To ile macie punktów z egzaminu gimnazjalnego?

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
Byle by się dostać do szkoły I wyboru ^^

Też tak mówiłam, gdy miałam beznadziejne wyniki z egzaminu- nawet wstyd się przyznawać... :(
i spoko jestem w bardzo dobrej szkole, z wysokim poziomem, ale co z tego jak ciągle wydaje mi się, że już wszyscy nauczyciele znają wyniki z egzaminu gimnazjalnego... za tępaka mnie uznają/uznali.
 

asq

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
76
Punkty reakcji
0
Dodkładnie taki san wynik jak Southyam :D
41 humanistyczny
28 mat - przyr
xD
ogólnie to może być...mam nadzieję, że się dostane to tej klasy co chce :D
Pozdrawiam:)
 

Simed

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
Gratuluje wszystkim co zamieścili SWOJE wyniki i są z nich zadowoleni;]

Ja jestem bardzo zadowolony ze swoich;]
Matma 40(liczylem na 36-39pkt)
Polski 35(liczyłem na max 30;p)
Angol 38(całkowicie olałem, bo nie jest mi potrzebny)
Jak na moje oceny to bdb nigdy w życiu nie miałem większej średniej niż 4,1(trzymam poziom od 4podstawówki) Jedynie w tym roku się wybiłem na 4.5(nauczyciele podciągali, żeby do rekrutacji było więcej)

Z matmy skopalem banalne zamknięte i otwarte z dachami:} hah ja do pola powierzchni policzyłem podłogę i te boki xD heh
A z polaka wyniki pozytywnie mnie zaskoczyły(po takim skopaniu);D W zamkniętych miałem 4 błędy. Podanie bardzo dobre, ale rozprawkę nie najlepszą;p Miałem 4 argumenty sam nie wiem jak mogłem takie wymyślić i jak mi takie mogli dobrze ocenić;D
1arg miałem o Syzyfie, który całe życie za karę tułał się z kamieniem pod górkę, a ten kamień spadał
2arg miałem również o tułaczce napisałem że duchy w POWIEŚCI ZEMSTA za różne sprawki tułały się;p xD
3arg O tym że jeśli idziemy na spacer nie możemy mówić że to wyprawa lub tułaczka, bo to tylko spacer(hah xD)
4arg O Kaminskim(ten raczej dobrze;])
Pozdrawiam
 

asq

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
76
Punkty reakcji
0
A ja myślałam, że rozprawke lepiej mi ocenią. Miałam tylko 10/15 :/
1 arg. "W pustyni i..."
2. "Mały Książę"
3. "odyseja"
4 równiez o Kamińskim :D
 

obcyxxx

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2008
Posty
140
Punkty reakcji
0
a ja napisałem o Napoleonie, Kolumbie o gościu z pierwszego teksu w arkuszu i chyba jeszcze kogoś ale nie jestem pewien i jest 9/15 :D a myśałem że będzie z jakieś 6 pkt
 
A

Anitkaa

Guest
A ja jestem zadowolona po egzaminach ;)
Teraz tylko ostatni tydzień przemęczyć i WAKACJE :D
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
A ja nawet nie wiem za co ile mam punktów, bo nam dawali na takich paskach i tam są jakieś różne rubryczki, ale co z tego, jak ja nie wiem co poszczególna oznacza :/
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
A ja nawet nie wiem za co ile mam punktów, bo nam dawali na takich paskach i tam są jakieś różne rubryczki, ale co z tego, jak ja nie wiem co poszczególna oznacza :/

Nam też ale w internecie są dokładnie wyniki tylko musisz znać hasło i nick(pesel) ale u nas to rozdawał dyrektor w szkole. xd
 

czwarta_furia

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Puławy
no ja jestem w sumie zadowolona, trochę z mat-przyr poleciałam, bo tylko 38 pkt, ale human - ok - 48 pkt.
więc wychodzi mi 86 punktów, razem z ocenami 136, może gdzieś się dostanę XD
 

southryan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2007
Posty
517
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Balamb Garden
Dodkładnie taki san wynik jak Southyam :D
41 humanistyczny
28 mat - przyr
xD
ogólnie to może być...mam nadzieję, że się dostane to tej klasy co chce :D
Pozdrawiam:)
Destination ^^
Razem do mojej wymarzonej szkoły mam 123 ptk. W zeszłym roku próg punktowy wyniósł 110, więc myślę że się dostanę ; ) Już po wystawieniu ocen moja średnia wynosi dokładnie 4.0 : )
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
Na tym forum to widzę wszyscy są zdolni, mądrzy itd. bo kurde nikt poniżej 70 albo 60 nie miał.. chyba :]
 

Sensibilia

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Humanistyczny 43, mat-przyr. 37, angielski 40 (z angielskiego mam 2, z niemca też).
Razem 80 pkt, średnia- dokładnie 3.0 ;D

Do liceum, do którego się wybieram, przyjmują od 40 pkt, ale nie wiem, czy z moim zachowaniem się dostanę :( .

Ogólnie jestem zawiedziona, bo to niski wynik ale w sumie... nie uczyłam się nic, tylko łaziłam na ogniska ("poucze się później" :lol:), a egzaminy pisałam na totalnym kacu.
 

obcyxxx

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2008
Posty
140
Punkty reakcji
0
ej a do technikum z zachowaniem poprawnym przyjmują?? bo do Lo to juz nie:/
 
Do góry