Tolerancja?

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
No cóż, żyjemy w Unii Europejskiej, obowiązują unijne standardy we wszystkich krajach unijnych i powinno się być tolerancyjnym dla innych ludzi, dla innych przekonań i wyznań.
Tolerancja nie boli. Ja byłem zawsze tolerancyjny i mi nie przeszkadzają ludzie z innymi przekonaniami, z inna orientacją i innej narodowości.
Nie jest to dla mnie żaden problem i nigdy nie będzie.
Ja nie pojmuję ludzi, którzy nie chcą innych w czymś tolerować? Brak tolerancji, to też nie dobrze świadczy o niektórych ludziach.
 
W

weteran

Guest
Vitam!
Zastanawiam sie ostatnio ze polskie spoleczenstwo nawet na forach nie jest tolarnacyjne. Tematy o hh (muzie bez przekazu-juz widze ogrom wyziwsk pod moim adresme bo obrazilam tych wszystkic "bialych pseudoraperow" :lol: ). Mianowicie temty o hip hopie sa setki razy powialan, gdy pojawi sie temat o metlau, punku ect jest uzanwany za dno i od razu zamylany.
Wiec gdzie jest tolerancja? Zr hip=hopowcy sa tolerowni i ich kulura tylko mealte, punki hipisi nie??
Tolerować da się coś, co ma jakiś sens i jest poprzeplatane realizmem z rzeczywistością na czele oraz coś, co nie ma "focha" na coś. A czym jest hip-hop? Hip-hop to ... właśnie taki odwieczny "foch" z żalem na czele - żalem za coś/do kogoś. Nie słyszałem jeszcze hip-hopu o ... miłości - może za mocno upośledzony jestem i nie umiałem znaleźć.
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Wiadomo nikt nikogo do tolerancji nie zmusi. Jeżeli ktoś nie chce kogoś tolerować, to nie będzie tolerował.
Nie jest to fajne, ale taka jest rzeczywistość, że ludzie są różni i robią różne rzeczy.

Trzeba czegoś chcieć i mieć wolę dobrą, żeby komuś okazywać dobre wartości.
 
Do góry