Tolerancja

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 333
Punkty reakcji
79
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
No, dla mnie TOLERANCJA to jest wartość.
Jeśli komuś brakuje tolerancji, to nie jest dobrze. Żyjemy w Unii Europejskiej od kilkunastu lat, a Wspólnota Unijna pokazuje i uczy wartości wzajemnych.
Jednym z tych wartości jest właśnie tolerancja.
Czyli, należy tolerować odmienność, inne kultury, inne poglądy. Niestety w Polsce z tym nie jest zbyt dobrze.
Ale to zobowiązuję Polskę, bo należymy do Unii.
Ale są teraz rządy, które też mają problem z tolerancją. Chodzi mi o sprawy osób LGBT. PiS nie chce za bardzo tolerować ludzi z innymi wyznaniami, homo seksualistów, gejów i lesbijek, ponieważ to jest tak naprawdę nacisk Kościoła katolickiego, Episkopatu, a PiS sympatyzuje z biskupami.
I to jest pod wpływem właśnie Episkopatu, a PiS z Kaczyńskim na czele tylko się "podlizuje" biskupom.
Bo przypuszczam, że gdyby PiS nie kochał Episkopatu i nie sympatyzował, to miałby to gdzieś, że w Polsce są też ludzie o innych orientacjach.
To ma wpływ katolicyzmu w Polsce, a biskupi nie uznają ludzi, którzy są odmienni, z inna orientacją.
Chociaż, "tolerancja" to też inne sprawy i nie tylko orientacje.

Ja zawsze byłem i jestem tolerancyjny do "inności" i nawet mógłbym mieć za sąsiadów nie tyle gejów, lesbijek, co ludzi z innym stylem życia.
Mi takie rzeczy nie przeszkadzają, bo każdy ma prawo do własnych poglądów i do własnego spojrzenia na coś.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Tolerancja to ciężka rzecz do zdefiniowania. Uważam się za tolerancyjnego, bo TOLERUJĘ zachowania innych ludzi i ich styl życia.

Toleruję, czyli pozwalam im żyć po swojemu, nie wciskając nosa w nie swoje sprawy. Obecnie słowo tolerancja jest jednak wypaczone i mam wrażenie, że środowiska lewicowe stwierdziły, że mają wyłączność na stwierdzanie co jest tolerancyjne (wszystko co lewicowe), a co nie (wszystko co prawicowe).

Tolerancja jest wtedy, gdy mijam muzułmanina i muzułmankę ubranych w swoje szaty w Polsce, ale tolerancji nie ma, gdy muzułmanin w Dubaju chce mnie wsadzić do pierdla za to, że moja dziewczyna porusza się w miniówie, albo że ją pocałuję w miejscu publicznym.

Tolerancja jest, gdy czarny mężczyzna z czarną dziewczyną wchodzi do dzielnicy białych w Nowym Yorku i nikt mu nic nie zrobi, ale nie ma jej, gdy biały mężczyzna wchodzi z białą kobietą do dzielnicy czarnych w Nowym Yorku i jest bardzo wysokie prawdopodobieństwo, że on wyjdzie z nożem w brzuchu, a ona ze spermą w tyłku.

Tolerancja jest, gdy grupa Szwedzkich studentów wychodzi z baru mijając kobietę z bliskiego wschodu i nie zwracają na nią uwagi, ale tolerancji nie ma, gdy grupa imigrantów z bliskiego wschodu napotyka Szwedkę w pustej ulicy i ją gwałcą.

Tolerancja jest, gdy wpiszesz w google "happy black woman" i po wciśnięciu grafiki wyskoczy Ci grafika uśmiechniętej czarnej kobiety, a nie ma jej, gdy wpiszesz "happy white woman" i wyskoczą Ci tylko grafiki białej kobiety z czarnym mężczyzną u boku.

Rozumiecie różnicę między tolerancją, a indoktrynacją?
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 333
Punkty reakcji
79
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Przede wszystkim trzeba chcieć tolerować innych ludzi i jakieś inne sprawy.
Można też nie chcieć tolerować i nikt kogoś do tego nie zmusi.

Dla mnie, TOLERANCJA jest ważną sprawą, ale toleruję tylko dobre rzeczy, które są wartościowe.
Nie toleruję złych rzeczy, które szkodzą.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Czyli nie jesteś tolerancyjny, bo tolerujesz to, co Ci się podoba, ergo - jesteś lewakiem.
 

RafaCoralowa

Zbanowany
Dołączył
18 Maj 2022
Posty
31
Punkty reakcji
3
Tolerancja to ciężka rzecz do zdefiniowania. Uważam się za tolerancyjnego, bo TOLERUJĘ zachowania innych ludzi i ich styl życia.

Toleruję, czyli pozwalam im żyć po swojemu, nie wciskając nosa w nie swoje sprawy. Obecnie słowo tolerancja jest jednak wypaczone i mam wrażenie, że środowiska lewicowe stwierdziły, że mają wyłączność na stwierdzanie co jest tolerancyjne (wszystko co lewicowe), a co nie (wszystko co prawicowe).

Tolerancja jest wtedy, gdy mijam muzułmanina i muzułmankę ubranych w swoje szaty w Polsce, ale tolerancji nie ma, gdy muzułmanin w Dubaju chce mnie wsadzić do pierdla za to, że moja dziewczyna porusza się w miniówie, albo że ją pocałuję w miejscu publicznym.

