Tolerancja

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 414
Punkty reakcji
165
Miasto
Polska
Więzienia to najlepsza beka z homofobów dla mnie. Idzie taki macho(pisałam już co to macho i przypomnę- karykatura mężczyzny) i się podnieca, że to on kogoś wyr... a nie jego
Ale to przecież niemożliwe! To genetyka! Jak on może kogoś wyrypac jak ten ktoś jego nie podnieca? Ty tego nie rozumiesz jako kobieta ale mężczyzna aby mieć stosunek musi być podniecony seksualnie.... inaczej się nie da ... ale to przecież genetyka. Jaka genetyka to psychika.
To z genetyką wymyslono kilkadziesiąt lat temu, zebrało się w USA kilkudziesieciu psychiatrów i wymyslili że to nie choroba psychiczna tylko genetyka.
Tak przy okazji duża czesc z nich to własnie byli ci homo. A reszta to ich fani.
Nikt w więzieniu, nikogo nie gwałci
No co ty powiesz? Naprawdę? Wystarczy to wpisac w google i masz wynik. Poczytaj co mówili Tomasz Komenda.

 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 443
Punkty reakcji
83
Widocznie go podnieca:) taki macho ha haha🤣
Może się zdarzają jakieś pojedyncze przypadki. Wybacz ale Komenda to dla mnie żaden autorytet. Podobnie jak kryminalisci. Co mnie to obchodzi z kim robią sobie dobrze? Ważne, ze nie ze mną.
To co napisałam wiem od sąsiada klawisza. Pracując w swojej branży wiele lat, wie jakie przepisy go obowiązują.
 
Ostatnia edycja:

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 443
Punkty reakcji
83
I jeszcze coś. Następny fan teorii spiskowych jak to ,,zły światowy rząd'' chce nas wytępić.:)
To jak wytłumaczysz, że na głowie stają, dodatki finansowe, przywileje przyznają, aby tylko zwiększyć dzietność?:)

