Torebki

ollaboga

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2013
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ja szukam lekkiej torby w jednym, stonowanym kolorze. Takiej ani sportowej, ani bardzo eleganckiej żeby pasowała do wszystkiego. Widziałyście coś w tym stylu?
 

Natala Degen

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
46
Punkty reakcji
2
ollaboga napisał:
Ja szukam lekkiej torby w jednym, stonowanym kolorze. Takiej ani sportowej, ani bardzo eleganckiej żeby pasowała do wszystkiego. Widziałyście coś w tym stylu?
Zależy czy masz ulubioną markę ? ja osobiście kupuje w PRIMA MODA , ale fajne ma Reserved, czasami H&M.
 

maniek070

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
232
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
południowo-wchodnia polska
ollaboga napisał:
Ja szukam lekkiej torby w jednym, stonowanym kolorze. Takiej ani sportowej, ani bardzo eleganckiej żeby pasowała do wszystkiego. Widziałyście coś w tym stylu?
może coś takiego?
500_375_productGfx_c94490303f53cc84bbfba53496e9e71c.jpg
 

Natala Degen

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
46
Punkty reakcji
2
maniek070 napisał:
Ja szukam lekkiej torby w jednym, stonowanym kolorze. Takiej ani sportowej, ani bardzo eleganckiej żeby pasowała do wszystkiego. Widziałyście coś w tym stylu?
może coś takiego?
500_375_productGfx_c94490303f53cc84bbfba53496e9e71c.jpg
Brązowa byłaby fajna.... :)

:)


a taka ?
 

Attachments

  • X5423-34X-001.jpg
    X5423-34X-001.jpg
    577,9 KB · Wyświetleń: 5
  • X5410-28X-001.jpg
    X5410-28X-001.jpg
    740,2 KB · Wyświetleń: 3

blackcat85

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie na co dzień wybieram duże torby, natomiast na wieczorne wyjście mała kopertówka mi wystarczy:)
 

michalinka67

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja mam kilkanaście różnych torebek, z czego większość to ogromne torby, w których zmieści się niemal wszystko :)
 

torby 2w1

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja tez uwielbiam duże. Jak ide na zakupy to nie muszę się martwić gdzie je zabrać... ostatnio robiłam porządek w mojej torebce i okazało się, że jest w niej wiele zaginionych rzeczy :) w tym zabawki mojego dziecka zabrane dawno temu na spacer :) zganiam to na zbyt dużą torebkę, bo przecież nie jestem bałaganiarą ;)
 

niezdecydowana16

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
Ja uwielbiam wielkie torby, wiem, że wszystko mi się zmieści i nie bd musiała się martwić, że torba mi się nie domyka :p fakt jak wychodzę z przyjaciółmi, to biorę nieraz mniejszą torebkę, żeby też się nie uganiać z nią. no ale na codzień do szkoły, to jednak ona musi być bardzo pojemna ;) no i poszukuję teraz takiej właśnie torebki na ten rok szkolny - w sumie mam jedną upatrzoną i chyba sobie ją zakupię :p
 

delsol

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
A jakieś konkretne miejsca gdzie można kupić dobrą torebkę? Ja zakochałam się w torebkach marki Nucelle w borsaborsa.pl, więc mogę spokojnie polecić.
 

File07

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
delsol napisał:
A jakieś konkretne miejsca gdzie można kupić dobrą torebkę? Ja zakochałam się w torebkach marki Nucelle w borsaborsa.pl, więc mogę spokojnie polecić.
Ja mogę polecić misswish.info. Jest tam bardzo duży wybór torebek, ktore też swoją drogą uwielbiam.
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Torebki najczęściej szukam na allegro ze względu na duży wybór ;). Jako, że torebek mam już dość sporo to po prostu szukam czegoś naprawdę oryginalnego.
 

aaa_neta

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja torebki najczęsciej kupuję w CCC... Zwykle wpadnie jakaś w oko, chociaż nie są szczególnie oryginalne-raczej klasyka. Dodatkowo całkiem dobrej jakości w niezłych cenach ;-)
 
I

iwonka88

Guest
a ja nauczylam sie kupowac torebki w internecie, mam swoj ulubiony sklep: torbytorebki24 - na kazda okazje mozna tam sobie cos kupic ;)
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Są śliczne. A słyszałyście o tym, że Batycka powoli bankrutuje? Trochę szkoda, ale biorąc pod uwagę ceny torebek to trochę się nie dziwię, że ludzi nie stać na nie.
 

Desdemona

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2015
Posty
59
Punkty reakcji
3
Wiek
36
Kocham ogromne torby, małe mam może ze dwie, typowo do sukienek wieczorowych.
 
D

Dobrawa

Guest
maximum napisał:
Są śliczne. A słyszałyście o tym, że Batycka powoli bankrutuje? Trochę szkoda, ale biorąc pod uwagę ceny torebek to trochę się nie dziwię, że ludzi nie stać na nie.
Chyba masz na mysli Bakalarską :) Podobno mają się gdzieś przenosić faktycznie, ale od dawna już do nich nie jeżdżę. Mam niedaleko Fashion House więc w podobnej cenie mogę kupić co mi potrzeba i to ze sprawdzonych marek, a nie bezmarkowo na chybił trafił.
 
Do góry