Testowanie produktów - za darmo

MajaKornatowska

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
Po wysłaniu formularza na stronie klubu ekspertek Ofeminin.pl ma się szanese na darmowe produkty do testowania - co dwa tygonie nowe produkty, wybieraja po kilkadzieisąt osób :)
 

monia8

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
51
Punkty reakcji
0
amellia33 napisał:
Po wysłaniu formularza na stronie klubu ekspertek Ofeminin.pl ma się szanese na darmowe produkty do testowania - co dwa tygonie nowe produkty, wybieraja po kilkadzieisąt osób :)
A sama miałaś okazję już coś przetestować? można być wybranym parę razy ?
 

MajaKornatowska

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
monia8 napisał:
Po wysłaniu formularza na stronie klubu ekspertek Ofeminin.pl ma się szanese na darmowe produkty do testowania - co dwa tygonie nowe produkty, wybieraja po kilkadzieisąt osób :)
A sama miałaś okazję już coś przetestować? można być wybranym parę razy ?
Taaak ,balsam do ciała :D, wiesz jakoś się nie zastanawiałam, z marszu złozyłam, że tak i tak mi się wydaje :)
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Bardzo lubię te zjecie, można naprawdę poznać sporo nowości swoich ulubionych marek i miło spędzić czas udzielając się na stronie. Ja działam na rekomenduj.to i już kroi się kolejna kampania, może się znowu załapię.
 

KamilZmil

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2014
Posty
8
Punkty reakcji
0
apra napisał:
Bardzo lubię te zjecie, można naprawdę poznać sporo nowości swoich ulubionych marek i miło spędzić czas udzielając się na stronie. Ja działam na rekomenduj.to i już kroi się kolejna kampania, może się znowu załapię.
Też chciałbym się tym zająć.Facetów przyjmują.Zrobiłem porównanie i i najbardziej odpowiada mi własnie rekomenduj.to Oni przynajmniej wysyłają produkty do testowania dopasowane do tzw.ambasadora,kierują się zainteresowaniami i przynajmniej testowałbym to co mi sie przyda.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Z wypełnionych ankiet wynika jakie produkty Cię interesują , potem rekomenduj.to wysyła darmowe produkty , które użytkujesz i wystawiasz im opinię . Według Mnie przyjemne z pożytecznym :)
 

gratkana29

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
92
Punkty reakcji
1
Z moich doświadczeń wynika, że nic nie jest za darmo. Macie już jakieś doświadczenia z tego typu wpółpracą? Faktycznie można dostać jakieś fajne próbki do testowania i dostać je za darmo? To są faktycznie nowe produkty czy ogólnodostępne na rynku?
 

sylkaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2014
Posty
80
Punkty reakcji
1
ja jestem na testmetoo Brałam udział już w dwóch akcjach
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
KarolowaOla napisał:
Dlaczego nie ma nic za darmo? :) sama korzystam i testuje :p a na ofeminin widziałam, że można zgłaszać się do testowania kosmetyków znowu http://www.ofeminin.pl/klub-ekspertek/- … 70440.html
Nie ma podanej nazwy, zatem myslę że można się zgłosić i po prostu spróbować. Nic nie tracimy a ja już się zapisałam :)
Ja też się zgłosiłam i się udało dostałam zestaw kosmetyków z serii L'Oreal SkinPerfektion. Na razie zaczęłam od testowania serum i co mogę o nim powiedzieć to że już po kilku użyciach poprawił mi się koloryt skóry, zrobiła się bardziej promienna, wygląda zdrowo i świeżo. Jest miękka i jedwabista w dotyku. Pory mam dosyć małe, więc na razie trudno zauważyć mi różnice.
 
Do góry