The Secret Of Tryblon

Status
Zamknięty.

bestiav

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
38
z nieukrywana przyjemnoscia zagram wsrod was nizolkem Lotharem
 

Bling_King

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Polska
No panowie w Prowadzonych sesjach znajdziecie temat The Secret of Tryblon proszę przeczytać wstęp i odpisać. Życze udanych łowów. Ps proszę odpisywać tak


Opis Działań............................{proszę nie pisać mój wielki ogromniasty miecz rozciął kudłacza na pól albo on mi odpowiedział srutututu ja pisze czy trafiłeś czy nie albo czy on ci odpowie tak czy tak chyba że pytałeś się innego gracza i tak dalej a proszę dopisać jeśli atakujemy bandytę np i nie da się opisać którego konkretnie to wtedy drużyna pisze czy pierwszego czwartego albo szóstego i trochę poezji np Z uśmiechem na twarzy rzuciłem się do ataku a nie Zaatakowałem bandytę i koniec innymi słowy jak postać się wtedy zachowywał np mimo rozwolnienia Redgar z uśmiechem na swojej oparzonej wrzątkiem mordzie zaatakował wielkiego saskłacza}
Ekwipunek............................{razem z konsekwencjami które napisane wyżej np jeśli starciłeś 8 sztuk złota a miałeś 101 piszesz że masz 93 szt zł}
Atrybuty.............................{tak samo jak ekwipunek w jednej lini po przecinku np Atrybuty sranie, pierdzenie, zawodowe walenie gruchy}
Stan................................{Piszemy własny czy podekscytowany itp ale to czy jest zahipnotyzowany lub ranny to wyciągamy z kontekstu gry np Stan-agresywny, ranny w nogę, pod kontrolą nekromanty

sory że tak agresywnie napisane ale niestety zaczęła się szkoła i mam miłą nauczycielkę z polskiego
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Tylko co mojego wieku, to tak wiesz, 47 lat to ja dziecko jestem xD dopiero zwróciłem na to uwagę xD

w stanie nie trzeba chyba wypisywać używanych akurat atutów? i jak Mistrz juz jest, to mam pytanie jeszcze jedno o atuty, takie jak gepardzi bieg i słabe punkty są pasywne czy traktować bardziej jak aktywne, np musze za każdym razem pisać, że wyszukuje słabych punktów przeciwnika, czy bierzesz to pod uwagę i bez tego?
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Gmie, dawaj czasem bonusy umiejętnośći, aby na koniec gry, nasze postacie były jak bossy ;D
 

Bling_King

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Polska
więc tak słabe punkty u ciebie morion są aktywne gepardzi bieg równierz otworzylem nowy temat Zagadaka Tryblonu proszę pierw wejść na secret of tryblon i wziasc sobie w serce to co napisem a w Zagada Tryblonu pisać już poprawnie

bati spoko będę dawał a ty bishop podaj jakiś przykład jak się pisze odpowiedz dla gm i niech piszą tak wszyscy

a i co jest z hobbitem cos nieodpisuje

PS - JAK KTOS NA:cenzura:I TO WSZYTKO NA ODWAL SIE NIECH PISZE TAK JAK BISHIOP TAKIM SHCEMATEM
CO ROBIE
ATR
EQ
UMIE
STAN

BO MNIE :cenzura: OBSKOCZY I GO W DUPE KOPNE

co do stracenia czegoś jesli napiszesz że strzeliłeś 80 razy a mialeś 100 strzał to spoko a dopiero w nastepnej wypowiedzi odejmujesz strzaly w eq
 

Bling_King

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Polska
więc tak ja zagram Eberthem póki nasz kolega nie dołączy a wy moi ukochani koledzy tak proszę zedytujcie to co napisaliście w następujący sposob ten ekwipunek itp zmięcie na normalny czarny kolor a ty morion również edytując to co napisałeś skreśl te dane postaci naprawdę nie są potrzebne

i możecie bez problemu pisać ze wystrzeliłeś 8 strzał jedna za druga uznaje to
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Na razie niech zostaną dane, ciężko mi się przyzwyczaić do tego imienia, poza tym tak łatwiej będzie spamiętać kto jest kto :) (dużo graczy :))
 

Bling_King

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Polska
dobra luzik ale może sprawdzajcie stronę jakieś 3-5 razy ja sprawdzam ją jakieś 100000000000000000000000 dziennie xD więc odpisuje po chwilce jutro od 14 będę sprawdzał stronę notorycznie wiec piszcie lajtem
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Mam takie pytanie. Co dokładnie znaczy, że mam umiejętność ciężkie zbroje? Co to jest :) Handel bla bla bla rozumiem, ale zastanawia mnie o co w tym chodzi.
to znaczy, że gdybyś nie miał tego miałbyś minus 4 do rzutów na wszystko (podczas noszenia ciężkiej zbroi) z kary za brak specjalizacji, gdyby w ogóle jakieś rzuty były. teraz obecnie miałbyś karę za lekką i średnią zbroję. Przynajmniej to tak z dnd, bo dnd mi to przypomina (no i Morka oczywiście :) )
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
co do naszyjników, nie pisz 8 razy naszyjnik hydry, tylko od razu daj opis jak wygląda który. z koro każdy jest trochę inny, to nie 8 razy ale
n.h 1 głowa
n.h. 2 głowy.
żeby wiadomo było :) co do bagiennego ziela, jeśli jest popularne w danym miejscu to od razu opisz efekty, chyba że jest rzadkością, i nie wiadomo czego się spodziewać :)

jak już odpisujesz za postać weź od razu napisz narratorski tekst, bo tak, to przez tydzień będziemy nad trupami siedzieć ;/
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
piszę post pod postem by ktoś zauważył, że piszę, ok, akcja się toczy, ciekawie, ale stan awatarów, to już zależy od nas, od naszego odgrywania xD to nie jrpg, że tylko kierujemy walką xD
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Teraz jakby co to następuje zamiana w mrocznego elfa. Resztę opiszę w nowym poście w temacie gry.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Przyznaj MG, nawet nie miałeś scenariuszu, prawda? Najbardziej żenująca sesja w całym tym dziale. Zmarnowałem sobie czas, myśląc, że ta sesja może być ciekawa. Ja piernicze.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
o ja... XD nie wiem co mnie podkusiło, żeby jeszcze tu zajrzeć. Wczoraj myślałem, że gorzej tu być nie może, a jednak się myliłem XD
 
Status
Zamknięty.
Do góry