Tradycje weselne

Alice88

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
93
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Jedyną tradycją wselną, której nie cierpię są ocepiny. Zwykle bywają obciachowe i poniżające, zwłaszcza dla młodych. Czasem się zastanawiam, czemu ludzie się godzą na takie głupie zabawy.
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
zeku84 napisał:
Jest wiele obciachowych zabaw, których nie lubię np. taniec z balonikami, oczepiny.
Generalnie te wszystkie zabawy są mocno żenujące.
Czasami zdarzają się wyjątkowo prymitywne zabawy, aby uniknać takich wpadek, należy dokładnie ustalić z orkiestrą czego sobie nie życzymy.
 

kasia735

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2012
Posty
42
Punkty reakcji
0
Primawera napisał:
Jest wiele obciachowych zabaw, których nie lubię np. taniec z balonikami, oczepiny.
Generalnie te wszystkie zabawy są mocno żenujące.
Czasami zdarzają się wyjątkowo prymitywne zabawy, aby uniknać takich wpadek, należy dokładnie ustalić z orkiestrą czego sobie nie życzymy.
No właśnie, wszystko to jest kwestia dogadania się i ustalenia wszystkiego wcześniej - my np. najprawdopodobniej w ogóle rezygnujemy z wódki bo rodzina praktycznie niepijąca.
 
Y

Yellow Jester

Guest
Najpiękniejszą tradycją weselną jest przywoływanie chochoła, a najbrzydszą chlanie na umór.
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Yellow Jester napisał:
Podaj jakiś przykład, proszę.
http://www.youtube.com/watch?v=EShDlveRrIE

Prymityw maksymalny.

http://www.youtube.com/watch?v=KSiJa2mGeOE
 

krystynadal

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2014
Posty
107
Punkty reakcji
1
Teraz juz coraz mniej jest takich obciachowych, jeszcze w małych miastach, wsiach można je spotkać, ale młodzi prawie zawsze się ich wystrzegają :)
 

AdaWalcz

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2014
Posty
18
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Wrocław
Alice88 napisał:
Jedyną tradycją wselną, której nie cierpię są ocepiny. Zwykle bywają obciachowe i poniżające, zwłaszcza dla młodych. Czasem się zastanawiam, czemu ludzie się godzą na takie głupie zabawy.
Też najbardziej nie lubiłam oczepin- teraz na szczęście nie muszę w nich brać udziału, jestem już po ślubie, tak to na silę byłam wyciągana. Stresowałam się, że jak złapię welon, będę musiała brać udział w jakiejś głupiej zabawie.
 
K

KamilKA01

Guest
Wystarczy dac sobie troche wiecej dystansu i naprawde robi się z tego świetna zabawa, ja pamietam że zawsze na weselach był pokaz fajerwerków, robiłam zdjęcia i bardzo mi się to podobało, niezapomniane chwile. Wiem że teraz można wynająć firmę pirotechniczną od takich pokazów znalazłam w internecie http://www.clickpyroart.pl/
 

Pauli91

Zbanowany
Dołączył
2 Lipiec 2015
Posty
89
Punkty reakcji
2
zeku84 napisał:
Jest wiele obciachowych zabaw, których nie lubię np. taniec z balonikami, oczepiny.
Generalnie te wszystkie zabawy są mocno żenujące.
Mam to samo zdanie na ten temat.
 

gjanicki

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2013
Posty
39
Punkty reakcji
0
oladobak napisał:
a ja nie cierpie tych zabaw oczepinowych, dla mnie horror :/
normalne oczepiny jeszcze luz. Ale jakieś wygłupy i cyrk ze śpiewanem przez młodą parę to już przesada.
 

fokus32

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
a my chcemy dj + wodzireja, goście bardzo dobrze się bawią przy takich zabawach :)
 
Do góry