Tolerancja jest, gdy czarny mężczyzna z czarną dziewczyną wchodzi do dzielnicy białych w Nowym Yorku i nikt mu nic nie zrobi, ale nie ma jej, gdy biały mężczyzna wchodzi z białą kobietą do dzielnicy czarnych w Nowym Yorku i jest bardzo wysokie prawdopodobieństwo, że on wyjdzie z nożem w brzuchu, a ona ze spermą w tyłku.

Tolerancja jest, gdy grupa Szwedzkich studentów wychodzi z baru mijając kobietę z bliskiego wschodu i nie zwracają na nią uwagi, ale tolerancji nie ma, gdy grupa imigrantów z bliskiego wschodu napotyka Szwedkę w pustej ulicy i ją gwałcą.

Tolerancja jest, gdy wpiszesz w google "happy black woman" i po wciśnięciu grafiki wyskoczy Ci grafika uśmiechniętej czarnej kobiety, a nie ma jej, gdy wpiszesz "happy white woman" i wyskoczą Ci tylko grafiki białej kobiety z czarnym mężczyzną u boku.

Rozumiecie różnicę między tolerancją, a indoktrynacją?
O to właśnie chodzi, mega dobrze napisane. Tak jest tolerancja jest pojęciem względnym. To co lewicowe jest cacy, to ca prawicowe jest już beee. I tyle. a to co przytoczyłeś, to sa świetne przykłady tego wszystkiego , porównania idealne.
 

NIwduduNIwoko

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2023
Posty
69
Punkty reakcji
12
Miasto
Волгоград
Dobre, serio dobre. Uśmiałem się do łez albowiem "tolerancję" wrzucono do ogólnego wora i wymaga się tolerancji od wszystkich.
Jakiej zatem tolerancji? Czego - tolerancji?


Tolerować możemy bez większego bólu czy uszczerbku dla siebie na zdrowiu psychicznym:
  • suszę
  • skromne słonecznie lata w Polsce
  • ilość brzydkich i głupich kobiet
  • ludzkość z ilorazem inteligencji z przedziału między ślimakiem a żabą
  • ludzką ślepotę
albo nawet wygoloną żonę (beeee, fuuuj, no ale... tolerancja .... ehhhh)

i tak dalej i dalej.
Powyższe możemy tolerować, ale UE od jakiegoś czasu tolerancję narzuca, wręcz rozkazując tolerować:
  • pedałkowanie
  • lesbijkowanie
  • lgbt
  • dziaranie
  • obecność katastrofy zwanej Islamem
  • niższe zarobki w różnych częściach tej samej UNII
  • wyższe ceny za cokolwiek w różnych częściach tej samej UNII
  • patologię polityczną
  • a także dyskryminację, związaną z jakością obsługi UNIJCZYKÓW w różnych częściach tej samej UNII

Czyli - suma sumarum - mam być tolerancyjny choćby dla 20.000.000 najeźdzców ze wschodu na Polskę, która odebrała ludziom stołki z pracą, potem płacę, następnie wzięli się za tanie mieszkania i stancje, teraz obrabiają czyjeś żony i mężów a za rok czy dwa tolerancyjnie będę musiał zamknąć dziób, jooo???
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 443
Punkty reakcji
83
Nikogo normalnego nie interesuje z kim kto inny sypia, czy i ile ma dzieci? Albo w co się ubiera.
A obchodzić nie powinno też w co wierzy i która partię popiera. Do tego jeszcze niestety nasze społeczeństwo nie dorosło. A szkoda
 