Jak popatrzę na te wpisy, to tak jakby je jedna osoba pod kilkoma nickami pisała. Te same bzdety tylko pod inną nazwą.
Nie będę się kopała z koniem, odkłamując rzeczywistość. Tkwij/cie(?) sobie w we własnych lękach i paranojach dalej. I tak tu średnia wieku pewnie taka, że to już pokolenie, które świata na szczęście już nie kształtuje. A że za nim nie nadąża, No coż... nic nowego. Taki feler starości.
Obym tylko ja taka się na starość nie stała. Brr. Gdybym miała zapędy otworzę sobie to forum.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Przypadku urojonych i fikcyjnych
Zachowań jedynie surowo
Karane powinno być przebieranie
Się faceta za kobietę i tak samo
Karane jak za przestępstwa
Seksualne i gwałt udawanie po
Kastracji kobiety lub ukrywanie
Przez kosmetyki albo
Ubraniem kobiety by odbyć
Stosunek z facetem i nie wie o tym .
Te czyny są największą obelgą
I propagowaniem przestępstwa
I oszustwa a teraz każdy ma
Płacić by ta osoba mogła udawać
Kobietę by dopuszczać się oszustwa i
Terroryzować samobójstwem .
Zmiana płci powinna być
Zakazana a szczególnie u dzieci.
Dodatkowo nieznanych powodów
Te osoby mogą je udawać ich
Zawodach Sportowych a mają
Przewagę nad nimi przez cechy
Męskie i hormony.
Jedynie na poziomie regionalnym
Te zachowania powinni być
Zakazane i mieszkańcy powinni
Móc w głosowaniu zakazać
Tych zachowań by móc czuć
Się bezpiecznie i referendum
Ci mieszkańcy powinni móc wybrać
Czy chcą realizować sektowe
Pomysły tych osób i urojenia
Liberalno lewicowe czy zdrowe
Pomysły i jedynie za zgodą mieszkańców.
1 regiony wolne prawo od tych
Zachowań prawo do broni,
Nie ma HIV, nie ma tych
Osób bo mają wybór wyprowadzki
Z tego regionu albo naprawa tego
Czynu lub terapia .
2 regiony tymi zachowaniami
Nadmiar przestępców powodu
Braku dostępu do broni, prostytucja,
Bezdomność, nadmiar obcych
Którzy gardzą mieszkańcami np
Czarni dewastowanie dzielnic
Homo którzy ich poparli a
Większość z nich to geje
A nagrodę za poparcie ich protestu
Zyskali okradanie swojej dzielnicy.
Nadmiar chorych na HIV i tych
Dzielnic nadmiar zmarłych i
Tam prowadzą rujnujące życie .
Subkultura aborcyjna np
Władze Nowego Jorku
Brak wstydu by promować
Aborcję ostatnim miesiącu ciąży
Albo po urodzeniu.
Ideologicznie te osoby jeśli
Nie naprawią stylu życia wyznaje
Rujnujące dla społeczeństwa
Ideologię liberalno lewicowe albo
Anarchistyczne.
Dzieci powinny być chronione
Od nich.
1 zakaz wątków LGBT ich
Programach i kulturze dla nich i
Hańba są takie książki i bajki
Dla dzieci by rodzice musieli kontrolować
Co zawiera albo sprawdzić co
Zawiera bo dziecko uroi sobie
Że jest kobietą albo nie binarny .
2 szkołach istnieją tylko
Reakcje faceta i kobiety,
Płeć tylko kobieta albo mężczyzna.
Reszta od normy ignoruje się
I trzyma z daleka a rodzice
Dają wybór poprawy albo
Dobrowolna wyprowadzka i
Może iść na terapię albo usuwa
Historii rodu i nie ma prawa
Do toalety dla kobiet i ich
Szatni i pryszniczy by
Nie poniżał ich udawaniem
Kobiety i fikcyjnymi organami
I nie wykorzystał tego do
Podglądania ich .
3 zakaz dla facetów brania
Udziału drużynach dla
Kobiet i ich zawodach .
Nigdy nią nie będzie i jest
Facetem a chce oszukiwać i
Zyskać nagrody .
 
Ostatnia edycja:

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 414
Punkty reakcji
165
Miasto
Polska
To co napisałam wiem od sąsiada klawisza.
No to tak, wiadomo że jego nikt nie gwałci....chyba. Ale takie rzeczy robi sie poza wiedzą takich ludzi.
No i nie o to chodzi przecież, chodzi o to że to nie genetyka jak pisalas. Bo oni wczesniej byli 100% hetero i w więzieniu im się zmienilo, to psychika decyduje.
Może się zdarzają jakieś pojedyncze przypadki.
Na całym swiecie zdarzają się i zdarzały od początku swiata, w starożytnosci podobnie działo się wsród zawodowych żołnierzy ktorzy całe zycie spedzali wsrod mężczyzn. Tak to się dzieje, zresztą w więzieniach kobiecych podobnie.
Wybacz ale Komenda to dla mnie żaden autorytet.
Pewnie co on wie, on tylko siedzial lata w tych więzieniach, ty to wiesz duzo lepiej od sąsiada klawisza.
To jak wytłumaczysz, że na głowie stają, dodatki finansowe, przywileje przyznają, aby tylko zwiększyć dzietność?
Skąd te organizacje LGBT i podobne mają pie niądze na dzialanie? Tych organizacji jest mnóstwo kto na to placi?
Obym tylko ja taka się na starość nie stała. Brr.
Raczej ci to nie grozi, no chyba ze na starość zostaniesz mężczyzną, tylko skąd testosteron?

