Torebki

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Ja mimo wszystko jestem fanką większych torebek. Mam sporo rzeczy, które po prostu muszę mieć przy sobie, także te mniejsze torebki w ogóle nie wchodzą w grę. Na lato planuję zakup może czegoś bardziej kolorowego, na przykład w tym stylu: http://www.stilago.pl/club/wyprzedaz-z-butiku-276582/buty-akcesoria-i-ubrania-damskie-276584/torby-i-paski-276590/torebka-rozowa-1791257.html Będzie ona pasowała idealnie do letnich ubrań, no i jest naprawdę elegancka.
 

Esterella

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
136
Punkty reakcji
1
Mam soją forytkę: http://www.behandbagshoes.com/prada-grained-yelloe-calf-leather-hobo-bag-bn1777.html niestey prawie 200 dolców to cena raczej zaporowa :(, ale ta torebka elite też nie zgorsza, chociaz to nie Prada, ale cena za to do przyjęcia.
 

patrice6

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
ojoo widze, że nie jestem osamotniona w moim umiłowaniu toreb, a szczegolnosci tych DUŻYCH :D
w kobiecej torebce musi sie przeciez tyle rzeczy zmiescic ;)
pochwale sie Wam moim nowym zakupem z polskiej marki Conhpol – jestemw niej zakochana!
http://conhpol.pl/sklep/produkt/66-s-3062-torba
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Ja nie lubię torebek :p Są niewygodne, albo za duże, albo za małe.A raz jak udało mi się znaleźć taką, która mi się podobała i w dodatku ładnie wyglądała na długim pasku to się rozdupcyła po tygodniu. Wolę plecak i starą torbę na ramię. :)
 

Plaszczka

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja nie lubię torebek :p Są niewygodne, albo za duże, albo za małe.A raz jak udało mi się znaleźć taką, która mi się podobała i w dodatku ładnie wyglądała na długim pasku to się rozdupcyła po tygodniu. Wolę plecak i starą torbę na ramię. :)

Ostatnio też przerzuciłam się na plecaki, ale to głównie dlatego, że urzekł mnie jeden znich, a dokłądnie ten http://modneniebo.pl/pl/zielony-plecak.html i po krótkim czasie dostrzegłam też inne jego zalety :) Fakt, że nie noszę go na co dzień, bo doceniam też walory toreb, ale w sytuacjach, w których zależy mi na komforcie, zawsze biorę ze sobą plecaczek :) Ogólnie zauważyłam, że w sklepach ciężko dostać jakieś fajne modele, szczególnie w intensywnych barwach. Przynajmniej nie widziałam ani jednego w sklepach stacjonarnych i dziwi mnie, że producenci jeszcze nie dostrzegli, że jest popyt na plecaki.
 

Lbubsazob

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
270
Punkty reakcji
27
Wiek
11
Wszystko dlatego, że w ciągu kilku ostatnich lat zaczęły być modne torebki, a plecaki zaczęły pojawiać się w sklepach dopiero gdzieś w tym roku. Nawet widziałam artykuł w necie, gdzie było 10 rzeczy, które już wyszły z mody i na liście były m.in. małe plecaki. Oczywiście nie należy się tym sugerować, ale na pewno torebek jest więcej w sklepach, nie wliczając tych sportowych. Ja osobiście wolę plecaki, na zajęcia chodzę z małym plecakiem, bo mam wszystkie zeszyty formatu A5 i mieszczę się bez problemu. Torby mam tylko takie, które można przerzucić przez ramię, nie wiem, jak można np. mieć torebkę i nosić ją w ręce albo na jednym ramieniu tak, że co chwilę spada.
 

Lbubsazob

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
270
Punkty reakcji
27
Wiek
11
A ja się zawsze zastanawiałam, po co robią torby z futerkiem. Dobra, może jest taka moda na zimę i fajnie wygląda, ale czemu miałoby to służyć - żeby rzeczom w środku było ciepło? :)
 

Kyrelo

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Polecam producenta KEIRA , głównie sprzedają torebki skórzane, ale można też znaleźć wiele innych rzeczy :) Ja osobiście często od nich kupuję mają bardzo dużo kreacji. Co sądzicie?
 

ninablue

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2013
Posty
50
Punkty reakcji
0
Zachwycają mnie torebki wyróżniające się oryginalną formą, lubię oryginalne wzornictwo, bardzo ciekawe widziałam na Decobazaar szczególnie podobają mi się te motywami haftowanymi.
 

Natala Degen

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
46
Punkty reakcji
2
Przewaga dużych toreb !! YES !!
Lubię torby Prima Moda, Reserved..... ale oczywiście jesli przypadkiem (w podróży) mrugnie do mnie okiem jakaś torebeczka, od razu jest moja .
TOREBEK nigdy za wiele.....jak BUTÓW :klaszcz: :123:
 

catalina22

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
Natala Degen napisał:
Przewaga dużych toreb !! YES !!
Lubię torby Prima Moda, Reserved..... ale oczywiście jesli przypadkiem (w podróży) mrugnie do mnie okiem jakaś torebeczka, od razu jest moja .
TOREBEK nigdy za wiele.....jak BUTÓW :klaszcz: :123:
Nawiązując jeszcze do kwestii zwycięstwa dużych torebek - co sądzici o nowej lokatorce mojej torebkowej kolekcji (Mango; za jedyne 89 zł :) )?
 