NIwduduNIwoko

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2023
Posty
69
Punkty reakcji
12
Miasto
Волгоград
Sienno, zrozum, problem w tym że... no właśnie, nikogo nie interesuje a powinno!
A wiesz czemu?
Bo dzięki temu, że ludzie normalni przyzwolili na "wsio" karaluchy wylazły z jam na ulice i teraz nawet prawo nakazuje młodszym pokolenion brać pod uwagę możliwość obecności płci trzeciej - nijakiej.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 443
Punkty reakcji
83
Z jakiej racji akurat Ty masz ustalać, co jest normalne a co nie? Każdy niech sobie żyje po swojemu, o ile nie krzywdzi tym innych np. narzucając własna postawę, co właśnie próbujesz robić.
Bardzo dobrze, ze ludzie poszli tak do przodu, że przestali piętnować inność. Choć dalej pokutuje, przecząca rozumowi ciemnota, że homoseksualizmem można kogoś zarazić, bądź go wypromować.:) Kto się takiego czegoś może bać? Chyba tylko kryptogej jakiś.
Inną sprawę jest używanie lgbt do celów politycznych, ale pożywkę temu dają prawicowi zacietrzewieńcy właśnie.
Odpuściliby temat. Przyjęli do wiadomości, że ludzie są różni i o ile nie mordują, nie gwałcą, itp. ich prawa do bycia sobą nikt nie powinien podważać. Wtedy wreszcie pożywka dla żenującego ekstemizmu lgbt, by się skończyła.
Wtedy te wszystkie podejrzane lobby- dla burzenia porządku w celu szemranych, politycznych interesów, musiałoby szukać sobie nowej, bardziej absurdalnej, a ta już by tak łatwo ludzi za sobą nie pociągnęła.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 419
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Nikogo normalnego nie interesuje z kim kto inny sypia, czy i ile ma dzieci? Albo w co się ubiera.
A obchodzić nie powinno też w co wierzy i która partię popiera. Do tego jeszcze niestety nasze społeczeństwo nie dorosło. A szkoda
Takie osoby tworzą sekty
Liberalno lewicowe , anarchistyczne
Albo anarchizm wersji tęczowej.
Te osoby odpowiadają za
Epidemię HIV, terroryzm islamski .
Tego powodu tylko te środowiska
Mogą brać udział ich paradach
A inne poglądy nawet jak je
Uznają nie mogą np Niemcy
Alternatywa dla Niemiec
Zakaz udziału w paradzie i
Nic nie ma przeciwko nim i
To samo Szwecji.
1 te osoby odpowiadają za
HIV a ich życie rujnuje zdrowie
A skutek agresywna forma
HIV i spora część facetów
Homo umiera na HIV i każdy
Zastanawia jakim cudem łapią go
Masowo i jawnie ignorują zasady
Bezpieczeństwa a łapią go
Przyjmując funkcję fizyczną kobiety
Albo przyjmując brudy za pomocą
Ust i języka plus psie akty
Między sobą .
Na rujnujące życie płaci całe
Społeczeństwo bo te leki są
Drogie i swoim życiem okradają
Społeczeństwo i bez badań
Sprowadzenie czarnych a USA odpowiadają
Za sprowadzenie do Ameryki
Północnej HIV i swoich dzielnicach
Masowo na to umierają .
2 sprowadzenie terroryzmu
Islamskiego do Europy i
Bez badań każdy płaci na HIV
Od czarnych którzy mają go
Masowo . Merkel
Zakochana w tęczy odpowiada za
Ich patologię i zamachy .
3 subkulturą homo i inne zachowania
Jest demoniczna i pokazała
To historia ludy które robiły
Tych czynów kult składały
Ofiary ludzkie głównie z dzieci
I naturalne były akty z dzieckiem
Głównie facet i chłopiec.
4 promowanie oszustwa i
Gwałtu przez faceta udającego
Kobietę bo ma fobię gdy nie
Chce go dotykać albo nie
Uznaję facetów z piersiami
I męskimi organami a za to
Te osoby spotyka bicie i
Morderstwo za oszustwo a
Te osoby robią tego fobie i
Większość pada ofiarą
Powodu udawania fizycznie kobiety
I jawnego oszustwa i
Zmiana płci powinna być
Zakazana a szczególnie u dzieci i
Prawnie nie może nic a nagle
Może zmienić się kobietę i
Rujnować przez hormony życie i
Blokady dojrzewania .
Tego powodu każdy uznaje
Istnieją tylko związki facet i kobieta
A płcie są dwie i nie da się jej
Zmienić i naprawia się przez
Celibat albo zwykle związki
Albo skrajnie bierze się leki
Na brak popędu albo kastracja.
 
Ostatnia edycja:

NIwduduNIwoko

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2023
Posty
69
Punkty reakcji
12
Miasto
Волгоград
Z jakiej racji akurat Ty masz ustalać, co jest normalne a co nie?
Z racji wieku, doświadczenia, przeżyć, obecności rozumu i ojcostwa - ojca chcącego wychować dzieci na normalne dzieci.
Samiec + samica = rodzina
Tak było zawsze i powinno zostać na zawsze. To genetyka tu rządzi a nie widzi mi się lgbt.
Dla mnie homo to chore i tyle w temacie., pseudo człowieczeństwo tak zdegenerowane, że tylko sami siebie chcą, bo nikt inny ich nie chce.
Ich żywot przeczy prawom do przetrwania żywota na tej planecie.
o ile nie krzywdzi tym innych np. narzucając własna postawę,
Obecność tej rasy narzuca mi "inność" w sposobie wychowywania swoich ,normalnych dzieci, bo gdy dzieci zachowując się normalnie w szkole - czyli wytykając spedalone dziwadła paluchami - wracają ze szkoły z uwagą w dzienniczku i ze łzami w oczach.
Bardzo dobrze, ze ludzie poszli tak do przodu, że przestali piętnować inność.
Ci, którzy w to poszli to nie ludzie. Ciekawe, jak miło będzie np. Tobie, gdy synek podrośnie i przyprowadzi mamusi żonę "Zbysia", ubrany w mini kieckę z torebeczką z logo tęczy. Nie oczekujesz potomstwa w postaci wnuków? Nie śni Ci się przedłużenie własnego rodu?
Zatem, kim Siennno jesteś?
Aha, fakt, temat znikomy bo akurat (jeszcze) Ciebie nie dotyczy, prawda?

że homoseksualizmem można kogoś zarazić, bądź go wypromować.
A dzięki komu powstała tzw. obojętność płciowa? Dzisiaj, wielu nastolatkom lotto z kim do wyra idą.
Dzisiaj facet w kiecce na legalu może iść do szkoły i wymaga się - aby dewianta adorować, szanować a nawet i promować bo to teraz cool.
A co urwa z moim prawem do wychowywania dzieci w normalności?


ich prawa do bycia sobą nikt nie powinien podważać.
Psychiatra też nie?