No i jeszcze do czego prowadzi reklama i promocja LGBT.
Własnie niedawno w Hiszpani znanej z lewactwa które rządzi zalegalizowano zoofilię

Otóż jednym dodatkowym zapisem zalegalizowano w tym kraju zoofilię. To naprawdę nie jest ponury żart. Do tej pory w prawie hiszpańskim istniał bezwzględny zakaz zoofilii dotyczący zwierząt domowych, udomowionych, lub hodowlanych. Teraz parlamentarzyści w Madrycie postanowili znieść ów bezwzględny zakaz, rozciągając możliwość współżycia seksualnego na wszystkie kręgowce – za wyjątkiem przypadków kończących się urazem zwierzęcia, czyli nie można współżyć seksualnie ze zwierzęciem, jeśli wspomniany czyn „powoduje u kręgowca uraz wymagający leczenia weterynaryjnego w celu przywrócenia mu zdrowia”. Jak to się ma do ustawy mówiącej, że współżycie seksualne wymaga dobrowolnej zgody dwóch stron i jak uzyskać taką zgodę od zwierzęcia ustawodawcy nie określili.​

 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 414
Punkty reakcji
165
Miasto
Polska
No i jeszcze to z Hiszpani, w zasadzie to mi się podoba, trzeba zalegalizowac się jako kobieta i mogę wchodzic gdzie tylko chce i nikt mi nic nie może zrobić. A że będą mi sie podobać panie w saunie itd? W końcu mogę być kobietą lesbijką.
Zresztą słynna Margot tak ma, jest kobietą w ciele mężczyzny i ma dziewczynę. Calkiem fajnie.

Według nowej regulacji osoby mające ukończone 16 lat będą mogły bez ograniczeń rejestrować swoją płeć odmienną od biologicznej w dokumentach urzędu stanu cywilnego nawet bez przeprowadzonej operacji zmiany płci. Wystarczy jedynie deklaracja petenta, który nie będzie musiał już przedstawiać dotychczas wymaganych prawem badań lekarskich i psychologicznych.​

Wygląda że w Hiszpani pod rządami LGBT niedługą zalegalizują pedofilię i nekrofilię. Bo w końcu dlaczego nie?
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 443
Punkty reakcji
83
Na całym swiecie zdarzają się i zdarzały od początku swiata, w starożytnosci podobnie działo się wsród zawodowych żołnierzy ktorzy całe zycie spedzali wsrod mężczyzn. Tak to się dzieje, zresztą w więzieniach kobiecych podobnie.
Niemożliwe! Od początku świata? Wtedy nie było jeszcze lgbt, a to przecież oni za to odpowiadają🤣
Pewnie co on wie, on tylko siedzial lata w tych więzieniach, ty to wiesz duzo lepiej od sąsiada klawisza.
Guzik mnie obchodzi co on wie. Dla mnie to taki typek, co powie wszystko, by zagrać na emocjach i wyłudzić więcej kasy. Tak, jak teatralnie się oświadczył, by niedługo po narodzinach synka opuścić nową rodzinę. Zupełnie nie rozumiem ogólnej podniety tą postacią. Jak nie rozumiem czemu dostał 12 baniek. Gdyby nie siedział nie dorobiłby się przez te lata nawet 100 tysiaków. Rodzina zamordowanej dziewczyny ponoć dalej nie wierzy w jego niewinność.
No ale nie podważajmy wyroku sądu. Więc skoro niewinnie przesiedział, należy mu się rekompensata. To rozsądnie byłoby pomnożyć ewentualne zarobki przez te lata odsiadki i wypłacić jeszcze odszkodowanie za straty moralno- zdrowotne- milion/dwa/ no max 4 i to głównie z kieszeni odpowiedzialnych za nieudolne śledztwo, którego padł ofiarą, nie z kieszeni podatnika! Ja go do więzienia nie wsadzałam, rodzina zamordowanej dziewczyny też nie. Dlaczego podatnik ma płacić, jeszcze taką przesadzoną kwotę? Są tacy co by dobrowolnie poszli siedzieć na dłużej, za mniejszą sumę. Dlaczego całość odszkodowania poszła dla niego, a rodzina która też ucierpiała nie dostała nic? Jego matka to przecież zdrowie straciła. I tej matki mi w tym wszystkim szkoda najbardziej. Tak jak byłej żony i synka, ale oni chociaż alimenty dostaną.
 
