Tolerancja?

Mefisto777

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
233
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Ziemia
JA raz miałem doczynienia z metalami zaczepiło 2 dziewczynę na mieście już z kolegą mieliśmy ich lać, ale nas zobaczyli i ją zostawili. Potem poszliśmy do sklepu wychodzę patrzę stoją śmierdziele w grupie i drą do mnie ryje, z początku szedłem potem za mną zaczeli biec. Tydzień po podeszliśmy pod ich klub w parę osób smrody nawet nie wyszły. A mówią że to skini biją w grupie :) Heh punki też są niezłe raz dorwali mojego kolesia w 6 i szybko uciekli bo się bali że po znajomych zadzwoni :)

1.To ja Ci powiem, że mojego kolegę (metala) zaczeło napi******ć dwóch łysych dresików, wbili mu nuż dwa razy w plecy i krzyczeli że metale nie będą im dzielnicy zaśmiecać.

2. Kiedyś jeden dresik czepiał się do mojej dziewczyny i szarpał Ją bo się mu Jej buty i koszulka niepodobały ale naszczęście jakis nauczyciel wyszedł.

3. Kilka dni puźniej spodkaliśmy tego kolesia przed sklepem i podszedł do nas i znów się pruł do mojej dziewczyny, popchnoł Ją, WKU***Ł MNIE HARD!!! to wyrwał odemnie deskorolką w łysinke, dokłądnie truck-iem a to musiało boleć, padł na glebe a puźniej uciekliśmy. (dostałem za to z liścia od dziewczyny bo mogłem go tam zabić)


PS. NIE MAM NIC DO DRESÓW JEŚLI ONI NIE MAJĄ NIC DO MNIE!!!
 

MrLewus

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
Na pohybel damskim bokserom! <_< Atakowanie kogoś za wygląd to zwykłe huligaństwo i nic więcej.
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
Ktoś kiedyś powiedział, że jeśli chcę być tolerowany to muszę sam tolerować i szanować innych. Ale mimo to że tolerujie wszystkich ludzi [ze względy na subkulture, narodowość, kolor skóry itp.] to i tak przez wiekszośc nie jestem tolerowany. Najczęściej niemiłe komentarze typu "sssssaaaattaaaaaaaaaaan!" wypowiadane przez jakiegoś HH który w ten sposób 'potwierdza' przed kolegami jaki to z niego 'kozak' [jest inaczej, takim zachowaniem potwierdza jaki z niego debil!], jest w grupie i uważa się za mocniejszego ale gdyby był sam to by bał sie nawet krzywo spojrzeć.
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
ja przepraszam ze sie wtrace bo emo jestem ale tak tylko wdukam ze ja tolerancyjna jestem i dal hh-powcow i da metali z tym ze moja tolerancja jest bardzo słaba... zanczy jakis mnie obrazi albo cos i juz moze mi sie wiecej TEN osobnik na oczy nie pokazywac (ale innych nie skreslam) moje zdanie .. DOBRE zdanie o metalach utrzymuje sie nadal jednak o hh-powcach skate etc. coraz mniej w koncu dostałam juz 3 razy od damskich bokserow :(
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
ja się przyznaje bez bicia- NIE JESTEM TOLERANCYJNA BO TAK SIĘ NIE DA. :)
Mnie nikt nie zbił jeszcze, ja jakoś trzymam swoje nerwy na uwięzi... znaczy czasem pogonie po osiedlu jakiś 10 latków... pogonie znaczy tu zrobie dwa kroki a oni już uciekają na drugi koniec miasta wrzeszcząc to swoje ,,:cenzura:ane metale'' ... heheh dzieci i ich jakze genialni rodzice którzy wyrobili im taka opinie... bo dzieci są za małe aby mieć jakąkolwiek opinie... a gdy masz opinie nie jestes dzieckiem.. albo przestajesz nim byc... dobra, ale na temat - drechy nie mają pojęcia jak odróżnic metala od punka, czy gotha od emo.
A hh... zależy jaki bo niektóre piosenki są naprawde dobre... i nic nie mam do tego...
ale teksty w stylu : hej suczki dajcie tyłka, szorujcie spłuczki :lol: ... taaaak ambitne... inne gatunki muzyczne tez sie charakteryzują bardzo mądrymi tekstami, no ale żeby śpiewać o dziwkach?
Albo o tym że noc nadchodzi?
Hm.
Znam też wiele przypadków gdy drechy czy jakieś słity pobiły metala/metalówe za to kim jest... gdyby ktoś tak zrobił z moim znajomym to by dostał duża dawke blachy w pyszczek :)... o ile by nie uciekł!
bo technomuły potrafią tylko się śmiać nie wiedząc, a jak co to uciekają... heeeeh...odwaga, tak...reprezentuja dno... bo to jest dno... wyrazanie sie na temat czegos o czym sie nie wie i w dodatku NIEUZASADNIONA DO KONCA przemoc...
a ludzie rozni są... tez nie mozna oceniać ...
echhh tak, od jutra ubieram kozaczki na szpilkach, przynajmniej nikt mnie nie pobije :p
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
Mi się kiedyś dobroć skończy a wtedy skończy się dzień dziecka dla tych HH, Techno<kogoś tam> którzy mają coś do mnie! Poprostu jak się wk*rwie to podejde, zaj*bie, skopie, i Bóg wie co jeszcze.
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
Mi się kiedyś dobroć skończy a wtedy skończy się dzień dziecka dla tych HH, Techno<kogoś tam> którzy mają coś do mnie! Poprostu jak się wk*rwie to podejde, zaj*bie, skopie, i Bóg wie co jeszcze.


tez bym chciala ale ze mnie się zwykle dzieci śmieją XD
a wlasciwie.. mam niby tak np. na przystanku autobusowym chwycic kogoś za kaptur i walic jego glowa o latarnie? Policje wezwą i ja bede winna... ot co.
 