Małym, niekumatym dzieciom w szkołach nakazuje się adoracji pedalstwa i wmawia, że to normalne??
Bo, kilu spedalonym możnym władcom tego Świata to na rękę?
Od małego uczyć, że homo to zdrowe?
 
Ostatnia edycja:

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 443
Punkty reakcji
83
Z racji wieku, doświadczenia, przeżyć, obecności rozumu i ojcostwa - ojca chcącego wychować dzieci na normalne dzieci.
Ten wiek sprawia tyle, że już za światem przestałeś nadążać. A on się zmienia cały czas. Jedyną pewną i stałą rzeczą jest zmiana.
Twoja postawa to też nic nowego, bo w każdych czasach byli starzy, co się obawiali młodych i burzyli na zmieniający się świat.
Ja nawet jeśli będzie mi dane dożyć 100 lat, nie zamierzam się zestarzeć do takiego stopnia.
Tak było zawsze i powinno zostać na zawsze. To genetyka tu rządzi a nie widzi mi się lgbt.
Tak było zawsze, że obok ludzi hetero rodzili się także tacy homo. To ta genetyka tak zarządziła.
Dla mnie homo to chore i tyle w temacie., pseudo człowieczeństwo tak zdegenerowane, że tylko sami siebie chcą, bo nikt inny ich nie chce.
Ich żywot przeczy prawom do przetrwania żywota na tej planecie.
Dla mnie chore jest wtrącanie się w życie innym ludziom. Z czego to wynika- z lęku, kompleksu, słabej osobowości? Człowiek pewny swego i tego kim jest skupia się na swoim życiu, nie cudzym.
Może Cię to zdziwi, ale geje przyjaźnią się z ludźmi hetero. Sama mam takich znajomych, bardzo ich lubię.
Przetrwanie żywota ludzkiego na tej planecie, jakoś specjalnie zagrożone nie jest. Zapewniają je ci heteroseksualni, którzy są w większości. A gdy kiedyś tam w jakiejś odległej przyszłości ludzi zabraknie, co za różnica? Będzie coś innego najwyżej. Co nas to ma obchodzić, skoro nas ani nikogo z naszych bliskich już od dawna wtedy nie będzie?
Obecność tej rasy narzuca mi "inność" w sposobie wychowywania swoich ,normalnych dzieci, bo gdy dzieci zachowując się normalnie w szkole - czyli wytykając spedalone dziwadła paluchami - wracają ze szkoły z uwagą w dzienniczku i ze łzami w oczach.
To naucz dzieci kultury i po problemie. Mnie od dziecka uczono, że nieładnie jest mlaskać, dłubać w nosie, obrażać innych i wytykać ich palcem. U Ciebie to wychowanie zaniedbano? Sam zaniedbałeś je u dzieci? No to się nie dziw, że kiedyś trafią na silniejszego co im tego palucha przetrąci i będą mogły za to podziękować Tobie.:]
Ci, którzy w to poszli to nie ludzie. Ciekawe, jak miło będzie np. Tobie, gdy synek podrośnie i przyprowadzi mamusi żonę "Zbysia", ubrany w mini kieckę z torebeczką z logo tęczy. Nie oczekujesz potomstwa w postaci wnuków? Nie śni Ci się przedłużenie własnego rodu?
Zatem, kim Siennno jesteś?
Aha, fakt, temat znikomy bo akurat (jeszcze) Ciebie nie dotyczy, prawda?
A kto? Ufoludki?
Jeśli z tym ,,Zbysiem w mini kiecce z tęczową torebką'' będzie szczęśliwy, to będzie mi bardzo miło go poznać. Oczywiście, że nie oczekuję wnuków. Z wnuków to ja się mogę co najwyżej ucieszyć, jeśli się pojawią. To nie moja sprawa czy mój syn będzie ojcem, tylko jego.
,,Przedłużenie własnego rodu''🤣🤣 Sorry ale już dawno się tak nie uśmiałam. Nie tylko mi się nie śni, ale też kompletnie mnie żaden ród nie obchodzi. Jedyne co mnie obchodzi to szczęście mojego dziecka, a te osiągnie żyjąc po swojemu, nie po mojemu, czy kogoś innego.
Kim jestem?
Normalną, kochającą mamą. :)
A dzięki komu powstała tzw. obojętność płciowa? Dzisiaj, wielu nastolatkom lotto z kim do wyra idą.
Dzisiaj facet w kiecce na legalu może iść do szkoły i wymaga się - aby dewianta adorować, szanować a nawet i promować bo to teraz cool.
A co urwa z moim prawem do wychowywania dzieci w normalności?
Niech eksperymentują, skoro czują taką potrzebę. Guzik Twoje dzieci powinno obchodzić jak kto się ubiera.
Twoja ,,normalność'' jest moim zdaniem nienormalna, bo oparta na nieuzasadnionym krzywdzeniu innych. I co teraz? Twoja racja jest ,,twojsza''?
No to stosuj ją tylko do siebie. Innym ludziom życia nie mebluj.
Psychiatra też nie?
Też nie. Widzisz, pechowo trafiłeś na totalną sceptyczkę. Dla mnie psychiatra to takie zło konieczne dla ludzi cierpiących psychiczne katusze, niebezpiecznych dla siebie i innych. Jeszcze nie słyszałam, żeby psychiatra kogoś wyleczył. Co najwyżej nafaszeruje prochami z koncernu, z którym akurat ma kontrakt i zamieni taką chorą osobę w znośne dla otoczenia zombie. No ale jak wspomniałam- dla niektórych to zło konieczne. Inaczej dokonaliby większych szkód.
Lekarz to neurolog/neurochirurg, bo zajmuje się leczeniem narządów, co jest wymierne. A w jaki sposób zmierzyć psychikę? Na jakim dowodzie oprzeć? To taka trochę paramedycyna dla mnie. No ale jak wspomniałam dla niektórych są konieczni- Ale na pewno nie dla funkcjonujących w społeczeństwie ludzi, którzy radzą sobie w życiu, nikogo nie krzywdzą- wybrali sobie po prostu alternatywny styl życia.
Małym, niekumatym dzieciom w szkołach nakazuje się adoracji pedalstwa i wmawia, że to normalne??
Bo, kilu spedalonym możnym władcom tego Świata to na rękę?
Jak można kogoś nauczyć być homo? Co za bzdura. Albo się jest homo albo nie i tyle. Żadne uczenie tu nie ma nic do rzeczy.
 
