The Simpsons

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
jestem na 9 sezonie (wersja eng) ;>. świetna kreskówka :D. chociaż z każym sezonem mniej śmieszne... a w sumie to inny humor troche. mniej banalny, a wytykają konkretne sprawy :)
Nie zgodzę się. Mnie stare odcinki tak nie bawiły jak dajmy na to 8 seria.
 

łasiczka

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2006
Posty
39
Punkty reakcji
0
Simpsonowie! :D Ogladalam to za czasow jak lecialo na fox kids ;] swietna bajka ;] najbardziej lubilam chyba Barta :D
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Nigdy tego nie oglądałam, więc nie wiem o czym to w zasadzie jest. Dużo osób chwali tą bajkę, ale jakoś nie miałam okazji, żeby obejrzeć choć jeden odcinek.
 

PiotrSw

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dla mnie Simpsonowie to po prostu kultowy, prześmiewczy obraz kultury amerykańskiej. Mogę oglądać po parę odcinków dziennie :D Teraz lecę na kanale FOX więc mam dużo frajdy z powtarza niem 6 serii :D Oby więcej Simpsonów!!!
 

piotrooo921

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
21
Punkty reakcji
0
mi podobała się ta seria odcinków chyba 19 lub 20 sezon gdzie w kazdym odc leciała jakaś znana piosenka...swietne były również odcinki z mafią w tle:D
 

rmarduk

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
66
Punkty reakcji
1
Od momentu w którym wypuszczono film simpsonów to serial stał się strasznie drętwy. Stare części są o wiele lepsze.
 

mateoaka

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
51
Punkty reakcji
3
Haha podziwiam Cię :D Ja też uwielbiam Homera, ale na ciele bym się chyba nie odważył go wydziarać :)
 

matrioszka

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
177
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Mazury
Moja ulubiona kreskówka. :D Kiedyś oglądałam w telewizji, a teraz zaczęłam oglądać wszystkie sezony od początku. Jestem dopiero na szóstym. Moim ulubionym bohaterem jest oczywiście Homer, chociaż często też mnie wkurza. Jednym z moich ulubionych odcinków jest ten, w którym Bart zostaje uratowany przez Stinga. Lubię też odcinki z serii Straszny domek na drzewie. Simpsonowie często mnie rozczulają - nagłe wybuchy ojcostwa Homera, odkrywanie Barta w sobie dobrego człowieka, itd.
 
Do góry