Tradycje weselne

kopin

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2016
Posty
11
Punkty reakcji
0
u nas też będzie trochę zabaw. Ludzie niby nie znają disco polo i przyśpiewek a śpiewają jak nie wiem :)
 
F

flowers89

Guest
U nas z kolei będzie Dj ale z wodzirejem który będzie śpiewał za stołami. Dodatkowo nie może zabraknąć wiejskiego stołu i bimbru. Na stołach będzie wino i wódka.
 
M

malgorzatakonik

Guest
Nasze wesele przypuszczam, że nie będzie jakieś inne. Jedynie czego jestem pewna, to nie chce zespołu, który bedzie grał disco polo. Nie chce aby podczas wyprowadzania mnie z rodzinnego domu towarzyszyła nam "muzyka" wolę cisze, ewentualnie jakaś miła dla ucha melodia. Zadnych przyspiewek typu "gorzko gorzko" - to jest dla mnie straszny kicz.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Miałam fajnych DJ'ów. Żadnych zespołów, oprócz kapeli góralskiej, która wjechała z tortem i śpiewami. Ale to pasowało do całości, bo wesele było w góralskiej karczmie. Było.. idealne. :)
 

keke349

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2016
Posty
48
Punkty reakcji
3
Wiek
36
Miasto
Wrocław
Tyle przesądów,a tylko jeden dzień. Osobiście w to nie wierzę i swój "los" zostawię w swoich rękach :)
 

Marseille

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2017
Posty
77
Punkty reakcji
2
april_30 napisał:
bo przy disco polo człowiek bawi się najlepiej :)
Byłam już na dwóch weselach gdzie grali tylko rocka i trochę klasyków typu czerwone gitary itp. Ludzie bawili się jak na żadnych innych (CI starsi też)
 
Do góry