Ostatnia edycja:

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 419
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Ten wiek sprawia tyle, że już za światem przestałeś nadążać. A on się zmienia cały czas. Jedyną pewną i stałą rzeczą jest zmiana.
Twoja postawa to też nic nowego, bo w każdych czasach byli starzy, co się obawiali młodych i burzyli na zmieniający się świat.
Ja nawet jeśli będzie mi dane dożyć 100 lat, nie zamierzam się zestarzeć do takiego stopnia.

Tak było zawsze, że obok ludzi hetero rodzili się także tacy homo. To ta genetyka tak zarządziła.

Dla mnie chore jest wtrącanie się w życie innym ludziom. Z czego to wynika- z lęku, kompleksu, słabej osobowości? Człowiek pewny swego i tego kim jest skupia się na swoim życiu, nie cudzym.
Może Cię to zdziwi, ale geje przyjaźnią się z ludźmi hetero. Sama mam takich znajomych, bardzo ich lubię.
Przetrwanie żywota ludzkiego na tej planecie, jakoś specjalnie zagrożone nie jest. Zapewniają je ci heteroseksualni, którzy są w większości. A gdy kiedyś tam w jakiejś odległej przyszłości ludzi zabraknie, co za różnica? Będzie coś innego najwyżej. Co nas to ma obchodzić, skoro nas ani nikogo z naszych bliskich już od dawna wtedy nie będzie?

To naucz dzieci kultury i po problemie. Mnie od dziecka uczono, że nieładnie jest mlaskać, dłubać w nosie, obrażać innych i wytykać ich palcem. U Ciebie to wychowanie zaniedbano? Sam zaniedbałeś je u dzieci? No to się nie dziw, że kiedyś trafią na silniejszego co im tego palucha przetrąci i będą mogły za to podziękować Tobie.:]

A kto? Ufoludki?
Jeśli z tym ,,Zbysiem w mini kiecce z tęczową torebką'' będzie szczęśliwy, to będzie mi bardzo miło go poznać. Oczywiście, że nie oczekuję wnuków. Z wnuków to ja się mogę co najwyżej ucieszyć, jeśli się pojawią. To nie moja sprawa czy mój syn będzie ojcem, tylko jego.
,,Przedłużenie własnego rodu''🤣🤣 Sorry ale już dawno się tak nie uśmiałam. Nie tylko mi się nie śni, ale też kompletnie mnie żaden ród nie obchodzi. Jedyne co mnie obchodzi to szczęście mojego dziecka, a te osiągnie żyjąc po swojemu, nie po mojemu, czy kogoś innego.
Kim jestem?
Normalną, kochającą mamą. :)

Niech eksperymentują, skoro czują taką potrzebę. Guzik Twoje dzieci powinno obchodzić jak kto się ubiera.
Twoja ,,normalność'' jest moim zdaniem nienormalna, bo oparta na nieuzasadnionym krzywdzeniu innych. I co teraz? Twoja racja jest ,,twojsza''?
No to stosuj ją tylko do siebie. Innym ludziom życia nie mebluj.

Też nie. Widzisz, pechowo trafiłeś na totalną sceptyczkę. Dla mnie psychiatra to takie zło konieczne dla ludzi cierpiących psychiczne katusze, niebezpiecznych dla siebie i innych. Jeszcze nie słyszałam, żeby psychiatra kogoś wyleczył. Co najwyżej nafaszeruje prochami z koncernu, z którym akurat ma kontrakt i zamieni taką chorą osobę w znośne dla otoczenia zombie. No ale jak wspomniałam- dla niektórych to zło konieczne. Inaczej dokonaliby większych szkód.
Lekarz to neurolog/neurochirurg, bo zajmuje się leczeniem narządów, co jest wymierne. A w jaki sposób zmierzyć psychikę? Na jakim dowodzie oprzeć? To taka trochę paramedycyna dla mnie. No ale jak wspomniałam dla niektórych są konieczni- Ale na pewno nie dla funkcjonujących w społeczeństwie ludzi, którzy radzą sobie w życiu, nikogo nie krzywdzą- wybrali sobie po prostu alternatywny styl życia.

