Tolerancja?

Mefisto777

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
233
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Ziemia
Pamiętam dobrze, że jak kiedyś sprawdzałem opis to wg. inf byłeś starszy ode mnie, a teraz jesteś równy wiekiem. poprostu zmieniłeś swoje klamstwo. A co do magnezu i kupowania go w sklepie, to chyba prędzej poprosze o jakiś owoc go zawierający np. orzechy niż o czysty magnez (ale ty jako tró metal jesz metal w czystej postaci nie? :D ). poza tym najlepszym źródłem magnezu jest nutella :D

Wiem wiem... Jak mam się czegoś wkuć to zjadam 3 tabliczki gorzkiej czekolady... ale wole w magnez tabletkach. :D
A z metalu to jem tylko gwoździe. :D
 

Remande

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
A z metalu to jem tylko gwoździe.
Smacznego, ciekawe jak twój organizm je trawi. To musi być bardzo burzliwy proces XD

ale wole w magnez tabletkach
To już lepiej przerzuć się na warzywa i owoce. W tabletkach jest ok. 1/100 dziennego zapotrzebowania na magnez, więc się nie opłaca ;]
 

Mefisto777

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
233
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Ziemia
Smacznego, ciekawe jak twój organizm je trawi. To musi być bardzo burzliwy proces XD
To już lepiej przerzuć się na warzywa i owoce. W tabletkach jest ok. 1/100 dziennego zapotrzebowania na magnez, więc się nie opłaca ;]

Ja rozpuszczam te musujące w baniaku wody 5l z Biedronki :D .... 5 tubek po 20 tabletek w każdej. :D
 

Asix

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
mój malutki raj
O widzę że mefisto znalazł sobie przyjaciółkę w niedolach. jak nie temat o nienawiści do hh to o tym jak to takim hardcorowym metalom jak Wy ciężko w życiu i jakimi męczennikami za muzykę jesteście. Nie dziwię się że niektótrzy was nie lubią, skoro wy co chwile na wszystkich i na wszystko narzekacie. Tylko się czasem nie popłaczcie... o za późno. po fakcie


Eh, jak przyjaciolke w niedolach...to zalosne, nie bede jak wiekszosc zidiocialego polskiego spoleczenstw ze zlaczonymi nogami, tlenionym blondem na glowie i ustami pomalowanymi na rozowo?
Juz dawno zauwazono ze jest grupa uprzywilejowanych i nie uprzywilejowancyh, no coz...wole byc z "buntowniczniem" przeciwko pseduointeligentje hio-hopowej elicie na tym forum :)
bede miala satysrakcje ze moje mysli i poglady siegaja dalej niz kaputry na Waszych glowach :)
 

male././

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Weź sie ogarnij..własnie widze tutaj twoja tolerancje :p
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
jka juz wspomnilam...mam szacunke do tych ktorzy maja go do mnie! tak samo z tolernacja, tolruje tych dla ktorych nie jestem "sola w oku". krotkaa piłka...
Unga Unga??? A ty też po polskiemu pisać?? Prawda jest taka asix, że ty obrażasz innych, a później oburzasz się jak ci odpowiedzą i wtedy ich nietolerujesz.
 

Staszewski

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
347
Punkty reakcji
0
Miasto
UE
Ciekawa dyskusja. :)

Bawcie się dobrze, tylko się nie pozabijajcie. :D

Pozdrawiam. BB)
 

naughtygirl2007

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
422
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Z zaświatów!!!
ej ja nie mam nic przeciwko metalom... z jednej strony mi sie ten ubiór i wogole podoba... tyle ze muzyka nie... ale ludzie którzy uwielbiaja metal tez sa ludzmi i sa czasem fajniejsi od HH... to ze ktos lubi jakis typ muzyki nie znaczy ze jest gorszy od drugiego czlowieka ... wiecie o co mi chodzi...
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Wiemy wiemy. A przynajmniej ja. Wg. mnie też to czy ktoś jest fajny zależy od niego samego, a nie od przynależności subkulturowej. Ale niestety niektórzy nie są w stanie tego pojąć.
 

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
Nie mam nic do innych subkultur.
Kiedyś nie lubiałem metalowców itp.itd
Chociaż nie lubie tej muzyki (metal) to w przyszłosci chce jechać
na "Woodstok". Fajna zabawa może być :D
Można poznać kilku (dziesięciu) nowych ludzi.
 

Aranea

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
Tak to już niestety jest, stereotypy powstają szybko, a walka z nimi jest ciężka... Sama byłam metalówą (czarne włosy, ciuchy, skórzany płaszcz, glany, kolczyki rozliczne - teraz już jestem mniej czarna, ale miłość do muzyki pozostała), czasami głupio czułam się idąc ulicą, większość ludzi podejrzliwie się na mnie gapiła . Musiałam się trochę natrudzić, aby przekonać niektórych spośród moich znajomych, że jestem takim samym człowiekiem jak oni... to samo mają hiphopowcy. Wystarczy, że człowiek wyróżnia się spośród szarego społeczeństwa, już jest traktowany jako gorszy - bo jest inny. Taka jest prawda.
 

Legion

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
63
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Tak to już niestety jest, stereotypy powstają szybko, a walka z nimi jest ciężka... Sama byłam metalówą (czarne włosy, ciuchy, skórzany płaszcz, glany, kolczyki rozliczne - teraz już jestem mniej czarna, ale miłość do muzyki pozostała), czasami głupio czułam się idąc ulicą, większość ludzi podejrzliwie się na mnie gapiła . Musiałam się trochę natrudzić, aby przekonać niektórych spośród moich znajomych, że jestem takim samym człowiekiem jak oni... to samo mają hiphopowcy. Wystarczy, że człowiek wyróżnia się spośród szarego społeczeństwa, już jest traktowany jako gorszy - bo jest inny. Taka jest prawda.

