Tłumeczenie na angielski

ZebraZklasą

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2011
Posty
80
Punkty reakcji
1
Miasto
Lublin
Hej;-) Chciałabym poprosić o pomoc w przetłumaczeniu pewnego zdania. "Moja muzyka sprawia, że czuję się/jestem wolna". Z góry dziękuję!
 

maciek3903

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
My music makes me feel free

Ja teraz prosze o przetlumaczenie dosc obszernego tekstu w STRONIE BIERNEJ.

Big Ben znajduje się w Pałacu Westminsterskim w Wielkiej Brytanii. Nazwę Big Ben początkowo nosił jedynie dzwon mieszczący się w wieży świętego Szczepana, zwanej również Wieżą Zegarową, jednak obecnie nazwa odnosi się często zarówno do dzwonu, zegara i samej wieży. Wieża została zbudowana po tym jak w 1834 r. ogień pochłonął część parlamentu. Ostateczne otwarcie nastąpiło 31 maja 1859 roku. Projektantami byli Charles Barry oraz Augustus Pugin. Dzwon nazwany został od imienia sir Benjamina Halla, głównego komisarza robót w 1858 roku. Dzwon został odlany w Whitechapel. Był on drugim dzwonem, ponieważ pierwszy, odlany w Stockton-on-Tees, został uszkodzony podczas próby uruchomienia….. O północy 31 grudnia 1923 roku dźwięk zegara można było po raz pierwszy usłyszeć w radiu BBC, obecnie jest on nadawany codziennie.
 

Karina Bianchi

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej. Proszę o pomoc a mianowicie o sprawdzenie, czy dobrze przetłumaczyłam tytuł pracy na angielski.

wersja polska: koszty logistyki w przedsiębiorstwach produkcyjnych i metody wspierające ich optymalizację.
wersja angielska: logistics costs in enterprises manufacturing and methods of supporting their optimization.

Obawiam się, że jest to tłumaczenie zbyt dosłowne i tym samym błędne. Dzięki z góry za pomoc :)
 

Ewa Wnukowska

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hej mógł by mi ktoś to przetłumaczyć <leże z gramatyki> byłabym wdzięczna :) Dajlepiej jak najszybciej!

Ogólnie rzecz biorąc jesteście cudownym zespołem. Dziękujemy was za te 2 lata, za waszą ciężką pracę, za combacki, za wszystko!

Doceniam wasze utwory ze względu na fakt, iż mają przekaz. Nie są zlepkiem bezsensownych słów, połączonych ze sobą. Dziękuję, że w piosenkach wyrażacie siebie oraz opowiadacie o sobie, ponieważ ja dzięki temu mogę w pewien sposób was poznać. Waszą historię. /Ewson

Cenię was za twórczość, w której oddajecie nam cząstkę siebie. Wypełniliscie sobą moje myśli i serce. Dziękuję za wasze oddanie dla wszystkich Army's. Wspinajcie się jeszcze wyżej ku szczytowi. /Domson


Wspaniały klimat, po prostu muzyka, która od pierwszego usłyszenia nas uzależniła. Jesteśmy wręcz dumne z tego, że was znamy. Współczyjemy tym, którzy tak cudownego zespołu jak wy nie znają. Mamy nadzieję, że dalej będziecie się rozwijać i pokazywać nam jeszcze więcej siebie w tym co robicie.

Wasze piosenki dają nam wsparcie, motywacje, dodają otuchy. Jesteście tak daleko, a mimo wszystko tak blisko naszych serc. Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy OBY TAK DALEJ. Kochamy was całym sercem i czekamy na wasz koncert w Polsce.

A to jeśli ktoś mógłby luknąć czy jest okej:

You mean the world for us, but who are we to you?
You're so close, yet so far.
You're an idols, we're just fans
 

Lorellai

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2015
Posty
184
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Katowice
Ewson00 napisał:
Ogólnie rzecz biorąc jesteście cudownym zespołem. Dziękujemy was za te 2 lata, za waszą ciężką pracę, za combacki, za wszystko! Doceniam wasze utwory ze względu na fakt, iż mają przekaz. Nie są zlepkiem bezsensownych słów, połączonych ze sobą. Dziękuję, że w piosenkach wyrażacie siebie oraz opowiadacie o sobie, ponieważ ja dzięki temu mogę w pewien sposób was poznać. Waszą historię. /Ewson Cenię was za twórczość, w której oddajecie nam cząstkę siebie. Wypełniliscie sobą moje myśli i serce. Dziękuję za wasze oddanie dla wszystkich Army's. Wspinajcie się jeszcze wyżej ku szczytowi. /Domson Wspaniały klimat, po prostu muzyka, która od pierwszego usłyszenia nas uzależniła. Jesteśmy wręcz dumne z tego, że was znamy. Współczyjemy tym, którzy tak cudownego zespołu jak wy nie znają. Mamy nadzieję, że dalej będziecie się rozwijać i pokazywać nam jeszcze więcej siebie w tym co robicie. Wasze piosenki dają nam wsparcie, motywacje, dodają otuchy. Jesteście tak daleko, a mimo wszystko tak blisko naszych serc. Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy OBY TAK DALEJ. Kochamy was całym sercem i czekamy na wasz koncert w Polsce.
Generally speaking, you are a wonderful team. Thank you for those 2 years, for your hard work, for combacki, for everything!

I appreciate your tracks due to the fact that they have the message. They are not a patchwork of meaningless words joined together. Thank you for that you express yourself in your songs and stories about yourselves, because I can know your story better thanks to that. / Ewson

I appreciate you for the work in which you give us a part of yourselves. You've fulfiled my thoughts and heart by yourselves. Thank you for your dedication to all the Army's. Climb even higher towards the top. / Domson

Great atmosphere, just a music that got us addicted from the fist time we have heard it. We are quite proud of the fact that you know it. We feel sorry for those who don't know about such a wonderful team as yours. We hope that you will continue to develop and show us even more to each other in what you are doing.

Your songs give us support, motivation, reassuring. You are so far away and yet so close to our hearts. Happy anniversary Keep it up. We love you with all my heart and look forward to your concert in Poland.
 
Do góry