Ostatnia edycja:

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 443
Punkty reakcji
83
Acha i jeszcze coś- właśnie dlatego, że syn nie jest mi obojętny zamierzam szanować jego decyzję. To co jest dobre dla mnie nie musi być dobre dla niego. Nie rozumiem ludzi usiłujących układać życie dorosłym dzieciom, a potem jeszcze zdziwionych, że te dzieci specjalnie nie chcą utrzymywać z nimi kontaktu, albo że z nimi nie rozmawiają i de facto tacy rodzice nie znają własnych dzieci.
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 414
Punkty reakcji
165
Miasto
Polska
Niemożliwe! Od początku świata? Wtedy nie było jeszcze lgbt, a to przecież oni za to odpowiadają🤣
Nie bylo tej organizacji promującej hmm 52 różne płcie, płci... ale ludzie byli. A ludzie się nie zmieniają, psychika ludzi była podobna wtedy i teraz.
Chyba zapomnialas o czym piszemy. ty twierdzisz że ludzie rodzą się homo i nie można z hetero zrobić homo, itd .

A ja uważam że poprzez stworzenie odpowiedniego klimatu do tego można doprowadzić do tego że ludzie przestają byc hetero i stają sie homo i tak się dzieje na przyklad w więzieniach.
Prawie kazdy może stac sie homo trzeba tylko nad nim popracować , zmienić jego psychikę i dlatego srodowiska LGBT tak bardzo chcą kontaktu z dziećmi, z młodzieżą. Bo czym człowiek młodszy tym łatwiej zrobić z niego to co sie chce.

Dla mnie to taki typek, co powie wszystko, by zagrać na emocjach i wyłudzić więcej kasy. Tak, jak teatralnie się oświadczył, by niedługo po narodzinach synka opuścić nową rodzinę. Zupełnie nie rozumiem ogólnej podniety tą postacią. Jak nie rozumiem czemu dostał 12 baniek. Gdyby nie siedział nie dorobiłby się przez te lata nawet 100 tysiaków.
No i juz wiem, zazdroscisz mu pieniędzy? Bo to dziecko to przeciez jest tylko kobiety, to ona o wszystkim decyduje, jej brzuch jest jej i to co w brzuchu? A więc jesli mężczyzna nie ma nic do gadania to nie jego problem.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 443
Punkty reakcji
83
Nie. Ten facet mnie nie przekonuje.
Nigdy nie marzyłam o wielkich pieniądzach. Nie narzekam na swoją sytuację zyciową.
Mam intuicję co do ludzi. Dla mnie to nieciekawy typek. Nawet jeśli nie on jest tym mordercą. Powinien dostać odszkodowanie jeśli siedział niesłusznie, ale nie aż takie i nie z kieszeni podatnika, tylko odpowiedzialnych za błąd, a przynajmniej to oni powinni zapłacić lwią część. Biedni chyba nie są.
 
Ostatnia edycja:

