Three Days Grace

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
Śląsk
Co do Cornela się całkowicie zgadzam. W Soundgarden i Audioslave tworzył bardzo dobrą muzykę. A teraz tak jak napisałeś, totalnie komercyjny. Szkoda.
A jeżeli mowa o wokaliście TDG, to nagrał razem z Apocalyptica świetny kawałek - I Don't Care. Połączenie ich wspaniałej muzyki z jego głosem wypadło genialnie. I żałuje tylko, że nagrali tak jeden kawałek. Bo z takiej współpracy płyta mogłaby być również świetna.
 

Ruda Szczota

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
...
kiedyś jak słuchałam lżejszej muzyki to często brzmieli w moich słuchwkach i lubię wracać do ich muzyki ^^
moje ulubione kawałki to "pain", "animal i have become" czy "wake up" ;)
 

Amberfromgao

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
TDG znam od samego początku i mimo iz ostatni ich album mnie nie powalił na kolana to będą zawsze jednym z zespołów do którego zawsze będe wrać ;)
 

shackle

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Potwierdzam, również mam wszystkie płyty TDG i jest to świetna kapela. Z resztą odkryłem ją w tym samym czasie co Thousand Foot Krutch - Jeśli spodobało Ci się TDG to i w/w kapela Ci się spodoba, polecam "Headstrong" czy "Phenomenon" albo "Falls Apart" i wiele więcej.

Ulubiony utwór Three Days Grace to zdecydowanie "Never To Late" - ten utwór zapisał się już u mnie w pamięci na zawsze, świetny utwór :

http://www.youtube.com/watch?v=lL2ZwXj1tXM
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
TDG, ostatnimi czasy troche sie ich osłuchałem i są nieźli jednak niczym się nie wybijają ponad przeciętność. Ot klasyczny nowoczesny rock z czasami mocniejszymi wstawkami.
Nie rozumiem jednak podpisu pod tematem... Czemu porównanie do Nirvany...?
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Chyba sobie znowu wrzucę ich piosenki do listy odtwarzania =]

Uwielbiam " Animal I HHave Become" " never To late" czy "Pain"
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Nie no, ja już kompletnie nie rozróżniam tych nowych rockowych grup. Fakt - nie znam się, ale dla mnie wszystkie brzmią tak samo).
 
M

maximusik

Guest
Ciekawe kiedy wyjdzie ich nowa płyta. Poprzednie bardzo mi się podobały. Takie fajne połączenie ballad z ostrym rockiem.
 

Seniora

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
Mają fajne kawałki, ja lubię 'I hate everything about you' i 'Pain'. Mocniejsze kawałki jak 'Riot' i 'Animal I have become' wymagaja ode mnie konkretnego nastroju.
 
Do góry