Torebki

Krateczka

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
A ja ostatnio kupiłam sobie kilka torebek bawełnianych z nadrukiem w hurtowni internetowej Allbag. Polecam takie torebki, szczególnie Paniom, które nie lubią ciągle tego samego stylu. Wykonanie solidne, uszy widać wytrzymałe, a co najważniejsze - odpowiednia jak dla mnie cena. Widziałam tam jeszcze torebki papierowe, ale dla mnie zupełnie zbędne.
 

asi_a

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2015
Posty
22
Punkty reakcji
3
[SIZE=80%]ostatnio poluje na fajny plecaczek, bo już mi się torebki znudzily. W wojasie widzilama duzy wybor, co myslicie? Warto? Cos takiego: [/SIZE]
wojas - torebka.png
[SIZE=80%]niby plecak, a wyglada troche jak torebka :)[/SIZE]
 

thirtyfashion

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2016
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Ja uwielbiam torby, dodają zawsze stylizacjom smaku i charakteru :) Duże i małe - w zależności od okazji i tego ile muszę zmieścić :)
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Mi się w C&A udało kupić przecenioną listonoszkę. Będzie idealna na wakacje, bo wszystko się do niej mieści, a jest dość malutka.
 

marzena888

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2016
Posty
18
Punkty reakcji
1
Fajne listonoszki, zresztą nie tylko ma marka Manzana, wczoraj zamawiałam pikowaną i jest teraz wakacyjny rabat, jednak to parę groszy w kieszeni zostaje.
 

Marta298

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2016
Posty
37
Punkty reakcji
3
A ja mam taki problem z torebkami że zawsze żadna mi się nie podoba bo a to coś nie pasuje a to jeszcze coś innego i kupuję może 2 na rok. Któraś z was też tak ma ? ;-)
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
Ja tak mam. :D Ciężko mi znaleźć taką idealną, która do mnie przemówi. :D
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
JA tez kocham listonoszki, szukam idealnej, w kolorze kobaltowym i nie za milion monet.
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
Ja to muszę mieć dużą torebkę żeby pomieściła wszystkie rzeczy, jakie zawsze mam przy sobie i bez których nie mogę się obejść. Małe torebeczki są dobre na imprezy czy coś w tym rodzaju ale na co dzień ja potrzebuje funkcjonalnej torebki. Dlatego zawsze zaglądam wtedy na https://domodi.pl/sklepy_zalando/torby-i-plecaki/torebki-damskie i po problemie. wybór jest tak duży, że każdy znajdzie coś dla siebie w dobrej jakości i cenie.
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
Teraz mam faze na torebki z frędzlami, oglądam, ogladam, coś musze sobie w końcu kupić :D
 

missfortuneeee

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Monia101 napisał:
Teraz mam faze na torebki z frędzlami, oglądam, ogladam, coś musze sobie w końcu kupić :D
Jeśli frędzle to może plecak boho firmy VOOC EP17 można go zapinać na dwa różne sposoby, przez co zmienia się wygląd plecaka. Uważam, ze jest bardzo kobiecy. Można go kupić w pięciu kolorach: kremowym, karmelowym, czerwonym, czarnym, niebieskim i wszystko 100% skóra.
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Od siebie dodam, ze w ostatnim czasie modne są zamiast torebek plecaki
Spory wybór jest w Answear. W sklepie ostatnio zaczęła się spora wyprzedaż ;)

Plecaczek tego typu spokojnie może moim zdaniem zastąpić torebkę:
middle2_img_1478615.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

blaszanozeba

Zbanowany
Dołączył
3 Marzec 2016
Posty
89
Punkty reakcji
1
Ostatnio fajną torebkę kupiłam w Monczi. Nie są drogie, oklepane też nie są.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

domi12

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2018
Posty
70
Punkty reakcji
2
A co sądzicie o samodzielnym robieniu torebek? Ostatnio koleżanka podarowała mi taką małą torebkę, którą zrobiła na szydełku i jestem zachwycona!
 

Tikkajam

Zbanowany
Dołączył
28 Listopad 2019
Posty
48
Punkty reakcji
0
Pochwale się jakie sobie cudo ostatnio kupiłam:
bezowa-pleciona-torebka-adventure-deezeeccc-2981831-497467-2.jpg

Od dawna już zastanawiałam się czy nie kupić sobie torebki koszyczka i jak po prostu zobaczyłam tę torebkę to pomyślałam sobie,ze musi być moja.Wbrew pozorom jest bardzo pojemna i bedzie ładnie pasowała do wiosennych oraz letnich stylizacji.
Można zajrzeć sobie jeszcze na tego bloga. Jest tutaj wiele inspiracji.
 
Do góry