Jak można kogoś nauczyć być homo? Co za bzdura. Albo się jest homo albo nie i tyle. Żadne uczenie tu nie ma nic do rzeczy.
Te zachowania to urojenie
Psychiczne niż genetyczne.
Nie ma dowodów na to że
Jest genetyczne albo jakiś
Zbiór genów i jedynie
Istnieją zachowania hetero
Które są prawdziwe tak samo
Jak istnieją dwie płcie i nie
Da się jej zmienić i nie można
Nie mieć żadnej .
Jest to cecha psychiczna
Którą naprawia się przez
Zwykłe związki albo celibat
Zwykły albo religijny jako
Kapłan albo izolacja klasztorze.
Zwykły facet nie udaje fizycznie
Albo mentalnie kobiety i
Nie poniża się fizycznie do
Roli kobiety a tych czynów nie
Udaje psa jak kobieta wobec faceta i
Jest szczególną forma przemocy
I gwałtu w historii by
Fizycznie tak udawał kobietę i
Robi z niego kobietę i rani
Swój tyłek i formie hańby jest
Kastrowany by zredukować
go do kobiety dla których naturalne
są psie akty jako symbol
szacunku za wierność męża
i wykonał podstawowe opłaty .
Nie maca się po organach i nie
Pokazuje emocji między sobą,
Nie udaje przez sukienki i włosy
Kobiety, nie amputuje sobie organów
By mieć niby kobiece albo
Piersi i kutasa.
Odpowiadają za to rodzice którzy
Muszą wymagać naprawy przez
Zwykłe związki albo celibat albo
Terapia która go tak leczy albo
Skrajnym przypadku leki na brak
Popędu lub kastracja dla syna
Całkowita a córka wycięcie
Łechtaczki a cel zwykłe akty
Albo parzenie organów by
Pomóc porzuceniu tego.
1 rozwód bez patologii
I choroba psychiczna dziecka
A skrajnym przypadku udawanie
Fizycznie kobiety .
2 matka pozwala synowi udawać
Fizycznie kobietę i brak tępienia
Tego np zakaz sukienek ,
Malowania, długie włosy,
Ojciec mentalność kobiety
Zamiast sędziego i prokuratora
I nie może dawać mu czułości bo
Jest kobietą tylko robi tak
Matka i uczy go tak robi
Kobietą i dotyk jest kobiecy I
Faceci nie dotykają się żaden
Sposób nawet rodzinie jako
Hańba dewiacji .
3 brak trenowania do 10 lat a
Później tępienie za brak cech
Męskich jak realnym życiu np
Kara fizyczna za czyny
Kobiece i wygląd kobiecy .
4 zmiana płci to urojenie
Wynikające autyzmu który
Leczy się Podwójna tresura
Plus kij i marchewka.
Szpitalu lekarz narzuca to
Mówiąc jest facetem i pomagają
Mu realnie osoby chore które widzą
Faceta i pomaga mu nim być przez
Tresurę i ta osoba biję się pasem,
Film edukacyjny jest facetem plus
Dostaje prądem do mózgu by
Wybrał dobrze obrazek .
Tego czyny są zagrożeniem dla
Siebie i kraju.
1 odpowiadają za HIV i epidemię jego.
Łapią go formie agresywnej.
2 odpowiadają za terroryzm islamski
I zamachy.
3 odpowiadają za aborcję zdrowych
Dzieci, rujnowanie życia dziecku
I jego ciała przez zmianę płci której
Nie ma, rozdawanie antykoncepcji
Szkołach i aborcji, tabletki
Aborcyjne bez wiedzy ojca.
4 świat mody opanowany przez
Te osoby a skutek spora
Cześć kobiet to mentalne prostytutki,
Ubranie i zdjęcia stylu prostytutki,
Prostytucja internetowa, subkultura
Aborcyjna nawet bez wiedzy
I zgody ojca, cnota zdrady ,
Anoreksja, brak wstydu by
Dawać warunki że chce żyć
Pałacu i mityczne kwoty plus
Obce dzieci , okradanie na
Alimentach i rozwodach które
Są dla kobiet i nagrody za zdrady i
Patologię.
5 niby kultura robi facetów
Kobiety a skutek kręgi
Przytulania między sobą,
Zdrada stanu swojego
Przez ubrania i włosy ,
Zdrada stanu przez branie
Obcych dzieci albo po trupach
I redukuje się do służby,
Życie strefie przyjaźni albo
Bez związku jako kolega i
Takie coś to fikcja by był
Kolegą .
 
Ostatnia edycja:

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 419
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Ten wiek sprawia tyle, że już za światem przestałeś nadążać. A on się zmienia cały czas. Jedyną pewną i stałą rzeczą jest zmiana.
Twoja postawa to też nic nowego, bo w każdych czasach byli starzy, co się obawiali młodych i burzyli na zmieniający się świat.
Ja nawet jeśli będzie mi dane dożyć 100 lat, nie zamierzam się zestarzeć do takiego stopnia.

Tak było zawsze, że obok ludzi hetero rodzili się także tacy homo. To ta genetyka tak zarządziła.

