Torebki

Ele-onora

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Obie kiczowate...
Białej chyba nie muszę komentować, bo ta biel mówi sama za siebie, poza tym wygląda tanio i bazarowo. Za to kolorowe cudo obok jest mocno przedobrzone. Do jakiego stroju to nosisz? :mruga:

No wiesz.. bialy kolor nie oznacza od razu disco polo. Zwroc uwage ze ostatnim sezonie byly mode biale kozaki. Wiadomo jak traktowane w polsce... Ale moda to nie jest polskie postrzeganie koloru bialego :)

Kolorowe cudo idealnie sie nadaje do ciemnych jeansow i thsirta :) Jesli chodzi o torebki mam bardzo eklektyczny gust i lubie rozne dziwactwa. Za to nie mam zadnej kopertówki
 

Ele-onora

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Ta pierwsza wg mnie moze byc, a ta druga nie bardzo. Jednak dla mnie 60 - 90 zl na torebke to troche duzo. Kupilabym gora jedna, ale na wiecej byloby mi szkoda.


Hmmm.... dla mnie z perspektywy cen np w H&M gdzie torebki sa powyzej 100zł ceny w Maximusie sa bardzo korzystne. W cenie jednej moge nabyc dwie.... Podobnie zreszta jest z innymi produktami. Torebki to tylko przykład
 

Loona30

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2010
Posty
73
Punkty reakcji
0
szkoda, że w H&M są takie drogie torebki, bo są takie ładne. Teraz praktycznie w każdym sklepie torebka kosztuje ok. 100 zł:/
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
Ostatnio udało mi się kupić fajną torbę w deichmannie i obniżyli mi 50% z powodu podartej podszewki. Igła nitka i nic nie widać :)
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
A co sądzicie o torebkach z wełny owczej?
http://kobieceprawdy.pl/article_style/torebki_z_owczej_welny_na_wiosne.html
 

stokrotka1980

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
44
http://www.amiche.pl/torebka_do_rki_eliox-produkt-192.html
podrzucam Wam linka z odlotową torebką elegancką i z klasą:)
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
37
Jeśli już torebka to jedynie mała, poręczna.
Torebek używam niezwykle rzadko i tylko wtedy gdy rzeczy które muszę wziąć nie zmieszczą mi się w kieszeni a że zazwyczaj mam przy sobie jedynie portfel i telefon to torebka jedynie na wyjątkowe okazje ;)
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
To zupełnie tak jak ja, choć ostatnio próbuję się do nich przekonywać... Ale nie przepadam, przeszkadzają mi tylko ;)
A już się bałam, że tylko ja tak mam :p :)
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
37
Bo przede wszystkim torebka jest dla mnie jakaś taka nieporęczna i tylko problem z nią, na ramieniu mi przeszkadza, zsuwa się..
W efekcie torebkę trzymam w dłoni i w sytuacji gdy muszę coś wziąć jeszcze np. zakupy to mi po prostu rąk brakuje ;)
A mając ją trzeba non stop pilnować aby jej ktoś nie ukradł czy aby się po prostu gdzieś nie zapodziała.
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Ja najbardziej lubię te torebki przewieszane przez ramię, tak aby obie ręce były wolne, małe i wygodne.
 

wild_lagoon

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Krk
a ja mam problem, z torebkami!
szukam podobnej do tej http://allegro.pl/torebka-skorzana-damska-torba-skora-czarna-i1659331605.html
gdyby ktoraś z was wiedziała gdzie moge znaleźć taką w Krakowie, albo gdyby znała stronę internetową, to poprosze :D
 

Leandra

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Przeżyłam ostatnio duże zaskoczenie. Jest naprawdę coraz więcej ciekawych torebek polskich młodych projektantek. Podobno świetnie sprzedają się w Hiszpanii (ciekawe jak u nas?). Tanie nie są, ale wybór coraz większy. Ładne zestawienie pojawiło się na polska torebka.pl . Tak mi się wydaje, że Sabrina Pilewicz zrobiła dobrą robotę dla naszych projektantek.
 

kluskowatosc

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Ja zawsze nosiłam wielkie torby i dźwigałam tam przeróżne rzeczy, które zazwyczaj nie były mi potrzebne, więc ostatnio staram się przestawić na małe i chba teraz takie w sumie wolę.
 
R

RedC_zbanowany

Guest
Ja zawsze mam problemy z torebkami. To jest jeden z elementów garderoby, którego mi strasznie ciężko zakupić.
 

Sorja

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2011
Posty
54
Punkty reakcji
0
Zawsze miałam problem z torebkami, jestem strasznie wybredna.
689_2.jpg

683_3.jpg

686_2.jpg

450_4.jpg

72_4.jpg


Lubię oryginalne torebki, dość duże. Te są idealne :)
 
M

Marysiaaq

Guest
Cześć dziewczyny, musicie mi pomóc. Znalazłam w sieci taką torebkę: http://szpargaly.pl/moda/zielona-torebka/ No i dosłownie się zakochałam! Tylko nie wiem gdzie mogę taką dostać... Albo chociaż podobną. Macie jakieś propozycje? :)
 
Do góry