Test Na Twoją Osobowość

soulleader

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Leszno
Czysta "4"... i,o zgrozo,dużo się zgadza,chociaż nie zdawałem sobie z tego sprawy...
 

Katka1989

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
134
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ludzie, kiedy to do was dotrze, wszelkie psychotesty to tylko zabawa, nie ma w nich ziarnka prawdy.
Opisy i rezultaty są tak stworzone i sformułowane, aby pasowały do każdego i aby wydawało nam się, że opis końcowy charakteryzuje akurat nas.
Nic bardziej mylnego. To gra słów i zwrotów, które uderzają w podświadomość, tak, że wydaje nam się po przeczytaniu, że opis charakteryzuje nas w 100% i wszystko się zgadza... To wszystko kit <_<
Ahh, uwielbiam ludzi którzy wypowiadają się na temat, o którym nie mają pojęcia... -.-'' niedowiarkom polecam udać się choćby tu.
Tja, oczyyywiście, że to kit, przecież WCALE o enneagramie nie powstało wiele książek, stron internetowych i psychologowie nie zajmują się tym zagadnieniem, prawda? _-_" A może cała psychologia to też kit, hm? ^^
ehh, się zbulwersowałam, ale wkurzają mnie tacy ignoranci. ;P

pozdrawiam, 4w3.
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
4w3

Właściwie, to się zgadza. Nie co do joty, ale praktycznie prawie wszystko. A robiłam to już dawno. I robiłam dwa razy, z dużym odstępem czasowym i dwa razy wyszło mi to samo. Bardzo mi się podoba, że tak doszczętnie "zostałam opisana". Praktycznie to fajny ze mnie człowiek. W moim pojęciu fajny, bo chyba nie do życia, ale to wiedziałam od urodzenia.
 

Radek1986

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
623
Punkty reakcji
5
Wiek
37
Miasto
Londyn
1w9 po większej częsci się zgadza,chociaz niektore momenty nie są trafne

Często posiada poczucie misji do spełnienia, prywatnej lub publicznej, misji w której pracuje ciężko mając na celu dobrobyt wszystkich, którzy są w to zaangażowani. Wyraża miłość zgodnie z wszelkimi zasadami poprawności, chce się angażować, czynić jak najmniej przykrości. Dziewiątka z tym skrzydłem może być bardzo lubiana, skromna, czarująca, delikatna. Czasami posiada wielką grację i opanowanie z odruchami spontaniczności i dużej czułości. Elegancka prostota uczuć.
To być może jeszcze sie zgadza bo ide do zakonu :)
W stresie, ma tendencję do bycia niestaranną. Może stać się pasywna, bierna i działać z wątpliwą moralnością
Za to to już odbiega od normy tego co powyżej zostało napisane
Zachowuje się jak grzeczne dziecko, znika w tłumie, odsuwa w cień gdy poczuje, że jej uczucia są przez kogoś rozpoznane i rozszyfrowane
hmm,wydaje mi sie że raczej nie znikam w tłumie,bo z racji pierwszej wypowiedzi o tym że wyrażam miłosc ze wszelkimi zasadami poprawnosci,nie oznacza że kiedy tą milosci i uczucia wykazuje,to odsuwam się w cień i zachowuje uczucia dla siebie,cos tu pomieszane jest :/
Popada w łagodne odrętwienie. Ma brak tolerancji dla własnych emocji. Powoli tłumi swoją odczucia
Jedno przeczy drugiemu...bezsens :|
 

Katka1989

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
134
Punkty reakcji
0
Wiek
34
ekhem, Aktyde, temat jest o ENNEAGRAMIE. <Nie, żebym się czepiała, skądże znowu ;P> Psychotesty, które można znaleźć w necie imo niewiele z psychologią mają wspólnego i najczęściej są mało trafne... Co innego enneagram :]
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Zdrowa siódemka ze skrzydłem sześć jest odpowiedzialna, ufna, sympatyczna, zabawna. Jest generalnie bardziej ukierunkowana na bliskie związki, a także chce być akceptowana przez innych. Może być ustabilizowana, bardziej chętna do utrzymywania związku. Skrzydło sześć wnosi lepsze wyczucie długoplanowych działań. Zazwyczaj bardzo zabawna i lubiąca się dobrze pośmiać - zadziwiająco duża liczba komików posiada typ 7w6. Bardziej otwarcie wrażliwa, miła i czuła. Niektóre siódemki z tym skrzydłem, mają problem z okazywaniem złości nawet, gdy jest ona usprawiedliwiona. Może unikać lub chytrze obchodzić wszelkie autorytety, ale wciąż jest ich świadoma, tak jak ma to miejsce u szóstki.
Gdy 7w6 jest w stresie, może objawiać zachowanie bardziej zbliżone do szóstki. Okazuje wrażliwość na różne rzeczy i poczucie własnej niepewności. Jej uczucia mogą być czasami łątwo zranione. Wrażliwa, zwłaszcza na konfrontacje z innymi. Rozwija w sobie uzależnienie i przywiązanie do innych. Boi się osamotnienia, jest podejrzliwa i płochliwa. Może bardzo łatwo odczuwać winę z jakiegoś powodu. Może zachowywać się nieodpowiedzialnie. Zachowuje się płytko emocjonalnie, łatwo się zakochuje i odkochuje. Czasami bez oporów porzuca i zdradza innych, jak najdalej od nich uciekając. Może być lekkomyślna, niestała, niszcząca samą siebie.


WSZYSTKO się zgadza, szczególnie to pogrubione :)
 

Tronic

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
199
Punkty reakcji
0
U mnie wyszlo 3w4. Trójka ze skrzydłem cztery: 3w4 - "Profesjonalista"
a bo ja wiem ?? Moze i to prawda.
 

Trucizna

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2007
Posty
168
Punkty reakcji
0
U mnie wyszło 4w5 szzcerze mówiąc,pisząc to pasuje..moze nie dokońca wszystko ale na 99%
 

JoY :)

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2007
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
ZG
6w7
Właściwie to nic się nie zgadza... :lagodny:
 

lewis

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
też mi wyszło 4w5. Zgadza się bardzo dużo. I jak spojrzałem na te sławne osobistości, to się trochę podłamałem - w 5w4 są znacznie pochlebniejsze postaci ;).
 
Do góry