Dla mnie chore jest wtrącanie się w życie innym ludziom. Z czego to wynika- z lęku, kompleksu, słabej osobowości? Człowiek pewny swego i tego kim jest skupia się na swoim życiu, nie cudzym.
Może Cię to zdziwi, ale geje przyjaźnią się z ludźmi hetero. Sama mam takich znajomych, bardzo ich lubię.
Przetrwanie żywota ludzkiego na tej planecie, jakoś specjalnie zagrożone nie jest. Zapewniają je ci heteroseksualni, którzy są w większości. A gdy kiedyś tam w jakiejś odległej przyszłości ludzi zabraknie, co za różnica? Będzie coś innego najwyżej. Co nas to ma obchodzić, skoro nas ani nikogo z naszych bliskich już od dawna wtedy nie będzie?

To naucz dzieci kultury i po problemie. Mnie od dziecka uczono, że nieładnie jest mlaskać, dłubać w nosie, obrażać innych i wytykać ich palcem. U Ciebie to wychowanie zaniedbano? Sam zaniedbałeś je u dzieci? No to się nie dziw, że kiedyś trafią na silniejszego co im tego palucha przetrąci i będą mogły za to podziękować Tobie.:]

A kto? Ufoludki?
Jeśli z tym ,,Zbysiem w mini kiecce z tęczową torebką'' będzie szczęśliwy, to będzie mi bardzo miło go poznać. Oczywiście, że nie oczekuję wnuków. Z wnuków to ja się mogę co najwyżej ucieszyć, jeśli się pojawią. To nie moja sprawa czy mój syn będzie ojcem, tylko jego.
,,Przedłużenie własnego rodu''🤣🤣 Sorry ale już dawno się tak nie uśmiałam. Nie tylko mi się nie śni, ale też kompletnie mnie żaden ród nie obchodzi. Jedyne co mnie obchodzi to szczęście mojego dziecka, a te osiągnie żyjąc po swojemu, nie po mojemu, czy kogoś innego.
Kim jestem?
Normalną, kochającą mamą. :)

Niech eksperymentują, skoro czują taką potrzebę. Guzik Twoje dzieci powinno obchodzić jak kto się ubiera.
Twoja ,,normalność'' jest moim zdaniem nienormalna, bo oparta na nieuzasadnionym krzywdzeniu innych. I co teraz? Twoja racja jest ,,twojsza''?
No to stosuj ją tylko do siebie. Innym ludziom życia nie mebluj.

Też nie. Widzisz, pechowo trafiłeś na totalną sceptyczkę. Dla mnie psychiatra to takie zło konieczne dla ludzi cierpiących psychiczne katusze, niebezpiecznych dla siebie i innych. Jeszcze nie słyszałam, żeby psychiatra kogoś wyleczył. Co najwyżej nafaszeruje prochami z koncernu, z którym akurat ma kontrakt i zamieni taką chorą osobę w znośne dla otoczenia zombie. No ale jak wspomniałam- dla niektórych to zło konieczne. Inaczej dokonaliby większych szkód.
Lekarz to neurolog/neurochirurg, bo zajmuje się leczeniem narządów, co jest wymierne. A w jaki sposób zmierzyć psychikę? Na jakim dowodzie oprzeć? To taka trochę paramedycyna dla mnie. No ale jak wspomniałam dla niektórych są konieczni- Ale na pewno nie dla funkcjonujących w społeczeństwie ludzi, którzy radzą sobie w życiu, nikogo nie krzywdzą- wybrali sobie po prostu alternatywny styl życia.

Jak można kogoś nauczyć być homo? Co za bzdura. Albo się jest homo albo nie i tyle. Żadne uczenie tu nie ma nic do rzeczy.
Ostatni punkt jest prawdziwy i
Tego powodu chcą wejść do szkoły i
Szkoła powinna być od nich wolna
Przez tradycyjne ubrania i zakaz
Dla facetów udawania kobiety a
Skutek Wielkiej Brytanii spora
Cześć dzieci uznaje siebie za te
Osoby a rodzice zakaz protestu i
Zabrania dzieci.
Europie Zachodniej edukacja seksualna
Ma charakter perwersyjny i promuje
Te urojone zachowania i uczy że
Można wybrać sobie płeć a dzieci
Oglądają szkole cudaka który
Udaje kobietę albo robi dla dzieci
Taniec przebraniu kobiety .
Urojenie że dziecko ma seksualność
Której nie ma i facet bi który
Jest urojeniem .
Fragment że strony Polsatu.
Wielka Brytania. Rośnie odsetek osób homo- i biseksualnych

