To Bardzo Wazne!aparat Stały!

Preetka'92

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Rybnik
No wiec.. To juz moj 2 post dzisiaj. Tymrazem tyczy sie Aparatów Stałych. Ponieważ ja mam tak:
- JEDYNKI nakładają sie na siebie
- Jedna DWUJKA jest nieco krzywa
- Mam kły wampirka :p
Chciałabym założyc sobie aparat stały. Moj problem polega na tym ze mam do was pare pytan.. A wiec zaczynam:
- ile kosztuje najtanszy aparat stały.. Taki co słabo go widac, Tzn. jakis przezroczysty czy biały..
- Jest Kwiecien.. ja ten aparat chcialabym miec na Wrzesień.. A wiec kiedy mam zaczac chdozic do dentysty ubiegac sie o aparat stały i robic te zdjecia i takie tam.. ogolem kiedy mam sie zglosic do dentysty!:D
- Czy dobrze robie ze na 3 lata zrywam z moim chlopakiem z niemiec.. No bo ja boje sie ze nie bede mu sie juz podobala z tym aparatem, No i przedewcdzystkim czy nie bedzie miał jakiegos obrzydzenia do tych" drutów "
- Czy gdy bede miec ten aparat to lepiej sie nie usmiechac? No bo ja sie bede wstydzic. : (



Wiecie co .. ja chyba jak go bede nosic to zeby nie robic se "siary" Z tymi drutami odizopluje sie od mojej klasy. To bedzie pewnie glupie posuniencie.. Ale boje sie.. Boje sie tego ze mnie oszpecie ten aparat. POMOCY!!!! :papa:
 

cichy_997

I love Roman®
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
574
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
moge Ci tylko powiedzieć, ze znam dziewczyne, która nosi wlasnie aparat i wcale jej to nie oszpecilo :D nie musisz zrywac ze swoim chłopakie, napewno mu to nie bedzie przeszkadzalo, jesli mu na tobie zalezy :D
i nie rób takiej głupoty ze nie bedziesz sie w ogle uśmiechac i odizolujesz sie od klasy. Aparat na zebach to przeciez normalna rzecz :] a jesli nie bedziesz sie spotykac ze znajomymi pomysla ze jestes jakas.....ekhm....nienormalna hehe :]
wiec nie przejmuj sie, przeciez sporo osób nosi aparaty na zebach i jakos z tym zyją :D
nie przejmuj sie i pozdrawiam gorąca :D
 

daniellec

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
167
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
mam to wiedzieć
Po pierwsze nie zrywaj z chłopakiem, bo z aparatem czy bez i tak mu się podobasz;) jestem tego pewna, poza tym czemu miałabyś się odizolować od klasy??? Dużo osób nosi takie aparaty, a niektórym dodają uroku:) także uśmiechaj się ile chcesz.Aparaty nie mają wpływu na to czy cię lubią czy nie( no chyba że ktoś ma nierówno w głowie ;) ) nie przejmuj się tym tak bardzo.
 

m@link@

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Osobiście jestem posiadaczką aparatu stałegoi nie uwarzam żeby mnie oszpecił, nawet zdążyłam go polubić :). Cena takiego aparatu wynosi ok 1,5 tys. przeźroczysty jest troszke droższy bo kosztuje ok 2 tys. Jeżeli chcesz go mieć na wrzesień najlepiej już zarejstruj się w jakiejś poradni ortodentystycznej bo czasami strasznie długo czeka się na wizyte. Jeśli masz jakąś znajomą osobę która nosi aparat to najlepiej z nią pogadaj, niech ci poradzi jakąś dobrą poradnię, bo w niektórych strasznie zdzierają kasę. Nie musisz się wstydzić tego aparatu, w mojej szkole wiele osób go nosi, i kiedy zaczełam go nosić nikt z moich znajomych nie patrzył się na mnie dziwnie z tego powodu. To że masz aparat na zębach przecież nie zmienia tego kim jesteś, i myśle że z tego powodu nie przestaną lubić Cię lubić ludzie z klasy, nie powinnaś się tego wstydzić. Nawet aktorzy na zębach, moja koleżanka chciała sobie go założyć dla ozdoby. Na początku bardzo trudno będzie Ci się do niego przyzwyczaić, będą bolały cię zęby i przez pare dni nie będziesz mogła nic gryźć.
I żeczywiście zrywanie z chłopakiem to batdzo głupie posunięcie....
 

zaneta-17

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2006
Posty
427
Punkty reakcji
0
Miasto
kraków
aparat na zęby wcale nie szpeci często jest wręcz odwrotnie, dodaje uroku...
może to głupie, ale mi się zawsze aparat na zeby podobał i zawsze chciałam taki nosić, ale mam :cenzura: proste zęby więc nie mam potrzeby. jeśli chcesz zrobić porzadek ze swoimi zębami to nie wachaj się tylko zakładaj ten aparat. uważam jednak, że głupio robisz, ze zrywasz z facetem przez to, że chcesz nosic aparat. powiec mu o tym, napewno cię nie odrzuci.
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Zrób tak byś czuła się dobrze, bo jeśli Ci to nie przeszkadza to nie muszisz, poprostu przemyśl jak będzie Ci lepiej....
Wiesz ja z chęcią bym sobie naostrzył kły by były bardziej ostre niż są, i jakby komuś się nie spodobało to to jego problem, bo nie musi na mnie patrzeć.....
 

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
Troche ten temat nie pasuje do tego działu. Lepiej trzeba było go do zdrowie i uroda... nie<_<
 
Do góry