Natala Degen

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
46
Punkty reakcji
2
catalina22 napisał:
Przewaga dużych toreb !! YES !!
Lubię torby Prima Moda, Reserved..... ale oczywiście jesli przypadkiem (w podróży) mrugnie do mnie okiem jakaś torebeczka, od razu jest moja .
TOREBEK nigdy za wiele.....jak BUTÓW :klaszcz: :123:
Nawiązując jeszcze do kwestii zwycięstwa dużych torebek - co sądzici o nowej lokatorce mojej torebkowej kolekcji (Mango; za jedyne 89 zł :) )?
89 pln ???? wow !!! też chcę ! :124:
 

catalina22

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
Natala Degen napisał:
Przewaga dużych toreb !! YES !!
Lubię torby Prima Moda, Reserved..... ale oczywiście jesli przypadkiem (w podróży) mrugnie do mnie okiem jakaś torebeczka, od razu jest moja .
TOREBEK nigdy za wiele.....jak BUTÓW :klaszcz: :123:
Nawiązując jeszcze do kwestii zwycięstwa dużych torebek - co sądzici o nowej lokatorce mojej torebkowej kolekcji (Mango; za jedyne 89 zł :) )?
89 pln ???? wow !!! też chcę ! :124:



Wychodzi na to, że miałam niesłychane szczęście i w ostatniej chwili skorzystałam z tej niezwykle atrakcyjnej promocji - teraz kosztuje już 129 zł (chociaż biorąc pod uwagę jej jakość, to cena nadal wydaje się rozsądna)
 

marttaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja mam zarówno duże jak i małe torby. Na ogół noszę jednak duże torby, bo łatwiej mi w nich wszystko pomieścić. Małe torby noszę jak gdzieś okolicznościowo wybywam. Plecak noszę tylko jak biorę ze sobą laptopa. W torbie jest ciężko i niewygodnie z laptopem. Przy okazji tematu toreb, zapytam o torby Avon, bo ostatnio w katalogach avon pojawia się sporo nowych toreb, a jeszcze nie kupowałem i nie wiem czy są dobre czy raczej zrezygnować z zamówienia. Najnowsze katalogi, te które dopiero zaczną obowiązywać i oferty na damskie torby możecie sprawdzić na mojavon.pl/katalog-avon-online/ . Torby są w dziale "Avon Fashion". Zastanawiam się nad zakupem torby Jessie z katalogu 11. Jest na stronie 86. Wprawdzie nie jest duża, ale właśnie taka mi się przyda bo, aktualną mam już nieco zniszczoną i trochę mi się już znudziała.
 

Natala Degen

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
46
Punkty reakcji
2
catalina22 napisał:
Przewaga dużych toreb !! YES !!
Lubię torby Prima Moda, Reserved..... ale oczywiście jesli przypadkiem (w podróży) mrugnie do mnie okiem jakaś torebeczka, od razu jest moja .
TOREBEK nigdy za wiele.....jak BUTÓW :klaszcz: :123:
Nawiązując jeszcze do kwestii zwycięstwa dużych torebek - co sądzici o nowej lokatorce mojej torebkowej kolekcji (Mango; za jedyne 89 zł :) )?
89 pln ???? wow !!! też chcę ! :124:



Wychodzi na to, że miałam niesłychane szczęście i w ostatniej chwili skorzystałam z tej niezwykle atrakcyjnej promocji - teraz kosztuje już 129 zł (chociaż biorąc pod uwagę jej jakość, to cena nadal wydaje się rozsądna)



nawet 129 zł to nie fortuna.... ja kupuję w Prima Moda.....no tam ceny już są takie poważniejsze, ale okay
 
D

Dobrawa

Guest
Jak kazda kobieta tez uwielbiam torebki ostatnio kupilam Dolce&Gabbana z wystawy w ciuchlandzie mi wpadla w oko :) Torebek mam bardzo duzo i co jakis czas dokupuje nastepne bo to tak jak z butami nigdy za wiele
 

catalina22

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
Natala Degen napisał:
Przewaga dużych toreb !! YES !!
Lubię torby Prima Moda, Reserved..... ale oczywiście jesli przypadkiem (w podróży) mrugnie do mnie okiem jakaś torebeczka, od razu jest moja .
TOREBEK nigdy za wiele.....jak BUTÓW :klaszcz: :123:
Nawiązując jeszcze do kwestii zwycięstwa dużych torebek - co sądzici o nowej lokatorce mojej torebkowej kolekcji (Mango; za jedyne 89 zł :) )?
89 pln ???? wow !!! też chcę ! :124:



Wychodzi na to, że miałam niesłychane szczęście i w ostatniej chwili skorzystałam z tej niezwykle atrakcyjnej promocji - teraz kosztuje już 129 zł (chociaż biorąc pod uwagę jej jakość, to cena nadal wydaje się rozsądna)



nawet 129 zł to nie fortuna.... ja kupuję w Prima Moda.....no tam ceny już są takie poważniejsze, ale okay



Muszę przyznać, że w Prima Moda nigdy na torebki nie zwróciłam uwagi, bo zawsze oślepia mnie piękno butów, które mają w swojej ofercie. Ale teraz przy najbliższej okazji z pewnością się im przyjrzę.
 

Natala Degen

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
46
Punkty reakcji
2
Moja nowa..... :zakochany:

6210.9047.jpg


Natala Degen napisał:
Moja nowa..... :zakochany:

attachicon.gif
6210.9047.jpg
Prima Moda '2013.
 
Do góry