Three Days Grace

esencja

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
704
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Krakau.
Ja slyszalam i slucham wszystkich wydanych piosenek,
ale skąd w ogóle pomysl, zeby nowa nirvana?

po pierwsze - daleko im w brzmieniu
po drugie - kazdy zespol jest jeden i nie widze sensu wlasnie w takim hm, nazewnictwie.
jak np wlasnie nowa nirvana.
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
hm.
kawałek pt. "Pain" całkiem mi się podoba.
muszę zagłębić swoją wiedzę muzyczną na temat tego zespołu i przesłuchać całą ich płytę.

może się później wypowiem, już bardziej sensownie :D
 

Szczurowa

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ciechanów
boskie. ale na pewno nie nowa nirvana !! <_<


Hej, a co oni mają do Nirvany :). Wiadomo, Nirvana była jedna, i nikt jej nie pobije... A oni robią muzykę całkowicie inną:).
Osobiście ich uwielbiam, zwłaszcza "I hate everything about you" i "Time of dying"... Grają naprawdę fajnie, i mają genialne teksty... Jakimś cudem są jedynym zespołem, którego słucham niezależnie od nastroju xD.
 

olapol1993

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
408
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Miasto
No one knows :)
Ja wrzucam ich do jednego worka z tymi wszystkimi linkin parkami, my chemical romance'ami, the rasmus'ami itd
Dokładnie. Jak dla mnie zespół nijaki. Za 1,2 czy 3 razem jak się słucha może i są fajni, ale potem zaczyna się to nudzić. Chociaż I hate everything about you jest spoko :)
 

Herdus

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Ciekawa kapela, ale strasznie szybko mi się znudziła. Przyjemne dla ucha, ale po częstym słuchaniu nie potrafię do nich wrócić, zbyt męczące na chwilę obecną. Może to tylko faza przejściowa.
 

Aralka

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
47
Punkty reakcji
0
Ja ich dosyć lubię :) Podobają mi się zwłaszcza piosenki "Never too late", "Animale I have become", "Take me under", "Just like you", "Wake up".
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
Śląsk
Słuchałem kiedyś namiętnie, ale niestety dosyć szybko sie nudzi. Czasami łapie jeszcze na nich faze, ale to tylko chwilowo i znowu sie nudzi. Ale ogólnie zespół fajny, piosenki dobre.
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
Nawet ich lubię. Co prawda znam tylko 3 piosenki - i hate everything about you, riot, animal i have become.

ale nie jest to nowa Nirvana xd
 

Xana

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kraków
Słyszałam kilka ich piosenek.
Szczególnie podobały mi się:
I Hate Everything About You
Home
Pain
Never Too Late

Jak na tyle, co znam, to bardzo mi się podobają. Uwielbiam głos Adama ;d
Ostatnio zaśpiewał z Apocalypticą kawałek "I don't care", który również sobie ukochaaałam <3
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Też ich znam z filmu "Szansa na sukces" spodobało mi się i dalej mi sie podoba to co graja =]
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
I Hate Everything About You tylko to znam i mi się akuratnio bardzo podoba :)
ale gdzież temu do nowej Nirvany? zresztą nie przepadam za Nirvaną. :mruga:
 

*czarna_owca*

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
163
Punkty reakcji
1
Wiek
29
TDG zaczęłam słuchać ok. pół roku temu. I teraz właściwie nie słucham ich już tak często. Ale lubię wracać do tych piosenek. Never Too Late, Riot, Scared, Animal I Have Become, Burn, zresztą większość (jak nie wszystkie :p) lubie ich słuchać, choć może teraz słucham trochę mniej akurat tego typu zespołów.
 

cherry_

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
One-x , I Hate Everything About You, Let it die, Get Out Alive, Gone forever- booskie :p
są świetni :D
 

Ashleey

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Daleko
Ja równiez słucham tego zespołu juz od dłuzszego czasu... i uwazam ze jest genialny^^
Teksty piosenkek i głos Adama... mmm..^^
Uwielbiam "Wake up" < 3
 

NiceTry

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Miasto
Dolny Śląsk
Musze powiedziec, ze jest to zgrabne polaczenie popowej melodyki, takiej harmonijnej, niezbyt ciezkiej i pogmatwanej z naprawde sympatycznie rockowymi riffami i ciekawym wokalem.

