The Analogs

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
lubię bardzo. bardzo. koncerty są świetne. z ulubionych utworów to "nina" "era techno" "w objęciach diabła" "szczecin 98" i jeszcze wiele. i zgadzam się z opinią, że "strzelby z brixton" to kawał dobrej roboty w ich wykonaniu.
 

zana017

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
no zespol jest swietny, koncert dzisiaj jest w Łodzi podobno ale ja jestem chooraaaa :( :( :( :(
 

saviola_13

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
637
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Miasto
Krk
analogsi rządzą, naprawde milo posłuchać jeszcze dobrego punku...a nie tylko fall out boy na mtv ;/
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
"heheh aj nie zgodze się z tobą. bo jak cos jest za bardzo tró to powoli zaczyna z tego robić religie. zakazuja sobie wielu rzeczy bo to nie jest tró chociaz te zakazy nie maja nic na celu (zakazywanie czegos sobie nie ma sie ni jak do analogsów akurat). "

nie rozumiem jestem za glupi, rozwin

sorr zapomniałem o tym temacie ale moze jeszcze sie tu pojawisz.

wiec za bardzo tró? hm, zacznę z drugiej strony - słucham wielu gatunków muzycznych - każdy jest dobry. nie lubię jak ktoś zapatrzy sie w jeden gatunek wywyższa go nad inne nie dopuszcza do myśli sluchania innego gatunku. rzuciłem ci link z nonsensopedii który oddaje to co czuje ;-) po prostu dla mnie jak ktoś łapie na coś za dużą wczute i zaczyna sie modlić do własnej muzyki to po prostu przesadza.

(przykład: "że nie jemy hamburgerów nie pijemy coca-coli" - a ja lubię taki zestaw i co teraz? mam nie jeść by być tru punkiem?)
 

R.F.

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2006
Posty
162
Punkty reakcji
0
Analogsów uwielbiam ;D
Właściwie to jest jedna z czterech kapel których słucham nałogowo.
A na koncercie niestety nie byłam, choć była możliwość bo w Lublinie grali...
 

Woiitek

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
The analogs słucham od niedawna .. urzekły mnie piosenki takie jak ..Poza prawem" czy Oi! młodzież". Teksty analogs są moim zdaniem świetne.
 

UnitedW&P

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Miasto
BIAŁYstok
Dobrze graja, "HWDP", "PSM", "Pożegnanie" kawalki 1 klasa. Jednak wk*rwia mnie niezmiernie ich ta "apolitycznosc".Jednak to, ze czesto graja z i dla lewakow to fakt dokonany.
 

infernalk

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin
mnie juz to przeszlo bardzo bardzo bardzo dawno.......
A ze tamt jest swierzy dla mnie..... to dla mnie koniec swiata. Moj mlodszy kolega wlasnie wchodzi tam na bas. Cooz Pigula kolejne pokolenie wychowa :)
 

czkafka

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
się biorą dzieci ?
era techno jest nie do przebicia.
Do tego Oi! Młodzież.

osobiscie tez bardzo lubie Niebieskie hełmy.
Patrząc na inne piosenki to tak troche kontrastowa do reszty jest.
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
hehe Era Techno rzeczywiście :D jakośtak poprzez tą piosenkę niedawno się nimi zainteresowałam :p na razie mam tylko jedną ich płytę. może później sobie resztę załatwię :) i fajne.
 

swiros

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Żary
hmmm... mam ich jedna plytke street punk czy jakos tak ^^ fajnie graja tylko ze oi... jakos tak bardziej mi do gustu przypadla kulura punkowa ;] lae mimo wszystko lubie posluchac i analogsow i raku (chyba tak to sie pisze, chodzi o muzyke skinheadowska) czasem... przeciez nie chodzi o to czego sie slucha a o to jakim sie jest !!!! pozdro punk, oi and skinhead i oczywiscie metlai, gotow etc:D
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Nie raku tylko RAC-u. Rock against Communism.

Analogsi świetnie grają. Za:cenzura:iste teksty a i rytm ciekawy. Czekam na jakiś koncert w okolicy.

"Dzieciaki atakujące policję" "Oi! Młodzież" "Era Techno" "Blask Szminki" "Hipisi w Martensach"
 

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Zabrze
Lubię, a nawet bardzo :) Ostatnio sobie zakupiłem płytę "Poza Prawem" i powiem, że zacząłem ich JESZCZE bardziej lubić ;P
 
Do góry