Tolerancja?

Stalowy

Nowicjusz
Punkty reakcji
7
Miasto
Tajemnicze miejsce...
No cóż, żyjemy w Unii Europejskiej, obowiązują unijne standardy we wszystkich krajach unijnych i powinno się być tolerancyjnym dla innych ludzi, dla innych przekonań i wyznań.
Tolerancja nie boli. Ja byłem zawsze tolerancyjny i mi nie przeszkadzają ludzie z innymi przekonaniami, z inna orientacją i innej narodowości.
Nie jest to dla mnie żaden problem i nigdy nie będzie.
Ja nie pojmuję ludzi, którzy nie chcą innych w czymś tolerować? Brak tolerancji, to też nie dobrze świadczy o niektórych ludziach.

weteran

Nowicjusz
Punkty reakcji
4
Vitam!
Zastanawiam sie ostatnio ze polskie spoleczenstwo nawet na forach nie jest tolarnacyjne. Tematy o hh (muzie bez przekazu-juz widze ogrom wyziwsk pod moim adresme bo obrazilam tych wszystkic "bialych pseudoraperow" :lol: ). Mianowicie temty o hip hopie sa setki razy powialan, gdy pojawi sie temat o metlau, punku ect jest uzanwany za dno i od razu zamylany.
Wiec gdzie jest tolerancja? Zr hip=hopowcy sa tolerowni i ich kulura tylko mealte, punki hipisi nie??
Tolerować da się coś, co ma jakiś sens i jest poprzeplatane realizmem z rzeczywistością na czele oraz coś, co nie ma "focha" na coś. A czym jest hip-hop? Hip-hop to ... właśnie taki odwieczny "foch" z żalem na czele - żalem za coś/do kogoś. Nie słyszałem jeszcze hip-hopu o ... miłości - może za mocno upośledzony jestem i nie umiałem znaleźć.

Do góry