telewizor led do 3.000zł

majorcom

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2010
Posty
234
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
podlasie
witam, poszukuję telewizor led, moje wymagania to musi posiadać 2 hdmi, usb, za bardzo nie wiem na co mam patrzeć przy kupnie telewizora jaki kontrast jaka technologia itp. dlatego was proszę o pomoc,
z góry dziękuję
 

majorcom

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2010
Posty
234
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
podlasie
może któryś z tych? http://aukcjewp.wp.pl/lg-42-ld550-full-hd-100hz-usb-kredyt-i1255216597.html
http://aukcjewp.wp.pl/eisa-2010-2011-lg-42le5300-najlepszy-fvat-i1251880111.html
 

bbobii

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2010
Posty
51
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
ja zaproponuje
Plazma TX-P42G20E- Panel wykonany w rewolucyjnej technologii NeoPDP łączy w sobie doskonałą jakość obrazu z szeregiem funkcji pozwalających na stworzenie w domu centrum multimedialnego, które będzie skupiało przed telewizorem całą rodzinę. TX-P42G20E jest telewizorem Full HD (1920x1080) oferującym technologię Intelligent Frame Creation Pro 600 Hz, dzięki której obraz jest płynny jak nigdy dotąd. Funkcja Infinite Black Pro z rzeczywistym współczynnikiem kontrastu 5.000.000:1 zapewni niewykle głęboką czerń nieosiągalną w telewizorach innych technologii. Modele plazmowe Panasonic tradycyjnie wyróżniają się najszybszym czasem reakcji 0,001 milisekund dzięki czemu świetnie ogląda się na nich filmy akcji oraz wydarzenia sportowe.

Model został wyposażony w funkcję Viera Cast, która po połączeniu odbiornika z siecią pozwala na przeglądanie wybranych serwisów internetowych takich jak np. YouTube, Google Picasa czy polski serwis Eurosport.. Dodatkowym atutem plazmy jest przeglądarka Viera Image Viewer umożliwiająca odtwarzanie formatów: AVCHD, MPEG2, DivXHD, JPEG, MP3, AAC. Telewizor posiada 4 wejścia HDMI, USB, port LAN i wejście komputerowe.
A tutaj opinia klik
 

majorcom

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2010
Posty
234
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
podlasie
temat do zamkniecia zmienilem zdanie wole plazme bo maja lepsza jakosc obrazu a to jest najwazniejsze w ogladaniu
 
B

Bartekpro

Guest
Może przyda Ci się kod rabatowy z kuponiarni i zmieścisz się w 3.000zł. Ja mam LG, spełnia wszystkie Twoje wymagania.
 
Do góry