Grrrrr... Krew mnie zalewa, gdy ktos okresla muzyke post - grunge'owa mianem popowej... Co to?! Obiekcje wysnute z palca, ze jak cos nie jest calkowicie bez melodii, to musi byc popowe...? Slucham TCG od dwoch lat, oczywiscie z przerwami, bo sa o wiele lepsze zespoly i na moj gust muzyczny to tylko ich najgorsze utwory zawieraja troche scierwiastego popowego dudnienia... Z pewnoscia moze byc to "animal i have become"(komercja, wiadomo), ale nie Riot... Zreszta, nie tak dawno wydali zupelnie nowa plyte, o duzo ciezszym brzmieniu od pozostalych za co maja wielkiego plusa.


PS
Nie rozumiem tez, czym dla Ciebie jest Nirvana, skoro myslisz, ze TDG jest jej nowa wersja. Posluchaj sobie Puddle of Mudd i obejrzyj zdjecia ich wokalisty. To jest zespol, ktory czerpie wplywy z Nirvany.
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
Śląsk
Prawie całkowicie zgadzam się z przedmówcą, poza jednym - nowa płyta. Jak dla mnie poprzednie o wiele lepsze. OK, brzmienie może i cięższe, ale jednak czegoś brakuje. Jedynie piosenki, która mi się z tego albumu podobają to The Good Life, Last to Know. Reszta może i 'mocniejsza' w porównaniu z poprzednimi albumami, ale dla mnie to takie piosenki, aby tylko zapełnić album. A w szczególności singiel - Break. Utwór w takim stylu na jaki teraz moda jest, jakiego się słucha, stworzony chyba specjalnie aby album gdzieś zabrzmiał. Poprzednie były charakterystyczne, miały swój styl, bardzo ciekawy. Gdyby TDG stworzyli album o cięższym brzmieniu połączony z takimi charakterystycznymi, ciekawymi riffami i wokalem, jak w dwóch wcześniejszych albumach to mógłby być to album genialny.
 

NiceTry

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Miasto
Dolny Śląsk
Nie napisalem, ze 'Life Starts Now' jest najlepsza ich plyta, chociaz z pewnoscia nie jest takze najgorsza. Podoba mi sie fakt, ze odwazyli sie wprowadzic innowacyje, ciezkie, rockowe brzmienie. Co do 'Break', rzeczywiscie mnnie nie zachwycil i IMHO jest z lekka komercyjny(promowanie plyty, wiadomo). Czego sie jednak mozna bylo spodziewac? Prawie kazdy zespol, kiedy zaczyna dochodzic do slawy, staje sie automatycznie komercyjny. Spojrzmy chociazby na wokaliste, cieszacego sie niewiele mniejsza slawa od Nirvany na przelomie lat 80 i 90 XX wieku, zespolu Soundgarden - Chrisa Cornela. Wpierw Soundgarden, pozniej audioslave, w miedzyczasie jednorazowy projekt Temple of the Dog... I to bylo ok, muzyka w jego wykonaniu byla fantastyczna. Co pozniej? Dzialanosc solowa, slawa, pieniadze i zaczal tworzyc POP, czyli stal sie najzwyczajnej w swiecie komercyjnym palantem, ktory swoj glos marnuje na muzyke dla ograniczonych nastolatkow... Nigdy nie sadzilem, ze tak wielki artysta moze upasc az tak nisko. Mam nadzieje, ze podobnie nie bedzie z TDG ani zadnym innym dobrym zespolem rockowym.
 
Do góry