Tokio Hotel

Piskllak

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2006
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Jamajka :) Gorąca stolica reggae :)
Do tokio hotel mam stosunek obojętno-ujemny. Tzn., że wkurzają mnie trochę, ale nie żebym ich od razu nienawidzila. Dziewczynki chcą, to grają(Gustav i Georg są normalni). Lubię tylko i wylącznie ich muzykę, mimo że trochę przeszkadza mi j. niemiecki. Ale zgadzam się z którąś z wcześniejszych wypowiedzi. Psują subkulturę metalów. Nie, żebym tam należala do jakiejś subkultury, ale niedlugo wytworzy sie subkultura tokiohotelowców. Takich wlasnie na czarno ubranych nastolatek teraz się w szkolach roi. Ale przynajmniej robią co lubią, nie z jakiegoś tam "rodzicowego" przymusu
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Do tokio hotel mam stosunek obojętno-ujemny. Tzn., że wkurzają mnie trochę, ale nie żebym ich od razu nienawidzila. Dziewczynki chcą, to grają(Gustav i Georg są normalni). Lubię tylko i wylącznie ich muzykę, mimo że trochę przeszkadza mi j. niemiecki. Ale zgadzam się z którąś z wcześniejszych wypowiedzi. Psują subkulturę metalów. Nie, żebym tam należala do jakiejś subkultury, ale niedlugo wytworzy sie subkultura tokiohotelowców. Takich wlasnie na czarno ubranych nastolatek teraz się w szkolach roi. Ale przynajmniej robią co lubią, nie z jakiegoś tam "rodzicowego" przymusu

o k*rwa... :> :hahaha: :hahaha: :hahaha: :ban: :bije:
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
daj spokój, ona ma dopiero 13lat.

Ja sobie wypraszam... Też mam 13 :D Ale czasami 13latka powie coś mądrzejszego niż 18latek... Ale CZASAMI ma duże znaczenie :D

Ja tam TH słucham... Był na to wielki boom (czy tam bum) i wszyscy słuchają... A teraz już powoli mania się kończy... Chociaż u mnie w glosnikach właśnie leci Wenn Nicht Mer Geht i mi się to podoba i będzie podobalo, bo gustu się nie zmienia pod wplywem kolezanek. I niemówcie (piszcie), że przez nich po szkołach chodzą dziewczyny poubierane na czarno z ich powodu. Bo to, że one chcą się tak ubrać i kaleczą "metalowy styl" czy jak to tam bylo nazwane, to już nie wina Tokio Hotel, tylko ich wybór.

I mam nadzieję, że moja wypowiedź nie zostanie odebrana tekstem
daj spokój, ona ma dopiero 13lat.



(A tak na marginesie to był mój setny post)
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
O 13 lat za mało :D
Zastanawiam się dlaczego napisałaś, że TH psuje subkulturę metalu ?!
Co do k... ma TH z metalem :lol: ?!
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
ło i jeszcze jakie fochy robi..
nie mozesz usunąc swojego konta..
nie denerwuj sie tak bo każdy ma swoje zdanie a że Ty się z nim nie zgadzasz i masz inne to nie znaczy ze masz sie odrazu obrażać ;)
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
kurde ja tam nie wiem co wszyscy maja do TH
zyje sobie gdzies 4 syneczkow ktorzy zrobili kariere i za to ich szanuje bo wybili sie sami a nie tak jak blog27 dzieki rodzica :/
ich muzyka mi nie przeszkadza bo ja tam mam obojetne nastawienie do rodzaju muzyki
oczywiscie nie jestem tez ich fanka :p
poprostu niech se tam beda bo nic zlego nie robia
jezeli sie komus nie podoba ta muzyka to niech nie slucha
no niektorych moze draznic to w jaki sposob sie ubieraja ale to przeciez ich styl i co wy macie do tego
nie wiem pod jaki styl to sie podciaga ale oni sami podobno mowia ze graja rocka :lol: ale nie komentujmy tego :D
a wogole nie rozumiem lasek ktore za nimi szaleja i jak sie dowiedza ze bill przytulil jakas fanke to se zyly podcinaja :mruga: no ale to juz sie ulomnosc nazywa
a z drogiej strony nie kumam jak mozna ich nienawidzic tak bardzo jak wiekszosc facetow....to sie poprosu zazdrosc nazywa ze za TH lataja miliony kobitek a za nimi nie :D

no ale sie rozpisalam :D
 

leshniak

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
361
Punkty reakcji
0
Miasto
zza firewalla :)
ja bym nic do nich nie mial gdyby sie tak nie odwalali o_O dziewczyny glownie za tym szaleja i nie wiem co w nich widza :/ moim zdaniem zalosnie wygladaja... jeszcze te ich 'parowki' na brzuchu jak widzialem ich foty w bravo :/ 0 faceta w nich...
 

kropla_deszczu

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
34
No wiec widze ze moje zdanie też by sie tu przydało...
A wiec zaczne od tego że gdy poraz pierwszy ich zobaczyłam to tak jak większośc myślałam że wokalista to dziewczyna... ale cóż sie dziwić skoro rysy twarzy ma bardzo kobiece i sie maluje (a kiedys kumpela mi przesłała ich foty-bo ich wielką fanką jest :/ i gdy zobaczyłam fotke jak ten cały Bill był mały to naprade wyglądał jak dziewczyna no sami zobaczcie...)
A nie przepadam za ich stylem, za muzyką i wogóle...
Ale wiecie co mnie w nich najbardziej denerwuje? To że po niekąd śpiewają rocka(ale to naprawde lekkiego :/) to jeszcze ten drugi co gra na gitarze chyba Tom wygląda i słucha hip-hopu , gra w rockowej kapelii i nosi dredy :/ mógłby sie zastanowić jaki ma styl :/
Przecież dredy to jest znak rozpoznawczy rastamanów... i dlatego chętnie bym mu je ścieła...
yrr... jednym słowem są do kitu... :buuu:

A o to wasz ukochany Bill ... bleee...
 

Attachments

  • Bill__dzieciństwo.jpg
    Bill__dzieciństwo.jpg
    76 KB · Wyświetleń: 25
Do góry