Jako homoseksualiści lub biseksualiści identyfikowało się w 2019 r. 2,7 proc. osób powyżej 16 lat, co w liczbach bezwzględnych przekłada się na ok. 1,4 mln osób i jest zauważalnym wzrostem w stosunku do sytuacji z roku 2018, gdy było to 2,2 proc., czyli 1,2 mln.
Osoby deklarujące się jako wyłącznie homoseksualne stanowiły w 2019 r. 1,6 proc. populacji powyżej 16. roku życia, a biseksualne - 1,1 proc. W obu przypadkach ich odsetek rośnie, bo w 2015 r. było to odpowiednio 1,2 proc. oraz 0,7 proc. Na przestrzeni tego okresu zwiększył się także odsetek osób, które deklarują inną orientację seksualną, odpowiadają "nie wiem", lub odmawiają odpowiedzi.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 443
Punkty reakcji
83
Panie k, ja mam sporo tolerancji w sobie , także dla ludzi piszących bzdety, niemniej jednak w tym wątku się nie dogadamy. Tracisz czas ze swoimi wywodami.
Może w innym wątku znajdzie się jakiś wspólny punkt zaczepienia(?), bo ,,dziwny jest ten świat'', ale na pewno nie tutaj. Podejrzewam zresztą, że mało gdzie.
Pozdrawiam:)
 
Ostatnia edycja:

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 408
Punkty reakcji
165
Miasto
Polska
Ten wiek sprawia tyle, że już za światem przestałeś nadążać. A on się zmienia cały czas. Jedyną pewną i stałą rzeczą jest zmiana.
Nic się nie zmienia, od początku swiata swiat istnieje dzieki temu że samice i samce mają potomstwo, to jest stałe. I właśnie po to ta promocja LGBT bo elity tego swiata uznały[całkiem słusznie] że jest już za dużo ludzi. Tylko ze o dziwo probują zmniejszyć dzietność tam gdzie jest ona minimalna, w Europie i innych czesciach swiata gdzoie ludzie są w miarę zamożni i wykształceni. Być może chodzi wlasnie o to?
Bo głupimi i niewykształconymi łatwiej rządzic?

Jesli chcą zmniejszyć liczbę ludność to trzeba wprowadzac sterylizację w Afryce w Indiach, Bangladeszu, Pakistanie itd bo to tam rodzi się ogromna większość ludzi.
Europa wymiera i jeszcze probuje się to przyspieszyć propagując LGBT wsrod dzieci i młodzieży.
Tak było zawsze, że obok ludzi hetero rodzili się także tacy homo. To ta genetyka tak zarządziła.
Co ty powiesz genetyka? A ja myślę to to psychika. Jak sie propaguje homoseksualność i tym podobne to dzieci łatwo do tego namówić i genetyka nie ma z tym nic wspólnego. Młody człowiek szczególnie mężczyzna potrzebuje seksu jak wody, latwo wtedy skierować jego popędy w każdą stronę.
To nie moja sprawa czy mój syn będzie ojcem, tylko jego.
Ciekawe pojęcie, tak obojętny ci jest ten syn? Nie chcesz dla niego czegoś dobrego? A może uważasz ze bycie matką, ojcem to coś złego i ty sie po prostu strasznie poswięcasz mając dziecko?
Niech eksperymentują, skoro czują taką potrzebę. Guzik Twoje dzieci powinno obchodzić jak kto się ubiera.
Chcesz zrobic z ludzi robotów ktorzy niczym się nie interesują poza sobą? Oczywiscie ze może mnie interesować jak kto sie ubiera, może mi sie to nie podobać ale trzeba to tolerować. To jest własnie tolerancja... nie podoba mi się ale to toleruję dopóki mi to nie zagraża lub mojej rodzinie, wspólnocie.
Jak można kogoś nauczyć być homo? Co za bzdura. Albo się jest homo albo nie i tyle. Żadne uczenie tu nie ma nic do rzeczy.
Bardzo łatwo można to zrobić. Przykladem tego są więzienia. Tam przychodzi hetero a po latach wychodzi homo. Nigdy o tym nie słyszalaś.
Popęd seksualny to sprawa psychiki, zmieniasz psychikę i masz homo i tyle.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 443
Punkty reakcji
83
Saymon, nie osłabiaj mnie, że Ty taki ciemny jesteś? Już mi się dwa razy nie chce tego samego pisać.
Czyli mam rozumieć, że boisz się, że się innemu facetowi do tyłka dobierzesz pod wpływem propagandy?🤣🤣 Potwierdzasz zatem moją teorię, ze gejów boją się kryptogeje:) Ja choćbym chciała lesbijką się nie stanę, bo mnie to nie kręci, a na cholerę mam się w łóżku nudzić?
Więzienia to najlepsza beka z homofobów dla mnie. Idzie taki macho(pisałam już co to macho i przypomnę- karykatura mężczyzny) i się podnieca, że to on kogoś wyr... a nie jego. No na moje to ten co ruch..., się bardziej skompromitował, bo tamten nie bardzo miał co do powiedzenia. A tak naprawdę to tylko mit w więzieniach. Taki sam jak ciężkie warunki dla pedofilów. Nikt w więzieniu, nikogo nie gwałci. Nie te czasy. No chyba, że pojawi się dobrowolny cwel, to już inna bajka. A pedofile siedzą w strzeżonych celach i poznają sobie nowych kolegów, bo są izolowani z podobnymi sobie.... Włos im z głowy nie spada( a szkoda!), bo inaczej ktoś by ciężko beknął za niedopilnowanie... Jedyne na co są narażeni to wyzwiska z oddali.
Ty naprawdę masz tak ciasne horyzonty, że trudno Ci sobie wyobrazić zainteresowania,/hobby nie sprowadzające się do wchrzaniania w przestrzeń drugiego człowieka?
 
Ostatnia edycja:
Do góry