Torebki

J

jagnam

Guest
Powiem Wam,ze sama stawiam na sportowy styl. Ubieram się głownie w ubrania luźne, w stylu sportowym albo casual tak wiec taka skórzana torba średnio będzie mi do tego pasowała. Będzie to wyglądało zdecydowanie zbyt poważnie niż powinno :) Jakiś czas temu kupiłam sobie taką torebkę:
torba-roxy-spirit-redwood.jpg


Jest to torebka marki Roxy. Po prostu urzekły mnie te ludowe wzorki na wierzchu . Zamawiałam ją w sklepie internetowym. Nie była taka droga jak na jakość wykonania.
 

Blanka_80

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2015
Posty
79
Punkty reakcji
1
Ja tam nigdy nie mogę znaleźć takiej torebki żeby na 100 % mi się podobała nie wiem czemu mam z tym taki problem ;D. A ta na górze nie w moim stylu ale ładna :)
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Wolę małe i średnie torebki, gdy wychodzę, gdzieś na miasto. Nie biorę ze sobą, aż tyle rzeczy, żebym potrzebowała dużej torebki.
 

Rakuzanka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2013
Posty
64
Punkty reakcji
1
Ja mam tyle torebek, że prawie codziennie chodzę z inna. Jakiś nigdy nie mogłam znaleźć tej jedynej :p
 

chica_o

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2013
Posty
122
Punkty reakcji
7
Ja kocham duże torebki. Mam ich kilka, takie moje małe uzależnienie. :)
 

marzena888

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2016
Posty
18
Punkty reakcji
1
Zawsze kupowałam duże miejskie ale ostatnio bardzo spodobały mi się listonoszki. Widziałam, że Manzana ma w nowej kolekcji spory wybór. Wpadła mi w oko czarna zamszowa z frędzlami, ale zastanawiam sie czy ją kupić?
 

junikornka

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2016
Posty
6
Punkty reakcji
0
jagnam - mi się nie podoba, rączki są za długie
marzena - wrzuć zdjęcie ;)

mi ogólnie podobają się torebki w rozmiarze xxl. listonoszki, kopertówki może i są ładne, ale małe. ja zawsze przy sobie mam pełno klamotów, do małej torebki ich po prostu nie upchnę.
 

tassiek

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2015
Posty
80
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Polska
Ja też mam największy problem z kupieniem sobie torebki... oglądam kilkadziesiąt, a i tak nic mi się nie podoba. Ale w tym roku kupiłam sobie jedną porządną shoper bag ze skóry. Trochę kosztowała, ale warta jest tej kasy. Chciałam dodać link, gdzie kupowałam, ale wyskoczyło mi powiadomienie, że spam XD Ogólnie mam też kilka torebek Adidas, ale nie tych sportowych tylko np. z Missy Eliott kolekcji, czy tych specjalnych. Bo te prostokątne zwykłe mnie nie przekonują.
 

AnkaNowicka

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2016
Posty
13
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Toruń
Ja lubie mieć dużo toreb na każdą okazję. Ta ktora nosze najczesciej - klasyczna, dość duża czarna torebka ze zlotymi zamkami - dostalam w prezencie gwiazdkowym od meza. I jakos tak sie przyzwyczilam i najbardziej ja lubie.
Ostanio odkrylam zakupy przez chinskie sklepy intenetowe takze za bezcen kupuje akcesoria. Torebek w domu ze 30, kilka eleganckich, kilka kopertowek, pare malutkich, kilka kolorowych na lato, jakas nieprzemakalna, cos duzego podroznego.. ech torebek nigdy dosc :)
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Ja musze mieć dużą torebkę - noszę laptopa ze soba - wprawdzie małego, ale zawsze. Więc mała torebka nie jest dla mnie. Raczej coś takiego:

torebka-guess-orzesze-283209427.jpg
 

MagdaLenaLena

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
wrocław
ja uwielbiam wszystkie torebki, chyba nawet bardziej niż buty. Ostatnio musiałam sobie kupić nawet takie plastikowe pojemniki żeby to wszystko pomieścić :) a już poluję za następną do kolekcji

cudeńko :) :D
 

Attachments

  • kuferek rózowy chanel.JPG
    kuferek rózowy chanel.JPG
    559,1 KB · Wyświetleń: 0

Pauli91

Zbanowany
Dołączył
2 Lipiec 2015
Posty
89
Punkty reakcji
2
Fajne torebki widziałam na torby w sieci, moje kolory:)
 
Do góry