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Tolerować nie można
Zachowań które zagrażają
Dzieciom i tego powodu
Prawo powinno surowo
Karać za zmianę płci i jej pomaganiu .
Niestety pomimo jawnego
Dowodu że mutanty na
Swoich grupach oferują
Dziecku pomoc niby zmianie
Płci albo lekarzy którzy
Dają hormony które rujnują
Zdrowie lub wykonują
Amputację organów głównie
Piersi i ten sposób je
Oszukują że niby będzie kim
Innym a nie będzie i tego powodu
Głównie dzieci rezygnują tej niby
Zmiany którą wmówiły te osoby
Bez wiedzy rodziców .
Skutek to udawanie fizyczne
Kobiety i wiara że ma odbywać
Tą niby postacią stosunki i tego
Powodu ta osoba pada ofiarą
Pobicia i mordestwa za oszustwo
I absurdalne procesy dla
Faceta który padł ofiarą urojenia np
Filipiny żołnierz z USA padł
Ofiarą takiego cudaka który
Dobrze udawał kobietę i nagrodę
Go pobił i przypadkowa śmierć
Zamiast uznać to za naturalną obronę
To próba dania mu wyroku ale
Nowy Prezydent tego kraju
Dał mu akt łaski i nie było
Żadnego złego czynu tylko
Ordynarne oszustwo i gwałt .
Pozwalanie na takie czyny
prowokuję oszustwa .
To dzieję się gdy wierzy się
Bajki na temat orientacji których
Nie ma a to prowadzi do porzucenia
Płci i tego powodu rodzice nie
Mogą pozwalać na to i mogą
Bez naprawy pozwolić mu się
Wyprowadzić albo karać przez
Reżim domowy, izolację i mają
Prawo narzucić przerwanie niby
Związku, mogą też wygnać z domu
Za bycie psem dla faceta , nie
Wybierają się na niby ślub.
Ojciec za udawanie fizycznie
Kobiety ma prawo ukarać fizycznie
I może mu dać twarz za to by
Obudził się nie i nie będzie kobietą albo
Nie może być nijaki powodu genetyki.
Dla jego uratowania mogą wysłać
Go na terapię , skrajnym przypadku
Kastacja całkowita dla faceta a
Córka wycięcie łechtaczki która
Daje urojenia a po tym
Tylko zwykłe czyny .
Rodzice stoją na straży
Zdrowych zachowań i
Tradycyjnego pojęcia
Płci plus norm społecznych,
Honoru i godności rodu.
 
Ostatnia edycja:

wwwatujest

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2023
Posty
56
Punkty reakcji
8
No, dla mnie TOLERANCJA to jest wartość.
Jeśli komuś brakuje tolerancji, to nie jest dobrze. Żyjemy w Unii Europejskiej od kilkunastu lat, a Wspólnota Unijna pokazuje i uczy wartości wzajemnych.
Jednym z tych wartości jest właśnie tolerancja.
Czyli, należy tolerować odmienność, inne kultury, inne poglądy. Niestety w Polsce z tym nie jest zbyt dobrze.
Ale to zobowiązuję Polskę, bo należymy do Unii.
Ale są teraz rządy, które też mają problem z tolerancją. Chodzi mi o sprawy osób LGBT. PiS nie chce za bardzo tolerować ludzi z innymi wyznaniami, homo seksualistów, gejów i lesbijek, ponieważ to jest tak naprawdę nacisk Kościoła katolickiego, Episkopatu, a PiS sympatyzuje z biskupami.
I to jest pod wpływem właśnie Episkopatu, a PiS z Kaczyńskim na czele tylko się "podlizuje" biskupom.
Bo przypuszczam, że gdyby PiS nie kochał Episkopatu i nie sympatyzował, to miałby to gdzieś, że w Polsce są też ludzie o innych orientacjach.
To ma wpływ katolicyzmu w Polsce, a biskupi nie uznają ludzi, którzy są odmienni, z inna orientacją.
Chociaż, "tolerancja" to też inne sprawy i nie tylko orientacje.

Ja zawsze byłem i jestem tolerancyjny do "inności" i nawet mógłbym mieć za sąsiadów nie tyle gejów, lesbijek, co ludzi z innym stylem życia.
Mi takie rzeczy nie przeszkadzają, bo każdy ma prawo do własnych poglądów i do własnego spojrzenia na coś.
To biskupi nie wiedzą, że wszystkich ludzi stworzył ze swojej woli Bóg? Wobec tego wszyscy ludzie wiary, którzy negują różnorodność, występują przeciwko Bogu. On to wszystko stworzył, bo tak chciał :(.
 
Do góry