Przesadzasz :/
Poza tym kto sie przejmuje ludzmi ;)
 

MrLewus

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja tam uważam, że jakiekolwiek wyróżnianie się ze społeczeństwa, poprzez dołączanie do subkultury, to brak indywidualizmu. Cóż, subkulturowcy nie chcą być zwykłymi szarymi ludźmi? Staja się nimi podążając za tłumem. Myślę tez, że stereotypy co do ubioru są słuszne. Jak widze kolesia ubranego w dresik to nie wiem czego mam się po nim spodziewać, może jest pacyfistą? Nie dbam o to, wolę przypomnieć sobie kazania mojej ś.p. babci w moherku "Lewy, uważaj na tych w dresach, oni biją każdego!", bo po co ryzykować? I to samo się tyczy wszelkich metali, punków, skinheadów, skateów.. itp. Nie dziwcie się normalnym "szarym" ludziom, ze żyją wg. stereotypów, bo w wielu przypadkach one się sprawdzają. Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie podejdzie do skinheada w koszulce Nirvany i nie zapyta się go czy też lubi ten zespół, nie? Sami jesteście sobie winni. Zresztą, najlepiej ubierać się możliwie jak najbardziej neutralnie ale z finezją, i to jest prawdziwy indywidualizm.
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Dlatego ja nigdy nie chciałam należeć tak na poważnie do żadnej subkultury. Po co być stereotypowym. Lepiej mieć jakiś tam mniej lub bardziej oryginalny styl. Byleby był swój własny.
MrLewus rację ma.
 

Mefisto777

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
233
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Ziemia
Przesadzasz :/
Poza tym kto sie przejmuje ludzmi ;)

Ja się przejmuje tym jak o mnie myślą ludzie. Zrobiłem komuś coś, że gapia się na mnie jak na morderce, ćpuna i sataniste??... No niezrobiłem. I nie wyjeżdżajcie z tekstami, że mam zmienić image i upodobania bo to niemodne i że jestem inny. Bo nie przestane być metalem... Nie ubieram sie jak typowy metal, nie nosze glanów nie chodzę cały czas na czarno (ale przeważnie). Ale mam włosy do ramion i juz przez te włosy mam "problemy" a jeszcze jak mówie ze słucham metalu i jeszcze jak mam jakąś koszulke np. Slipknot-a to... no i tu są dwie opcje Albo ten ktoś mówi "spoxik" albo " a idź ty szatanie"(albo coś w tym stylu) i jak tu sie nie wnerwiać jak tak co druga (no może częściej) osoba mówi.

Inni niż "my" to niech sobie wyobrażą. Idzie sobie taki dres, łysy i napotyka grupke punków, metali i te metale nic mu nie robią ale mówią do niego "eeee łysy zaszpachlowac ci łysinke <śmiech>" albo gapią się na niego jak na debila :p (tak by było gdyby role byłyby odwrucone :p )

Ps. Nikogo nie chciałem obrazić... Mówie fakty... :p
 

Broszkie

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
tam gdzie fajnie
Ja się przejmuje tym jak o mnie myślą ludzie. Zrobiłem komuś coś, że gapia się na mnie jak na morderce, ćpuna i sataniste??... No niezrobiłem. I nie wyjeżdżajcie z tekstami, że mam zmienić
i bardzo dobrze:) rób to, na co masz ochotę...nikt nie bedzie Ci nakazywal lub zakazywal..Polska wolny kraj!
 

Battlefield

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
281
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ZG
JA raz miałem doczynienia z metalami zaczepiło 2 dziewczynę na mieście już z kolegą mieliśmy ich lać, ale nas zobaczyli i ją zostawili. Potem poszliśmy do sklepu wychodzę patrzę stoją śmierdziele w grupie i drą do mnie ryje, z początku szedłem potem za mną zaczeli biec. Tydzień po podeszliśmy pod ich klub w parę osób smrody nawet nie wyszły. A mówią że to skini biją w grupie :) Heh punki też są niezłe raz dorwali mojego kolesia w 6 i szybko uciekli bo się bali że po znajomych zadzwoni :)
 

MrLewus

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
To zależy od człowieka. Nie od jego subkultury - owszem, one rządzą się własnymi prawami, ale gdy jesteś skinheadem i widzisz jak Twoi kumple biją punka, to nie zawsze zachowasz się jak oni. Dla mnie to cała ta babranina z subkulturami jest bezsensowna. Wybaczcie ale po diabła inni mają ODRAZU widzieć jakie ja mam poglądy czy kim ja jestem? Właśnie na tym polega smaczek poznawania i przystosowywania się do życia wśród ludzi, dzięki rozmowie można więcej zdziałać niż dzięki sile pięści. Wiadomo, ze i tak zawsze pojawią się klony, którym odpowiada styl kogoś innego (mówię teraz o ubiorze) i oczywiście pójdą za nim. Nie wolno myśleć stereotypowo, bo to skrajność, a skrajności są złe. Ale nie wolno też ignorować stereotypów. Swoja drogą - największe piekło muszą przeżywać ci, co zapoczątkowali subkulturę, chcąc być indywidualistami, nie?:D Bo w kilka chwil, zostali powieleni i utracili swoją oryginalność. :) Ale to są problemy ludzkości z którymi nigdy się nie uporamy. Można jedynie pogadać, co gorsza powyzywać się na forum. Każdy i tak zrobi to co chce. Pozdro 4 all!
 
Do góry