnych rezultatów? <_<

bylem dawal mi rozne kremy itp. i nic nie pomagalo :/
 

ladyovca

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2008
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
jezeli mialbys mozliwosc zamowienia kosmetykow z Avonu to polecam bardzo tamtejsze żele do mycia twarzy.Myjesz 3 razy dziennie i masz mniej wiecej ładna buzke przez caly czas:)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
do dermatologa po izotek! jesli nie jesteś kobietą w ciązy (a nie jestes chyba nie ;p ?) to lec do pierwszego lepszego dermatologa i powiedz ze chcesz izotek jesli sie nie zgodzi idz do innego. brałem przez 4 miesiące i trądzik całkowicie zniknął, a miałem go nie tylko na twarzy ale również na klacie i plecach. teraz jestem czyściutki i nawet już mam coraz mniej tych czerwonych plam ;p
 

kab00m

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2008
Posty
118
Punkty reakcji
0
Miasto
ja jestem
kurde to kup sobie "crealasir" wyglądający jak krem, jest w tubce normalnej, jak miałem trądzik (czasami się też pojawia) to posmarowałem trochu (przypuścmy że o 22:00) rano sie budze twarz czysciutka kupiłem za 20zł w opakowaniu jeszcze takie coś na przemycie ale nie używam tego
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
polecam FaceOK. 35zł, w takich białkowych pigułkach. Naprawdę pomaga. Bez zbędnego smarowania twarzy, po prostu połykasz lub rozgryzasz.
 

Ugarte

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
368
Punkty reakcji
10
bylem dawal mi rozne kremy itp. i nic nie pomagalo :/

Dziwne. Jeśli trądzik jest bardzo rozwinięty (tzn. masz cysty i tym podobne dziwne rzeczy) to dermatolog powinien ci przepisać antybiotyk (np. tetracyklinę). Oczywiście w przypadku kiedy zmiany skórne są naprawdę poważne to nie ma co się bawić w leki dostępne bez recepty, maści, smarowidła, klerasile itp.
 
Do góry