To wciąż boli..

PumCiiaxdd

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2010
Posty
40
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Od dawna nie jestem dziewicą . Za sobą mam już 11 razy . Czasami stosunek mnie boli, a czasami nie... . Czy ja nie mogę się wyluzować, czy co ? Co ja mam zrobić, żeby to nie bolało?
Też tak macie? Jakie są na to Wasze sposoby?
 

katik

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
299
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Kiedy najbardziej cię boli? Podczas całego stosunku czujesz ból?

Mnie zawsze boli, ale tylko na początku. Myślę, że w moim przypadku żel nawilżający rozwiązałby problem.
 

PumCiiaxdd

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2010
Posty
40
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Kiedy najbardziej cię boli? Podczas całego stosunku czujesz ból?

Mnie zawsze boli, ale tylko na początku. Myślę, że w moim przypadku żel nawilżający rozwiązałby problem.


Zależy.
Często na początku, lecz w trakcie też się zdarza.
Są chwile, gdzie w ogóle nie boli.
A co do żelu - dokładnie, to jaki?
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
Durex Play

//EDIT: Jeśli chcesz uprawiać seks codziennie, na pół roku powinno starczyć, bardzo mała ilość i efekt o NIEBO lepszy ;)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
przy którym taki dobry efekt niby? bo miałam ten czerwony i rewelacji nie bylo

a co do żelu to może na początek kup w aptece Feminum- taki zwykły nawilżający ;)
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Mnie tez zawsze boli na poczatku,ale da sie to zniesc:)
Nam moj gin zaproponowal zwykla oliwke dla dzidziusia i dziala:)Gdy ja stosujemy boli nie ma:)
 

PumCiiaxdd

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2010
Posty
40
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Cieszę się, że nie jestem sama ; )
Na początek spróbuję od oliwki dla dzidziusia ;D - Jeżeli nie poskutkuje sięgnę po inne przez was wymienione środki .
A może ktoś jeszcze ma jakieś propozycje? Czy to też wina tego, że nie mogę się wyluzować ? Macie też obawy przed uprawianiem seksu? Tzn. czy się boicie.
 

kierowiec

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2010
Posty
47
Punkty reakcji
1
Ja nie miałem takiej sytuacji, tzn nie przypominam by narzeczona się skarżyła. Ale za to kumpel miał i dziewczyna nie chciała z nim tego robić. Stosowała jakiś żel nawilżający i pomogło. Nie stresuj się tak. To może szkodzić, zarówno tobie jak i partnerowi. I mów mu jeżeli cię boli. Nie oszukuj.
 

studentka_TWP

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
89
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
z łona matki
Apropo bólu. Popieram te wszystkie specyfiki które wcześniej zostały wymienione.
Jednak, kiedy rozpoczynaliśmy współżycie z Miśkiem też różnie bywało. Często a możne nawet i zawsze bolało. Zawsze mój mężczyzna tłumaczył mi ze jak coś jest nie tak to mam mówić. To była zasada nr 1, bardzo z resztą ważna bo to dawało mi w pewnym sensie ""poczucie bezpieczeństwa"".Z czasem zaczęło boleć coraz częściej nie wiedziałam czemu. Z perspektywy czasu uświadamiam sobie jak wielki był mój strach i wszelkie obawy przed zajściem w ciążę (miałam wtedy 22 lata i dla mnie było to zbyt wcześnie)Duży wpływ na nasz sex, miało także poczucie bezpieczeństwa w senie rodzina. Na początku pomimo tego ze mój Misiek u mnie nocował (dzieli nasz 50 km )to ja musiałam nocować w drugim pokoju. Wiec siedząc wspólnie wieczorkiem "przy świecach" świadomość ze ktoś wejdzie i nas nakryje mnie zabijała. Na początku nie ma co ukrywać, mój mężczyzna wszystkiego się uczył.Różnie to bywało raz wychodziło mu to wyśmienicie drugim razem trochę mniej wyśmienicie ;)
W tej chwili jestem szczęśliwa w związku z moim mężczyzną i każde nasze zbliżenie kończy się płomiennym seksem.

Być możne nie możesz się zrelaksować i to powoduje twój ból. Następnym razem spróbuj się do tego przygotować.