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
Ktoś kiedyś powiedział, że jeśli chcę być tolerowany to muszę sam tolerować i szanować innych. Ale mimo to że tolerujie wszystkich ludzi [ze względy na subkulture, narodowość, kolor skóry itp.] to i tak przez wiekszośc nie jestem tolerowany.
No własnie..im bardziej starasz się innych zrozumieć, żeby jaks w zgodzie zyć na spokojnie..tym im bardziej odpi...a im mają cos do ciebie.. <_<
Nie wiem skąd człowiek ma tyle wrogości (nietolerancji) w sobie.. :mruga: rodzi sie z tym czy ty świat wokół go tak kształtuje?
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
Kiedyś byłem HH... Byłem nietolerancyjny... ogólnie byłem złym człowiekiem... Miałem Boga gdzieś... kiedy słyszałem te brednie że Metale to sataniści (tak wtedy myślałem) to zaczełem słuchać tej muzyki i kiedy stałem się Metalem i Byłem nietolerowany cos się we mnie zmieniło... zrobiłem się dobrym człowiem zaczełem szanować innych... A co to ma do tematu?? To że kiedy stajesz się nietolerowany zaczynasz coś rozumieć i nie chcesz aby inni czuli to co ty więc stajesz się tolerancyjny... Ktoś powie że większość Metali jest nietolerancyjna... A kto widział aby Metal pobił czarnego za to że jest czarny?? Ja nie... Więc widzicie sami... Nic już nie pisze bo się we mnie tylko gotuje.
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
Kiedyś byłem HH... Byłem nietolerancyjny... ogólnie byłem złym człowiekiem... Miałem Boga gdzieś... kiedy słyszałem te brednie że Metale to sataniści (tak wtedy myślałem) to zaczełem słuchać tej muzyki i kiedy stałem się Metalem i Byłem nietolerowany cos się we mnie zmieniło... zrobiłem się dobrym człowiem zaczełem szanować innych... A co to ma do tematu?? To że kiedy stajesz się nietolerowany zaczynasz coś rozumieć i nie chcesz aby inni czuli to co ty więc stajesz się tolerancyjny... Ktoś powie że większość Metali jest nietolerancyjna... A kto widział aby Metal pobił czarnego za to że jest czarny?? Ja nie... Więc widzicie sami... Nic już nie pisze bo się we mnie tylko gotuje.
ja staram sie by tolerancyjna ale jak słysze jak ide ulica te wyzwiska i wg to odcinam sie no :(
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
Pod słowo "Metal" możecie podłożyć np. Punk albo kogos takiego... ja pisałem wg swojej myśli... Ale Punk by tu bardziej pasował.
 

Ahtung

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Szczerze to powiedźcie mi Hip Hopowcy co jest obecnie oryginalnego w Hip hopie bo dla mnie poziom Hip Hopu (szczegulnie w polsce) Spadł do żałosnego poziomu wpadła banda i trochę namieszała szukając w Hip Hopie kasy.
Czy Kaliber44 Wzgurze Yapa 3, Paktofonika, Molesta, Ostry znaleźli by się w dzisiejszym Hip Popie w stylu Mezo Ascetocholix 18(cwe)l wątpię a w Ameryce niby lepiej też podobnie banda pozerów lecących na kasę. Wybaczcie jeśli uraziłem ale to tylko moja opinia.
 

black.doll

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2007
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bełchatów
kurcze tak wogóle "toleruje tych co mnie tolerują"a można być w połowie tolerancyjnym?
albo się toleruje wszystkich(i jest się tolerancyjnym)albo tego kogo sie chce(i to chyba już nie jest tolerancja)

tak mi sie wydaje :p
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
Wiesz, ja toleruje ludzi ze wzgledu na to co im sie podoba, do jakiej subkultury należą, jaki maja kolor skóry, jaka mają religie itp...
Nietoleruje tylko ludzi a dokładnie zachowań niektórych ludzi ale to juz inne znaczenie tego słowa. Więc jestem tolerancyjny...
 

pucha144

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2006
Posty
398
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Pyskowice &lt;SILESIA&gt; CITY
Zacznij od tego kto pierwszy zaczoł... Z początku nic nie miałem do hh bo sam kiedyś nim byłem ale kiedy zostałem metalem to się zaczeło... nielubie tej subkultury hiphopowców...

Yoggi zostań metalem albo punkiem tylko musisz ubierać się jak metal albo punk... jak byś polubił ta subkulture to znienawidził bys hh za to że oni nienawidzą nas... i zobaczysz że wszyscy będą Cie o coś oskarżali, choc niczego sie nie zrobiło.

"Znienawidził" to za ostre słowo... byś przestał lubić hh i techno.

Ja słucham hh robie coś na wzór hh i ogólnie utożsamiam się z tą subkulturą,ale nie mam nic do punków i innych ,oni mi zwisają, czy jakiś się powiesi czy zarżnie, sory ale g... mnie to obchodzi..
 
Do góry