Torba w kratke

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
35 no i tam jeszcze koszt przesyłki :)
strasznie tanio
chociaz widziałam tez pare innych i tanszych na alegro ale ta mnie oczarowała
taka oryginalna jest (czy ja sie przechwalam?)
nie moge sie doczeksc keidy moje malenstwo przyśla :p
 

Tangerine

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
197
Punkty reakcji
0
Oj ochodziłam sie wczoraj po lumpeksach jak głupia i nic ładnego nie znalazłam. Własciwie w kratke znalazłam tylko 2 ale obie takie jakieś dziwne i odbiegające od mojego wyobrażenia. W H&Mie też nie było tej w kratke. To jest chyba nowa kolekcja więc może dopiero sprowadzą, ale strasznie mnie kusi żeby przebolec ta kase i kupić na allegro...Nie wiem jak na razie mam czas i szukam dalej ;). Aha i bardzo mi sie podoba Twoja torba Adxa...w ogole mi sie podoba wszystko co w kratke ;d
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
dzieki dzieki :)
a tamta rozowiutka jest :cenzura:ista ale stwierdziłam ze nie wydam juz nigdy tyle kasy na torebke bo po moim ostatnim zakupie torby na allegro miałam ja przez miesiąc i sie zepsuła
dobra przyznam sie rozwaliła sie z mojej winy ale torebka powinn byc wytrzymała dlatego teraz kupiłam sobie z materiału a nie z jakiejs imitacji skóry :p
 

PaoDeAcucar

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
241
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
czarodziejka z księżyca...:D
Uszyj sobie.Poświęcisz sporo czasu ale będzie taka jaką sobie zaprojektujesz...ja kieyś tak z babcią zrobiłyśmy i nosiłam ją długo...Całkiem niedawno wyrzuciłam bo już była "poniszczona"...szkoda.... :( <_<
 
Do góry