Pewnego razu kupiłam 2 czy 3 (bodajże 50szt.)opakowania świeczników (takie zwykłe podgrzewacze nie kupuj wszystkich zapachowych bo nie będzie pachnieć ;))Rozstawiłam po całym pokoju. Świeczki były wszędzie: jedna obok drugiej (nie musiałam zapalać żadnego innego światła - taki był tego cel)

Pomimo tego ze mam łóżko :p Tego dnia pościeliłam na podłodze. Warstwa 2 czy 3 koców i pościel.Do tego na środku dobre winko jakie oboje lubimy i 2 kieliszki.

Seksowna bielizna oczywiście jako obowiązkowa (jeśli nie masz takowej ;) bielizny wystarczy ze będziesz ubrana wyzywająco) i mocny makijaż.

No i muzyczka jakaś tam delikatna w tle ;) Ostatnio załączyłam radyjko z gg kanał tylko we dwoje - sprawdza się :p

Pamiętaj też o żelu, o którym wcześniej mówiono :)

Nie śpieszcie się. wypijcie winko poflirtujcie. Twój facet będzie miło zaskoczony i ty się zrelaksujesz.
Nie zakładaj ze coś się nie uda. Pamiętaj ze jeżeli Twój facet Cie kocha to w KAŻDEJ scenerii będziesz dla niego BOGINIĄ.
Po prostu zamknij oczy i niech robi z Tobą co tylko chce :)

A tak ogólnie to:
Porozmawiaj ze swoim facetem o swoich wszelkich obawach. Powiedz mu co cię gryzie, czego możesz się obawiać. Z czasem na pewno to zaowocuje w namiętny i przede wszystkim przyjemny sex. :D

Życzę powodzenia i 3m się :) :eek:k:
 

PumCiiaxdd

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2010
Posty
40
Punkty reakcji
1
Wiek
31
A no rzeczywiście mam obawy przed ciążą. Zawsze przed stosunkiem nastawiam się na ból. No, ale dzięki za rady ; ] Czy ktoś jeszcze miał/ma podobne problemy??
 

studentka_TWP

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
89
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
z łona matki
Nie możesz psychicznie nastawiać się na ból! Bo strach jaki Cię obleci sprawi ze na prawdę będziesz się bała.
Musisz nastawić się ze Twój facet wie co robi i na pewno dołoży wszelkich starań żeby było wam przyjemnie. To tak samo jak w życiu - nie możesz z góry zakładać porażki. Aby coś osiągnąć musisz iść do celu. Tak samo tutaj za każdym razem musisz myśleć ze to będzie najprzyjemniejsza chwila w Twoim życiu ;) Serio to pomaga. Ja wiem ze to nie jest łatwe i nie przychodzi ot tak ale wiara działa cuda :)

A tak swoją drogą byłaś u ginekologa ? Nic nie stwierdził niepokojącego ? Wiesz w sumie nigdy nic nie wiadomo. My tu mówimy o psychice ale możne faktycznie powinnaś się upewnić. Nawet dla własnego zdrowia.

Pozdrawiam :)
Uszy do Góry :) 3m się :)
 

PumCiiaxdd

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2010
Posty
40
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Byłam u ginekologa i nic nie stwierdził ; ]


BaRoNeQ jeżeli nie umiesz się normalnie wypowiadać to tutaj nie pisz.
Poszukaj sobie raczej forum dla niekulturalnych ludzi..
 

zarabianie435

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2010
Posty
46
Punkty reakcji
0
Byłam u ginekologa i nic nie stwierdził ; ]


BaRoNeQ jeżeli nie umiesz się normalnie wypowiadać to tutaj nie pisz.
Poszukaj sobie raczej forum dla niekulturalnych ludzi..


Gdy jesteś zbyt mało podniecona i rozluzniona wtedy może boleć. Polecam min ok. 30 minutową grę wstępną.
 

miszczunio

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2010
Posty
96
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Za sobą mam już 11 razy
chwalisz się czy żalisz?
widać, że jeśli tak dokładnie liczysz swoje stosunki chodzi Ci tylko o ich zaliczanie, więc... :bag:
 

aga2r

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Mnie tez zawsze boli na poczatku,ale da sie to zniesc:)
NIE NIE NIE! tak nie powinno być!


Co do tematu to proponuje dłuuuugą grę wstępną połączoną z zabawą żelem, sądzę, że ten z efektem chłodzenia może się sprawdzić, bo to całkiem przyjemna "różnica temperatur" :)
 
Do góry