The Analogs

Rocky77

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ścisła czołówka obecnie grających kapel na polskiej scenie, z niecierpliwością czekam na nowy CD.
 

maslorzechowe

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Miasto
PZN
Bylam nieraz poniewaz pochodze z miasta rodzimego tej kapeli, znam rowniez gitrzyste i core basisty. No coz, nie przepadam za koncertami ;), poniewaz uczeszcza tam banda kretynow mowiach na siebie skinhead , przez co nie ma swobody ruchu, kiedy to buractwo sie zbierze. A samej muzyki na koncertach... coz... nie pamietam. Znam tylko z nagran, niektore kawalki spoko
 

destructive

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
3miasto
eh, 'Ukrzyżowani' , "Blask szminki' , 'Te chłopaki' i oczywiście 'Oi!Młodzież'.....nic dodawać nie trzeba:) Prawdziwy polski street punk;)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
analnowecdmiej.jpg

22 sierpnia w sklepach pojawi się nowy krążek the Analogs. Z tego co mi wiadomo wytwórnia Jimmy Jazz oferuje sprzedaż przedpremierową po promocyjnej cenie. Tytułowy kawałek z płytki "Miejskie Opowieści" można odsłuchać TUTAJ
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
16
chłopaki chyba zapomnieli, co znaczy rozwijać się muzycznie. źle nie jest, tylko dlaczego odsłuchując płytę po płycie ma się wrażenie, że słucha się ciągle jednego krążka ? brak im czegoś nowego, świeżości... na dłuższą metę są nudni.
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Analogsi są najlepsi.
Era Techno i Oi!Młodzież wymiatają. 11 września w moim mieście ich koncert, mam nadzieję, że uda mi się tam być. :)
 

dawidc

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Poznań
Szczerze mówiąc, zawiodłem się na ich ostatniej płycie S.O.S., ale to chyba pierwsza, która im nie wyszła. Mam kasetę Oi! Młodzież z 98r. i nagrania są może gorsze jakościowo, ale bardziej improwizowane i mają w sobie duszę. Rozwalił mnie kawałek "Kupa" :). Z utworów najbardziej lubię chyba "Oi! Młodzież", "Raj dla chuliganów", "Grzeczne dziewczyny", "Grzeczny chłopiec", "Brzytwa", "Hipisi w Martensach", "Blask szminki", "Tygrys" i "Te chłopaki". Z nowej płyty tylko "Czarna orkiestra" trzyma poziom. Ogółem rzecz biorąc, to jednak bardzo dobra kapela!
 

ziutek11113

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
ktos tu pisze ze to najlepsza kapela streepunkowa w polsce :D szczerze mowiac nowe plyty sa juz malo streetpunkowe i wcale kazda nie jest taka sama bo pierwsze plyty są sto razy lepsze niz te nowe.. fakt znam kapele bardzo dlugo i sa ogolnie dobrzy ale jest w PL sporo lepszych kapel streetpunkowych :)
 

Grabaz5

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
187
Punkty reakcji
6
Można powiedzieć że twarz polskiego, ulicznego punka. Pieśń aniołów wymiata jak dla mnie.
 
Do góry