The Simpsons

K

kfiatushekk

Guest
Ja mam lekkiego fioła na punkcie tej bajki:p ulubiony bohater to oczywiście jedyny w swoim rodzaju Homer:d odcinka ulubionego nie mam, ale jest kilka, które mogę oglądać non stop:p
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
Powtórzę pytanie, ale poprzednio nikt nie udzielił odpowiedzi (chyba, że nieuważnie czytałam). Wie ktoś gdzie można to oglądać w wersji polskiej w Internecie? Bo już kiedyś szukałam i nie znalazłam. Pytam bo, wstyd się przyznać (tylko mnie nie zlinczujcie) ale w życiu nie oglądałam ani jednego odcinka :p :D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Powtórzę pytanie, ale poprzednio nikt nie udzielił odpowiedzi (chyba, że nieuważnie czytałam). Wie ktoś gdzie można to oglądać w wersji polskiej w Internecie? Bo już kiedyś szukałam i nie znalazłam. Pytam bo, wstyd się przyznać (tylko mnie nie zlinczujcie) ale w życiu nie oglądałam ani jednego odcinka :p :D
http://kreskowka.pl/
powinny tu jeszcze być
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
Mmmm simpsonowie.. Serial anim. Który zmienił świat. Ulubiony bohater > Homer. Za całokształt.Czasami śmieszą mnie też wypowiedzi Ralpha wigguma xD tak naprawde każdy odcinek jest bardzo dobry i ma coś w sobie , ale najbardziej w pamięci utkwił mi odcinek Kiedy Homer wraz z rodziną zostali zmuszeni pojechać do NY Bo barney wywiózł tam samochód homera ;] Ulubione sezony (12,14,15,18)
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Przyznaję że od poniedziałku do piątku po 20 zasiadam przed telewizorem i oglądam ;) obowiązkowo ;)) uwielbiamm.
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
Musisz dodać że ta przyjemność jest tylko dla posiadaczy Cyfry + ;]
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
Tak, chwała Canal+ za to, że ich puszczają ^_^

I zmieniam zdanie, już nie Bart jest ulubiony, tylko Barney Gumble. Ah, jego złocisto-piwne myśli... tak w ogóle to w jednym odcinku przyznał się, że jest Polakiem :D

Edit: Nie tylko Cyfry, na Pulsie też lecą. Tyle że z dubbingiem. A to odstrasza, i psuje całą zabawę :p
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Fakt plus ma jeden z gorszych dubbingów jakie słyszałem. Puki co widziałem 2 sezony Simpsonów i wersję kinową (z dubbingiem i w oryginalnej wersji językowej), jak tylko skończy się się sezon South Park będę oglądał dalsze epizody Simpsonów (niektóre odcinki 2-giego sezony były drętwe, ale było kilka genialnych). Ogólnie wielki plus dla tego serialu. (Podtytuł tematu trochę nie pasuje bo nie nazwałbym tego serialu "bajką".)
 

tutsi.hutu

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wpisuje się jako wielka fanka Simpsonów. Orientuje się może ktoś na których polskich stronach mogłabym zakupić gadżety The Simpsons? kubki, breloki, koszulki etc
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Wpisuje się jako wielka fanka Simpsonów. Orientuje się może ktoś na których polskich stronach mogłabym zakupić gadżety The Simpsons? kubki, breloki, koszulki etc
http://www.allegro.pl/search.php?string=si...=Mozilla-search

Simpsonowie dobrzy są. Po obejrzeniu wersji kinowej zacząłem oglądać odcinki, puki co widziałem tylko 2 pierwsze sezony, było kilka fajnych odcinków, ale większość była nudnawa, jednak z relacji fanów słyszałem że 2 pierwsze sez. są najsłabsze więc nie zrażam się.

edit: widzę że trochę się powtarzam :D
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Moja ulubiona kreskówka. Film jest słabszy od serialu, choć też miał wiele śmiesznych patentów. Dubbing odradzam, uszy bolą*. The Simpsons samo w sobie jest trafnym wypaczeniem wad Amerykanów, szczególnie widać to na przykładzie kultowego Homera, typowego obiboka z piwem przed TV. Obecnie czasem oglądam jak leci na Canal +.
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
tak naprawde wiele stereotypów o amerykanach pokazała nam właśnie rodzina simpsonów, a odcinki z sezonu 1-2 są dobre, ale niektórych zraża jeszcze w tym czasie "Pixelowata" oprawa graficzna.
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
Niezła wiadomośc.. za około 45 dni canal + zacznie emitować odcinki z 19 i 20 sezonu
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
super;) a wiesz o której godzinie mają być puszczane te odcinki?
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
Tak jak już od roku o 20:10 od poniedziałku do piątku w canal + ^^(fanatyk) Tzn myśle że sie nic nie zmieniło teraz puszczają 17 sezon , jak skonczą emitować 19 i 20 to znowu zaczną od początku puszczać sezonami (od 1 do 20 ) I znowu wyemitują nowe.
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Nie tylko na Canal+.Nie wiem na 100% (bo dowiedziałem się od kolegi) ale jeszcze na innych kanałach puszczają ten fajny film.Ten film jest The Best!
 

szczygi

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
39
jestem na 9 sezonie (wersja eng) ;>. świetna kreskówka :D. chociaż z każym sezonem mniej śmieszne... a w sumie to inny humor troche. mniej banalny, a wytykają konkretne sprawy :)
 
Do góry