telewizja od UPC

AdrianV2

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2014
Posty
22
Punkty reakcji
0
Witam, moja babuszka mieszka w bloku na osiedlu w Krakowie, płaci w UPC za najuboższy pakiet telewizyjny 29 zł miesięcznie, u nich się to nazywa PAKIET START. W tym pakiecie są 33 kanały, wszystkie te darmowe i ogólnodostępne typu TVP1, TVP2, Polsat, TVN, Puls itp. Zastanawia mnie czy można by zakończyć umowę z UPC i zrezygnować z tego pakietu a dalej móc odbierać te wszystkie programy?Czy może jest jakiś haczyk typu, że np. antena na dachu bloku jest ich i każą sobie płacić za korzystanie z niej albo ich kabel jest podprowadzony do mieszkania lub coś w tym stylu? Pozdrawiam.
 

ursacheba

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2022
Posty
10
Punkty reakcji
0
UPC to raczej słaba opcja. Patrząc, że ostatnio dostali karę na sporo banieczek za to, ze zawyżali abonament czy co tam oni z tym robili, to raczej za dobrze o nich nie świadczy. Ile tej kary było? 33 mln? Trochę zaboli. Czasami mniejsze kablówki, nie takie duże sieci, inaczej do tego podchodzą i sa bardziej pod klienta. Tak mi się wydaje. W rodzinie mamy kabel od Elpos (Białystok) i jakiś afer, awarii, czy innych niepokojów nie było. Działa i ma się dobrze. No chyba raz było, że koparkowy z budowy światłowód zerwał. Ale to chyba dwa lata temu, jak nie dalej.
 
Do góry