Three Days Grace

Eadgyth

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Poznań
Czesc!
Niedawno buszowalam na amerykanskim Billboardzie i w sekcji rocka trafilam na zespol, ktory przebil Muse. Nazywaja sie Three Days Grace. Szybciutko postaralam sie o ich album. O oba ich albumy wlasciwie... ;)
Musze powiedziec, ze jest to zgrabne polaczenie popowej melodyki, takiej harmonijnej, niezbyt ciezkiej i pogmatwanej z naprawde sympatycznie rockowymi riffami i ciekawym wokalem. Mnie sie po prostu spodobalo. Zwlaszcza takie utwory jak "Riot" czy hitowy w USA "Animal I Have Become". Milo sie przy tym tupie pod stolem. :lol:
Zetkneliscie sie z ta grupa? Jakie sa Wasze opinie na ich temat?
 

Black_Angel

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Owszem, zetknęłam się....jeden utwór grali chyba w filmie 'szansa na sukces'(z Hilary Duff), ale szczególnie nie przypadli mi do gustu. :p
 

salatka

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2007
Posty
74
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Never Too Late, Just Like You, I Hate Everything About You - 3 super utwory, zwlaszcza ich tresc ;]
 

Eadgyth

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Poznań
Na rewolucje i "glos pokolenia" im sie nie zanosi, ale przeciez mlodziez w USA szaleje za ich songami..
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Ja słyszałam tylko "aj hejt ewryfink abałt ju" Nooo nową Nirvaną to tego nazwać ZDECYDOWANIE nie można <_< Ja wrzucam ich do jednego worka z tymi wszystkimi linkin parkami, my chemical romance'ami, the rasmus'ami itd :lol:
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
Oni są boscy! Kiedy ich pierwszy raz posluchalem od razu mi sie spodobali!
Three Days Grace - I Hate Everything About You
Three Days Grace - Let It Die
Three Days Grace - Never Too Late
Three Days Grace - Time Of Dying
Three Days Grace - Get Out Alive
Three Days Grace - Animal I Have Become
Three Days Grace - Wake Up
Three Days Grace - Drown
Three Days Grace - Just Like You
Three Days Grace - One X
Te są nalepsze! :D
 

slevin

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0
kapel jest naprawde swietna / ale w zadnym wypadku nei porownywalbym jej do nirvany
boedz nowa nirvana
ale to bedze moj zespol a nie oni... BB)
 

margaryna1234

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
dobre pytanie :)
mocne brzmienie, dość oryginalne, teksty też mają niczego sobie :)
ogólnie zespół mi się bardzo podoba :D

chcociaż nowa Nirvaną to raczej bym tego nie nazwała ... :)
żadnego zespołu nie odważyłabym się porównać do takiej legendy jaką jest Nirvana, na razie nie znam zespołu który mógłby sięz nimi równać :p a poza tym każdy zespół ma swoją własną charyzmę, styl więc nie porównywałabym tego do nieczego :D po prostu Three Days Grace :)

Gipcu dziekuję za przesłanie mp3 :]
 

Tangerine

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
197
Punkty reakcji
0
Fajne energetyczne tylko, że mam wrażenie, że takie tylko na pare sezonów, bo na dłuzszą mete to nudzi. A Nirvana wieczna jest...Lubie "Scared"
 

Ag_juh

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Holandia
Nowa Nirvana, lool ;p

No ale faktem jest że fajnie brzmią ;p

Never too late ma piękny w/g mnie tekst.
A oprócz tego to time of dying, animal I have become, it's all over, just like you, wake up, ect...
 

Morph

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
Ogólnie mogą być tak od czasu do czasu moge ich posłuchac jak mam ochote na cos słabszego, ale Nirvaną to oni nie będą. Zresztą już nie bedzie takiej kapeli jak nirvana.Graniem to mi troche przypominają krzyżówke seethera z hinderem ;) :p
 

Poziomka007

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
569
Punkty reakcji
1
Niedawno odkryłam ten zesół i odrazu mi się spodobał ;) Najbardziej lubię "Never Too Late" jak na razie ;)
Zespół dobrze brzmi. Podoba mi się ;)
 
Do góry